folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Oyun 7 Gb Update 7.74 Gb

Oyun 7 Gb Update 7.74 Gb

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bu nasıl bi saçmalıktır, windows 8.1 update edince makinayı bazı oyunlarım silindi bunların içinde starcraft 2 de vardı, oyunu yeniden kurdum update edimmi dedi et dedim. Update boyutu 7.74 gb gösterdi oyunun kurulundan fazla olmuş oyunun update ti sc2 yi silmeden önce iyice düşünün arkadaşlar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Sc2'nin öyle bi garipliği var hocam sürekli update alıyor :D

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek

Ne Oran Var Ne Orantı :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam windows 8 bi virus oldugundan öyle hareketler cekior.

temizlemen lazım onu

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

sokoban

Sürekli update çekiyordu, ama temiz kurulum yapınca update oranına şaştım kaldım valla,

Shuqufe

Saçmalık valla, :)

HolyOne

Windows 8.1 yeni kurdum temiz kurulum yaparak, kurduğum windows sürümünü MD5 kontrolü yaptırdım temiz çıktı, virüs olduğunu sanmıyorum, ama eve gidince aklı başında bir virüs tarama programı kurup taratım,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Ben şöyle yapıyorum program Files\StarCraft2 yi yedkeliyorum harici diske birde c:\user altındaki starcraft ı yedkeliyorum

yeni makina kurulum bitince Starcraft exeyi çalıştıryorum update başlayınca iptal ediyorum.

elimdeki yedeği aynen yerine yapıştıryorum. sonra oyuna girince sadece haritaları indiriyor oda 1 dk anca sürüyor

gl hf

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam o update heart of swarm olmasın sakın. Hiç sıfırdan launcherdan yüklemeye çalışmadım ama wow gibiyse sen sc2 yi yüklersin o üstüne heart of swarmi otomatik indirir :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

orjinal degil de crack li kullaniyorsan olabilir,

cok eskiden ismi lazim degil bir antivirus programinin guncellemesi o sekildeydi

avp guncelleme yapacagi zaman sadece degisikligi degil guncelleme paketini eskileriyle beraber indirirdi her defasinda (:

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek

win8 için mortal kombattaki elemanları çağırtıp hepsinden finish him yapmalarını isteyesim geliyo. Bağırma

tanrı win7 yi korusun Masum

Frisky...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

bendeki starcraft 2 16 gb 0_o

ama galiba hearth of the swarm ile wings of liberty yamaları da vardı oyuna yeni başladım hasta oldum oyuna resmen ama bazen campaign görevleri can sıkıyor

Converse giyen uzaylı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

siyahbereli

Eyvallah bundan sonra bende öyle yapacağım,

torpedo_XL

Yok onun dvd si ayrı, daha onu kurmadım onu kurduğum zaman onunda update boyutunu yazarım,

underzero

Orijinal oyun,

GordonFreeman

Windows 8.1 kullanıyorum çok hoşuma gidiyor, bence sende dene yenilik iyidir,

Toplam Hit: 1801 Toplam Mesaj: 20