folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Oyuncu Koltuğu Seçimi Hakkında Destek

Oyuncu Koltuğu Seçimi Hakkında Destek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba,

Çok fazla param yok. Kendime ve Hatuna oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Aşağıda belirttiğim ürünlerden hangisi iyidir? Kullanan bilen varmı?

Uzay Ofis Z Drive Swan (Amazon)
    Uzay Ofis Z Drive - Cozy (Amazon)
    Ofisel Alpha Fab1 - (ofisel.com)

ya da sizin önereceğiniz site, ürün, vb.

Limitim 5000 - 6000 TL  arası fakat taksitle alacağım. Vade farkı çok eklemeyen sitelerde olabilir.
    Alacağım koltuk sayısı : 2

İkimiz de kiloluyuz 100+ , 
    boylar : 1,75 , 1,65

Fikirleriniz için teşekkürler şimdiden.

Caglar.Boss
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EscDewil
    EscDewil's avatar
    Erkek

Bütçe 2 katına çıkartılırsa koltuk önerebilirim. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Önceden oyuncu koltuğu kullanmış biri olarak, ofis koltukları daha rahat.

https://www.adoremobilya.com/manager-techno-file-sirtli-cok-fonks-yon-koltugu-4017

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam uzun süreli oturulacaksa kumaş malzemeli alman yönünde tavsiye verebilirim.

deri olanlar genelde suni deri oluyor, hava almıyor, çok fazla terletiyor.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/burotime-cozy-baslikli-calisma-koltugu-3d-kol-plastik-ayak-siyah-pm-HBC00000CAOC9

baska renkleride var cok memnunum

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Cevaplar için teşekkür ederim hocalar. Limitim 5000-6000 tl arası ama alacağım koltuk sayısı " 2 ". Bu yüzden pahalı birşey önermemenizi rica ederim. 

Caglar.Boss
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

ben oyuncu koltuklarını rahat bulmuyorum. sertler ve bel ağrıtıyorlar. aynı durumdayken aldım bir iki hafta deneyeyim diye valla her yerim ağrıdı :D gidip denedim yine aynı sonucu aldım. belki de bana göre değildir bilmiyorum. evden çalıştığım için günün 6-7 saatini bilgisayar başında geçiriyorum ve benim için baya bi önemli. en sonunda iade ettim ve şunu aldım, gayet memnunum : https://www.ikea.com.tr/urun/jarvfjallet-glose-siyah-calisma-sandalyesi-80510639

Bana kalırsa gidip dene, içine sinerse 1 hafta bi kullan, olmazsa ofis sandalyelerine bak. belki 10k civarı bişey verince daha iyi bir sonuçla karşılaşılabilir, bilemiyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

yerli sandalyeci esnafa git hocam.

Ben baktım baktım bu oyuncu koltuklarına yorumlarını okumadığım model kalmadı hepsi şov.

Git yerel ofis malzemeleri satan esnafa otur hepsine tek tek öyle seç.

Ben en son gittim file gibi delik delik kumaşlı oldukça geniş yok kolları ayarlanıyor yok boynu ayarlanıyor her yeri ayarlanan bi şey aldım. O zaman iyi oyuncu koltukları 1500-200TL civarındaydı. Esnaf bana 1200 dedi beğendiğim koltuğa, keşte 1000'e kapattık işi. 2 yıl oldu kullanıyorum her akşam tepesinde sabahlıyorum en ufak bir sorun yaratmadı.

Hem küçük esnafa da katkı olur. Bu gamer koltuk işi boş şovmuş onu net anladım.

Avukat/Hukukçu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    Ephesus bunu yazdı

yerli sandalyeci esnafa git hocam.

Ben baktım baktım bu oyuncu koltuklarına yorumlarını okumadığım model kalmadı hepsi şov.

Git yerel ofis malzemeleri satan esnafa otur hepsine tek tek öyle seç.

Ben en son gittim file gibi delik delik kumaşlı oldukça geniş yok kolları ayarlanıyor yok boynu ayarlanıyor her yeri ayarlanan bi şey aldım. O zaman iyi oyuncu koltukları 1500-200TL civarındaydı. Esnaf bana 1200 dedi beğendiğim koltuğa, keşte 1000'e kapattık işi. 2 yıl oldu kullanıyorum her akşam tepesinde sabahlıyorum en ufak bir sorun yaratmadı.

Hem küçük esnafa da katkı olur. Bu gamer koltuk işi boş şovmuş onu net anladım.

Gittim hocam. Antalya'dayım ben. Burada 2-3 tane koltukçuya gittim. Fiyatlar aynı hep internette ki fiyatlar ile. İndirim falanda yapmıyorlar açıkçası.

Caglar.Boss
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

2 saat önce bir kabus gördüm. Jahrein şişmanını omuzuma almış eğilip kalkıyordum. Bende şişman kalfı var diyordu. İzlediğim hangi saçma videonun yansısıydı çıkaramadım, bir daha asla sevmediğim insanların videosunu izlemeyeceğim. 

RETRET tarafından 10/Şub/23 04:05 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baysevgi77
    baysevgi77's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

2 saat önce bir kabus gördüm. Jahrein şişmanını omuzuma almış eğilip kalkıyordum. Bende şişman kalfı var diyordu. İzlediğim hangi saçma videonun yansısıydı çıkaramadım, bir daha asla sevmediğim insanların videosunu izlemeyeceğim. 

Testo Taylan ve Jahrein'in antrenman videosu, yutubda çok vakit geçiriyorsun...

baysevgi77 tarafından 10/Şub/23 07:19 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayshot
    slayshot's avatar
    Erkek

tavsiye değil de tavsiye etmeyeceğim ürün paylaşayım da yanlışlıkla almayasın :)

ben evden çalışıyorum sürekli tepesindeyim bir süre sonra kıç ağrısı yapıyor altına yastık koymak zorunda kalıyorum;

tavsiye etmiyorum oturma kısmı hiç rahat değil.

Özellikle oyuncu koltuklarını tavsiye etmiyorum bence kaliteli bir ofis koltuğu çok daha iyi olur.

https://www.xdrive.com.tr/xdrive-15li-oyuncu-koltugu-serisi