folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Oyun Mouse Önerileriniz&Alınık Casper Notebook Klavye.

Oyun Mouse Önerileriniz&Alınık Casper Notebook Klavye.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Müritler oyun ve çizim amaçlı kaliteli mouse arıyorum bende microsoft 3000 var ama hiç performans alamadım üstüne birde wheelinin basma tuşu çalışmıyor artık.. Neyse, kablolu güzel bir mouse önerisine ihtiyacım var Logitech G500 ü gözüme kestirdim gibi ama yüksek dpi li programlanabilir tuşlu başka önerilere de açığım

Öteki sorunum da Casper marka h36ff anakart modelli casperımın klavyesinin tuşları tek tek elimde kaldı şu anda I, virgül ve up tuşlarım yok ayrıca fazla abanmaktan klavye de garipleşti... Değiştirmek istediğim için ucuza alabileceğim yer bilen varsa (birkaç yerde baktım netten de 100tl falan diyorlar bir klavye için.. sürekli yanımda taşımasam usb klavye vs. takarım...

Mouse için elinizde varsa satın alabilirim, aynısı klavye için de geçerli; tabi fiyatlarınız uygunsa, olmadı onu alma bu daha iyidir derseniz önerilerinizi dikkate alacağım zaten konuyu o yüzden açtım, şimdiden herkese teşekkür ediyorum

(Bİr haftadır hasta ve antibiyotikliyim, eğer hata ettiysem yada anlamsız konuşmuşsam affola)

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

klasik bi cevap olarak x7 ve türevlerini diyeceğim öte yandan microsoft habu'da özellikle görünüm açısından hoşuma kaçıyor biraz bütçen varsa sidewinder al rahat et hocam

profesyonel kahveci?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek

cyborg r.a.t 7 yi şiddetle öneririm olmadı steelseries

Yaptık bişiler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Razor önerrim fiyatı çok gelir ise PlayForFree dediği gibi A4Tech x7 ve mouse padı hem ucuz hem her türlü işini görür. Net rakamı hatırlamıyorum ama 7 ile 9 arası tuş kombinasyonu atayabilirdun ve lazerli olduğu için yüksek DPI verebiliyorsun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

klavyem microsoft, farem a4 tech x7 yıllar yıllar önce almıştım mouse'u ve hala süper şekilde kullanıyorum.a4tech sağlammış hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

Weldox bunu yazdı:
    -----------------------------

cyborg r.a.t 7 yi şiddetle öneririm olmadı steelseries

ne kadar hocam o ilk yazdığın?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

G500 kullanıyorum, önceki mouse'um Mx518'di, mx kullanırken çok güzeldi dünyanın en hızlı fps oyununu oynuyordum çok seri, g500'ü alınca mx'in torun derecesinde küçüldüğünü gördüm çünkü harbiden baba 1 mouse.

Düşünme hiç derim g500'ün klasmanında o fiyata o kalitede zor.

Bauer

Burada görebilirsin hocam hepsini.

http://www.gamer-market.com/oyuncu-ekipmanlari/profesyonel-oyuncu-mouse.html

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

fiyat perfomans ürünü arıyorsan  a4 tech x7  

onun haricinde logitech g serisine ve razer ın modellere bakabilirsin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

1-618-GR bunu yazdı:

G500 kullanıyorum, önceki mouse'um Mx518'di, mx kullanırken çok güzeldi dünyanın en hızlı fps oyununu oynuyordum çok seri, g500'ü alınca mx'in torun derecesinde küçüldüğünü gördüm çünkü harbiden baba 1 mouse.

Bauer

valla görünüşe göre g500 önde hocam birkaç yerde mausları karşılaştırmışlar ayrıca çok büyük fiyat farklaqrı yok aralarında; tabi ben hata edip bütçeyi söylemeyi unuttum, o yüzden cyborg filan önerilmiş ama malesef dostlar öğrenciyim :(

peki hocam bu önerdiğiniz site darty den daha uyguna satıyor, darty de g500 100 küsürken burada 90larda, bunun nedeni nedir? birde garanti sağlıyorlar mı acaba?

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

klavye sorunun usb klavye alarak çözsen

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

SweetyVolty bunu yazdı:

1-618-GR bunu yazdı:

Bauer

valla görünüşe göre g500 önde hocam birkaç yerde mausları karşılaştırmışlar ayrıca çok büyük fiyat farklaqrı yok aralarında; tabi ben hata edip bütçeyi söylemeyi unuttum, o yüzden cyborg filan önerilmiş ama malesef dostlar öğrenciyim :(

peki hocam bu önerdiğiniz site darty den daha uyguna satıyor, darty de g500 100 küsürken burada 90larda, bunun nedeni nedir? birde garanti sağlıyorlar mı acaba?

Hacım capitalisin capitalinden çıktıktan sonra belli fiyat kitlesinde, ürünü her satıcı istediği fiyata satabiliyor satış fiyatı kısıtlamı yok, en kötüsüde bu, Puma king çanta ora avm'de puma orjinal dükkanında, 40 tl internetten baktım 50 ye 80'e satan var genelde gitti gidiyor gibi yerlerde çok aynı satıcı aynı ürünü 2 farklı fiyata satabiliyor buda araştırmadan ürün alan adamları ağına düşürüyor.

O yüzden 1 şey alırken aynı ürünü çok yerde aratmak lazım kapitalis dikta rejim :|

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
Toplam Hit: 1762 Toplam Mesaj: 14