folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Özel Doğan Hastanesinin Yaptığı Ayip

Özel Doğan Hastanesinin Yaptığı Ayip

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zitir501
    zitir501's avatar
    Erkek

Merahaba, Bugun başıma gelen bir olaydan bahsedicem.

Herşeyi en başından anlatayım. Kalbim batıyor diye özel bir hastaneye gittim, kalbim batıyor ve acıyor bunu soyledıkten sonra beni kalple ilgili bir doktora yönlendirler. Doktor bey cok iyi bir şekilde karşıladı ve herseyi duzgun bir şekilde anlatım ve dinle ondan sonra moyne etti, moyne ettikten sonra rontken cekti ve sırtımın yani omurgamın yapık oldugunu ve yapık oldugu icinde kalbimi sıkıştırdiği soyledi ve bana kas gevsetici iki adet hapla bir krem verdi, benim bir bununla ilgili uzman bir doktora gitmemi tavsiye etti ve gidicegim hastaneyi bile soyledi ÖZEL DOĞAN HASTANESİ(K.Cekmece-cennet mahle.) gitmemi soyledi. 

Olayda bundan sonra başlıyor bahsi gecilen hastaneye gittim ve beni felancı hastaneden felancı kişi yönlendirdi beni diye başvurdum hastaneye baş vurdum, beni hemem uzman doktora yonlendirdi ve boyna ettikten sonra beni ve benim cektırdıgım rontkenide baktıktan sonra bi teşhis koydu, fizik tedavisi olmam gerektiğini soyledi, peki ne kadar ucret dediğimde bana seyans başına 15 tl alınıcagını 28*15=420 tl fiyat soyledi ve bende kabul ettim.(muyne yapmadan once kaydım acılmamıstı,muyneden sonra kaydım acıldı) beni fizik tedavisi olucagım yere saatleri konusmak ıcın yönlendiri ve oraya gittim saatti anlaştıktan sonra muyne kaydim acil,tc kimlik no su istedi ve sosyal sigortam olmadıgını soyledi bende muhassebeciye sunu soyledim ben sosyal sigortam olmadıgını bılıyorum oyuzden özel bir hastaneye geldim dedim. benden 120 tl yakın bi para alındı muyne parasi özel olarak, fizik tedavi parasını nezaman ödememiz gerektiğini sordugumda 1-2 gun icersinde ödeye bilirsiniz dedi. sevindim ve diyer gun fizik tedavim 

başlıyordu, yarın oldu geldim hastaneye fizik tedavisi ilk seyansını gordukten sonra parayı ödemeye muhassebeye gittim. fizik tedavisi ödemeye geldiğimi soyledim peki diyerek bilgisayardan bakti ve bana 420 tl olmadıgını bu 420 tl sosyal sigortası olan kişilere verilen fiyat diyere sizin ödemeniz gerek fiyat 900 tl kusurlu bi fiyat soyledi. bende hemen cok oldugunu fizik tedavi gormekten vazgecegımı soyledim verdiğiniz fiyat cok diyerek vazgectıgımı soyledim, muhassebedeki beyfende 1 dk ben hemen birisi arıyım diyerek birilerine telefonla ulasmaya calıstı ulasamadı, benden 420 tl fiyat alıyım sorun olmaz dedi, 450 tl aldı benden sorun olmıcagını ben ona 2-3 kez sordum sorun olmaz ve bana makbuzu verdi. fizik tedavisinde 15. seyansta bana bi sorunla karsılastıgını soyledıler sizin sosyal sigortanız yok dediler. bende biliyorum olmadıgnı soyledim ve doktor beyin bana verdiği tepki cok abartılıcak bir şekilde sacma. benim hatam varmıs gıbı bana kızıyor ve onları kandırmısım gıbı beni muhassebecinin oldugunu yere goturuyor sizezden para alan gisi burda mi gibi arkası sıra dolaştırıyor. beni bıraktı gitti fizik tedavisi yapılan yere gitti, kac seyans yapıldıgını ogrenmeye gitti sanırım aklınca bişeyler hesaplayıp benim yanıma geldi ve elindek kucuk bi kiyat uzerinde geldiğim kadarını 420 tl den dusulerek geri kalan parayı bana geri ceviriliceğini soyledi ve gitmeye calıstı yanımda, bende dedim ama suhan madurum diyorum hani benim sucum yok, doktorda bana bir yanlış anlaşılma var tedavi gordugunuz kadarıyla dusurulerek geri kalan parayı size iade edicez 15 tl sosyal sigortasız tedavi gorulmemıstır bılmem ne fln dıye kızarak bana laf yapmıyor 2 kez onu uyardım bana kızmanızada gerek yok sizede suclamıyorum ama bu şekilde de olmaz dedim ve ben şikayet etmek istediğimi soyledim. beni otuturdu gitti geldi gitti geldi tmm. fizik tedavine devam edebilirsin dedi. az önce ne yaptıgınız beni kovar gibi yapıp ben şıkay edicem deyince mi sorun olmuyor az once beni parasıyla rezil ettiniz dedim. ben kımseden yardım istemedim 

kımseden acıtasyon yapmadım. bide hıc bısey olmamıs gıbı umursamazca tamam gelin hiç bir özurdileme hıc bir sey olmamıs gıbı tamam bizden olsun tamam hadi kardeşim işimiz gucumuz var gibi sacma sapan bi duruma sokuldum. eve geldim telefonla dogan hastanesi arıyorum. şikayet ettim ayni şekilde ilgilenicez dedi 2 saat sonra tekrar geri dönüş yapıldı benden doktorun size kızmadıgını muhasebeceyi kızdıgını soyluyor ve fizik tedavinze devam edin diyor. etmek istemiyorum bana insan gibi muhabelle yapılmıyor diyorum. bidaha geri dönüş yapılmadı benim sucum deyil ama bana yapılan bu davranış bu kadar para göz olunmaları cok sacma bana geri gelin tedavinizi olursunuz dıyor bende diyorum o doktora nekadar güvenicem yaptıgı muhameleden sonra telefondan yardımcı olan kadın tedavinizi olan gider başka doktorda muyane olursunuz diyor sakka gibi .yollunuz duserse gitmeyin tavsiye etmıyorum sizi hasta bi şekilde yarı yolda bırakıyor. bana tedavinin geri kalanı ödemeyi dusunuyormusnuz gibi bir cumle bile kurulmadan hadi 

kardeşim diyor sanki param yok dedim onlara... 

gidiceksenizde dusunun birkez daha...

bu olayı nerelere şikayet etmem gerekiyor ve bu konuda ne kadar haklıyım sizce...! cunku sonuna kadar gitmeyi dusnuyorum. rezil ettiler beni onurum incildi paramda var cebimde parasıyla hava atan birisi deyil ama yokta deyil azda olsa var okadar bir miktari ödeyebiliriz.

Kocamacir(BG)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

hiç yakıştıramadım sülalecek özel doğan hastanesine gidiyorduk artık gitmicez TBT müridine ayıp yapılmış ahanda google indexlesin.

....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

sağlık bakanlığı ve bimer aga yaz aklına nere geliyorsa yaz ama önceliğin bunlar olsun ama 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

Arkadaş sen Türkçe mi konuşuyorsun?Gerçi Türkçe kelimeler var içerikte ama ben şunu anladım ö.d.h. dandik bir hastane :D

NetBABA tarafından 13/May/13 21:12 tarihinde düzenlenmiştir

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zitir501
    zitir501's avatar
    Erkek
    NetBABA bunu yazdı

Arkadaş sen Türkçe mi konuşuyorsun?Gerçi Türkçe kelimeler var içerikte ama ben şunu anladım ö.d.h. dandik bir hastane :D

hocam yorum yazamaz oldum konu acamaz oldum. maruz gor turkce konusmaya calısıyorum yazmaya calısıyorum... bulgaristan gocmeniyim oyuzden... :D:D

Kocamacir(BG)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zitir501
    zitir501's avatar
    Erkek
    Media bunu yazdı

hiç yakıştıramadım sülalecek özel doğan hastanesine gidiyorduk artık gitmicez TBT müridine ayıp yapılmış ahanda google indexlesin.

eyvalla hocamm.

Kocamacir(BG)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

alla alla böyle bir olay olması şaşırttı beni. daha önce çok gitmişliğimiz var gayet kaliteli bir hastane. ancak doktor senin sigortalı olup olmadığını karıştırmış olabilir aynı şekilde muhasebecide öyle. aynı şey banada rumeli hastanesinde olmuştu ara sıra olabiliyor. ancak doğan hastanesi iyidir hani hesap hatası her yerde olur. hakkını araman iyi. muhasebecileri biraz ibnedir. geçirme olayı ne kadar çok olursa o kadar iyi olarak  görüyorlar sanırım. 

şikayet için sağlık bakanlığını arayablirsin. şikayet hattı var. ilgileniyorlar. hem ara hemde mail at biraz suyu bulandır belki ücretsiz çekap bile yaparlar :)

imzayı bıraktım basıyorum artık
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zitir501
    zitir501's avatar
    Erkek
    dertli bunu yazdı

alla alla böyle bir olay olması şaşırttı beni. daha önce çok gitmişliğimiz var gayet kaliteli bir hastane. ancak doktor senin sigortalı olup olmadığını karıştırmış olabilir aynı şekilde muhasebecide öyle. aynı şey banada rumeli hastanesinde olmuştu ara sıra olabiliyor. ancak doğan hastanesi iyidir hani hesap hatası her yerde olur. hakkını araman iyi. muhasebecileri biraz ibnedir. geçirme olayı ne kadar çok olursa o kadar iyi olarak  görüyorlar sanırım. 

şikayet için sağlık bakanlığını arayablirsin. şikayet hattı var. ilgileniyorlar. hem ara hemde mail at biraz suyu bulandır belki ücretsiz çekap bile yaparlar :)

muhasebeci bilgisayardan bakti ve bana sigortam olmadını soyledi ona rahmen sigortalı işlem yaptı ve hic bi sorun olmaz. buda dekontun dedi...

Kocamacir(BG)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zitir501
    zitir501's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

sağlık bakanlığı ve bimer aga yaz aklına nere geliyorsa yaz ama önceliğin bunlar olsun ama 

bimer e yazıcam şimdi hocam eyvallah.

Kocamacir(BG)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Babam kalp krizi geçirdiğinde oraya kaldırmışlardı bize de türlü yamukları oldu oranın.

edit : mürit toprağım çıktı bu arada varnalı :D

sokoban tarafından 13/May/13 21:18 tarihinde düzenlenmiştir

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zitir501
    zitir501's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı

Babam kalp krizi geçirdiğinde oraya kaldırmışlardı bize de türlü yamukları oldu oranın.

edit : mürit toprağım çıktı bu arada varnalı :D

:D nerde otirisin.

Kocamacir(BG)
Toplam Hit: 1735 Toplam Mesaj: 13