Oy Ve Ötesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

Merhaba muridcanlar

Secime az bir sure kala oy ve ötesi olarak 40 000 gonullu sayisini gectik ancak yinede bu sayi yeterli degil. Secim gunu oy kullandiktan sonra tv basinda kesin oy caldilar hile yapildi kedi girdi kopek cikti at kostu inek daha kacti gibi soylemler yerine sandik basinda hem kendi oyunuzun hemde baskalarinin oylarinin pesinde olmak ulkenin ve dolayisiyla kendi geleceginizin koruyucusu olmak icin oyveotesi.org adresinden basvurularinizi bekliyoruz.   

Oy ve otesi tamamen bagimsiz bir kurulus olup butun partilere ayni mesafededir. Hangi partideb ve gorusten olursa olsun sandik guvenligini saglamak yasalara uygun hareket etmek gibi bircok amaca hizmet eder. 

Tbt ailesinden biri olarak sizlerinde aramizda olmasini istiyorum.

Gonullu olamasaniz bile sosyal medyadan arkadas ve aile cevresinden tanitimlarimizi yaparak bize destek olabilirsiniz. 

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bu seçimde görev almayacaktım amk bi arkadaş sandık başkanı olmuş beni zorla başvuru yaptırdı

seçmen üye olduk yine amk sabahın köründe kalkmak zor geliyo Allahdan sandığım 180 kişi :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

kimse çalamaz artık hocam zaten

sandığın başında her partinin adamı olduğu için hepsi korkuyor bizimde oylarımızı çalarlar diye

tek yapabilecekleri seçimi iptal etmek savaş çıkması lazım onun içinde

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Oy ve ötesi  doğuda sandıkların başında durdu mu ?  

Geçen seçimde pkk  çoğu  sandıkta  full çıkarmış , hiç geçersiz oy da olmamış .Hatta  şehir dışında olmayanlar bile pkk ya oy vermişler.

Merak  ediyorum bu konuda bağımsız olan  Oy ve ÖTesi   ne yapmayı düşünüyor ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Seçim sonrası çıkacak haberler seçim sonucuna göre çoktaaaan belirlendi zaten hocam.

Bilmeyen mi var.

Ak parti tek başına iktidar olursa, oy çalındı. Ak parti tek başına iktidar olamazsa adil ve demokratik bir seçim oldu..

Bu oy ve ötesi olayı ne kadar bağımsız olduğunu iddia etse de, şimdiye kadar hdp ve chp'lilerden başka kimseye rastlamadım bu oluşumun içinde.

Ve hep akp'nin sağlam oy alacağı bölgelerde faaliyet gösteriyorlar. 

Örnek vermek gerekirse istanbul ataşehir'de chp'nin %98 oy aldığı okullarda bu oluşumdan kimse olmazken, akp'nin %90 oy aldığı bütün okullarda en az 3 tane bu oluşumu destekleyen adamlar vardı geçen seçimlerde.

Mustafa kemal mahallesinde hdp'nin %95 civarında oy alacağı kesin olduğu için kimse yoktu o bölgede de..

Kesinlikle demokrasi için değil, akp'yi yıpratmaya yönelik bir oluşum olduğunu düşünüyorum..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rebel_Rider
    Rebel_Rider's avatar
    Erkek

şimdi, bu oy ve ötesi doğuda neden yok? en önemli bölge doğu illeri olduğu halde, pkk'nın halka baskı uygulandığını bildiği halde neden selahattin demirtaş'a bunun hakkında en ufak bir söylem yok? 

oy ve ötesi'ne saygılarımı sunarım, kendilerine güvenim sonsuz. bu seçimde de güzel bir iş başarıcaklarından eminim. 

fakat.

@CEO 'nun da dediği gibi, cumhuriyet halk partisi ve halkların demokratik partisinin güçlü olduğu yerlerde de faaliyetlerimize önem gösterelim. 

"I told you guys. NEVER underestimate the power of a _________."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

2-3 üstünüzde yazan dj alper sağcı bir adamdır, chp hdp diye ağlamadan okuyun.

sorgulamanız gereken böyle bir oluşum neden ortaya çıkar? neden insanlar oy çalınmasın diye sabahtan akşama nöbet tutuyorlar :d

bir de doğuda pkk sandık tutuyor demişsiniz, 15 yıldır orada otorite kurup düzgün seçim bile yapamayan hükümetinizin hiç suçu yok di mi? ama silahsız ve gönüllü hizmeti olan oy ve ötesinden pkk ya karşı dik durmasını istiyorsunuz, canları pahasına... zekanıza hakaret edince de hakaret etti oluyor ya :)

görevlerinizde başarılar arkadaşlar ben de seçim günü okulda genel olarak takılıyorum evimin dibinde zaten, yine plakasız araçlar falan gelirse lastiklerini patlatırız :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    Rebel_Rider bunu yazdı

şimdi, bu oy ve ötesi doğuda neden yok? en önemli bölge doğu illeri olduğu halde, pkk'nın halka baskı uygulandığını bildiği halde neden selahattin demirtaş'a bunun hakkında en ufak bir söylem yok? 

oy ve ötesi'ne saygılarımı sunarım, kendilerine güvenim sonsuz. bu seçimde de güzel bir iş başarıcaklarından eminim. 

fakat.

@CEO 'nun da dediği gibi, cumhuriyet halk partisi ve halkların demokratik partisinin güçlü olduğu yerlerde de faaliyetlerimize önem gösterelim. 

doğudan pkkdan başka partiye oy çıkmaz artık hocam bikere onu unutacaksınız artık

o yüzden kimsenin gitmesine gerek yok oraya ayrıca adamlar salak mı canlarını sokakta mı buldular?

demekki oranın halkı artık türkiyenin bir parçası olmak istemiyor

sevmiyor istemiyor herifler işte bizi ne yapalım zorlada denedik olmadı

oranın halkı karar verecek kendileri düşünsünler bu saatten sonra

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    student bunu yazdı

Geçen seçimde pkk  çoğu  sandıkta  full çıkarmış , hiç geçersiz oy da olmamış .Hatta  şehir dışında olmayanlar bile pkk ya oy vermişler.

Bıdı bıdı edeceğine geçip doğudaki sandıkların birinin başında durabilirdin mesela. Gönüllü olan bir işte her yere yetişilemiyor olması normal. Can güvenliğini sağlarsan emin ol gidecek gönüllü bulursun.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sizde bir oluşum kurup Chp hdp nin %90 oy aldığı sandıklara sahip çıkın o zaman tutan mı var.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    student bunu yazdı

duruyorlar, göt var adamlarda helal olsun diyorum :) yalnız şu da var tehditlerden sonra ne derece temizdir orasını bilemiyorum son seçimler malum.

RETRET tarafından 20/Eki/15 15:55 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 4271 Toplam Mesaj: 38
#oyveotesi #seçim #secim #sandik #guvenlik #kasim