folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Oyun Sitesi Yazacak Ciddi Arkadaslar İçeri.Ücretiyle.

Oyun Sitesi Yazacak Ciddi Arkadaslar İçeri.Ücretiyle.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Selam muridler.www.101dunyasi.com  tarzında aynı scripte sahip bazı ek özellikler eklenerek  arkadasım adına bir oyun sitesi yaptırmak istiyoruz.Bu konuyla ilgilenebilecek arkadaslar varsa burdan cevap yazsınlar.

Zaman ve ucret konusunda  cevap verirseniz iyi olur .Eğer anlasabilirsek hemen başlıcaz.

Scripti yazılımı kontrol etmek isterseniz Arayüzü download ettikten sonra kullanıcı adı ve şifreye aşağıdakileri kullanabilirsiniz

Kullanıcı adı:piLLibebek

şifre:123456

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

site açılmıyor..

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

www.yuzbirdunyasi.com

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

hocam 101 okey batak mynet tarzı şeyler için

bir adet server a ihtiyacın olacak ayrıca bunların oyunları için java scripti çok iyi bilen bi adam sıfırdan kodlayacak yada olmadı

hazırları var ama hazırları içinde server olmak zorunda hee bun java scriptle 0 dan yazdırırz dersen çok para tutar ben bilmiyorum açıkçası o ayrı ?

Ama php script üyelik cart curt gibi şeyleri istersen şu anda yapımı yüzde 60 olan ve bitmek üzere olan portalım var ?

Onu piyasa süreceğim satacaktım ? yani Admin paneli cart curt herşi güzel ? onu alıp oyun ile birleştirebilirsiniz. ? yada oyunu siz yaptırın ben birleştireyim tabibenim portal bitince ?

Portal sıfırdan yazıldı ? Hiç bir yerden gram kopya yok alıntı yok ? Banner ı bu sitedeki TxT arkadaşımız yaptı kodlamada yine yardımı olan

Cosmic i unutmamak lazım ...

Yani düşün taşın Java scriptple yaptırtabiliyosan o kadar paran varsa yaptır ?

Evden server oluştuturum dersin 100 kişi bağlanınca kitlenir ? felan filan bir sürü ayrıntı var ama

yaptığım portalı satacağım kişisel olarak değil şu anda domaini alıyorum alacağım ? Yayına geçecek ve ordan satışı başlanacak....

Yani ben scripti karşılarım ama oyun olayları beni aşar... Saygılarımla.

Hazır flash oyunları felan dersen onlar bi şekilde yapılır ama okeydi batakdi 51 di cart curt beni aşar... kolay gelsin

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

oyun işi pahalıya patlar, yatırım ve risk gerektirir. yatırdığını hemen alamazsın.

ayrıca reklam ihtimalini göz önünde bulundurman lazım. oyun sitesinde iyi reklam yapmazsan yatırımını geri alamazsın

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

kardeş verdiğin siteyi inceledim bi okey açılıyo diğer bölümlerde

Bad Request (Invalid Hostname) şeklinde uyarı var :)

yani bu site bile arkadaşın dediği gibi yatırım yapmış ama sorun lu yani kolay bi şey istemiyorsun...

yani yatırım gerçekden yüksek olur :) ve çok çok profesyonel insanlarla yapılabilir bu iş :)

Javayı ana dilim gibi biliyorum diyen insanla ki

yine verdiğin site ekstra yavaş

çalışıyo ... bunları nasıl halledeceksin bunları düşün :) İyice karar ver... sonra başla derim benimkisi sadece yol gösterme diyebilirim...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Zxone hacım tabiki uyelik paneli vs vs olacak,eğerki bu işi yapacak arkadasın kodladıgı siteyle yapacagın php script uyum gösterirse ve arkadas okey verirse problem yok.ama uyum göstermesi lazım

Bu işe belli bir butce ayırdım.yani yapacak arkadasa 500-1000-2000 e yaparmısın demem.az cok nasıl ve ne kadar ucret karsılıgı yapılabilecegini biliyorum.

Onun makul birşekilde tamamını cıkartıp bana ucretini söylücek:

En basitinden sunu soliyim.Belki hostu domaini de o ayarlıcak profesyonel birileri lazım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

evet o site biraz problemli.ama guzel işliyo.Bu sitede sadece 101 oyunu olacak.Bu yeterli.

Hazır script istemiyorum sıfırdan yazılması lazım.Problemsiz.

Gercekten arkada ciddi bir kullanıcı olacak.

Gerekirse server da kurulur.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

pillibebek bunu yazdı:
    -----------------------------

Zxone hacım tabiki uyelik paneli vs vs olacak,eğerki bu işi yapacak arkadasın kodladıgı siteyle yapacagın php script uyum gösterirse ve arkadas okey verirse problem yok.ama uyum göstermesi lazım

Bu işe belli bir butce ayırdım.yani yapacak arkadasa 500-1000-2000 e yaparmısın demem.az cok nasıl ve ne kadar ucret karsılıgı yapılabilecegini biliyorum.

Onun makul birşekilde tamamını cıkartıp bana ucretini söylücek:

En basitinden sunu soliyim.Belki hostu domaini de o ayarlıcak profesyonel birileri lazım.

Kardeş dediğim gibi ben scripti sağlarım hostada kurarım ama oyun olayında batarım bilgim yok ne yalan söyliyim ama siz okey di batakdı o tarz java scirpt yada flash uygulamalarını yaptıtırsınız bana verirsiniz ben her şekilde siteye entegre ederim... sorun yok ama  açık söyliyim ...

Bu okey di 101 gibi scriptileri kime yaptırıyorsanız siteyi de ona yaptırın verim çok daha yüksek olur bence....

P.m den yaz istersen kardeş mailini msn den devam edebiliriz. İstersen sadece bu işi ne kadar biliyorsun bilmiyorum ama istediğin soruyu daha rahat konuşabiliriz.

bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım...

saygılarıma

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

pillibebek bunu yazdı:

evet o site biraz problemli.ama guzel işliyo.Bu sitede sadece 101 oyunu olacak.Bu yeterli.

Hazır script istemiyorum sıfırdan yazılması lazım.Problemsiz.

Gercekten arkada ciddi bir kullanıcı olacak.

Gerekirse server da kurulur.

Script hazır değil :) sıfırdan kodluyorum kardeş eğer bana hitaben yazdıysan ...

İstediğin şeyide kodlarım sorun olmaz...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yok sana hitaben sölemedim Zxone.oyunu yazcak arkadaslara söledim.Birazdam msn acarım konusurz.şuanda acamıyorum.pmden gonder msni

Toplam Hit: 3118 Toplam Mesaj: 24