Özel Maske Dikimi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Arkadaşlar kaç haftadır PTT'den maske bekliyorum ama gelen giden yok. Umudumu da kestim artık. Mecburi nedenlerle dışarı çıkıyorum ama maske olmadığı için sorun yaşıyorum.

Sonuçta Çin'den yıkanabilir ve filtreli maske almaya karar verdim. Kaliteli filtreleri ile piyasadaki ne olduğu belli olmayan maskelerden iyidir.  Ona da yolda el konulmuş. Artık hangi ülke el koydu ise. Neyse ben de bu maskenin aynısından birkaç tane diktirmeyi düşünüyorum. Filtresini bir şekilde temin edebilirim. Bu maskenin aynısından birkaç tane dikebilecek var mı? Yoksa dondan atletten kendim dikeceğim. 

Model 1: https://a.aliexpress.com/_BSHicM

Model 2: https://a.aliexpress.com/_BSAUIY

Filtre: https://a.aliexpress.com/_B0zEpO

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Bana da maske için sms halen gelmedi.. hanım iki can taşıyor parayla da alamıyoruz. Nasıl çözücez allah biliyor..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

senin o maskeler çinden gelmez başka bi çözüm düşün

edit : çözüm arıyormuşsun zaten sorry

pazarlarda falan 5 liraya satılan maskeden ne farkı var ki bunun diktirmeye çalışıyorsun?

Mylitta tarafından 25/Nis/20 02:19 tarihinde düzenlenmiştir

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

Bana da maske için sms halen gelmedi.. hanım iki can taşıyor parayla da alamıyoruz. Nasıl çözücez allah biliyor..

Hocam bu maskeyi kopyalayabilirsek filtre temin ettiğimde yedek filtre konusunda dayanışma içinde oluruz umarım. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

senin o maskeler çinden gelmez başka bi çözüm düşün

edit : çözüm arıyormuşsun zaten sorry

pazarlarda falan 5 liraya satılan maskeden ne farkı var ki bunun diktirmeye çalışıyorsun?

Bunlara yedek filtre takılabiliyor hocam. Filtreler kaliteli malzemeden üretiliyor ve yüksek teknoloji ürünü. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

Tc numaran ile eczaneye git verirler

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Hocam eczaneden kimlik ile alabilirsin. Bazısı kem küm edebiliyor geri adam atma. Sağlık Bakanı basın toplantılarından birinde açıkladı. Bize de gelmemişti. Bu şekilde temin ettik.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Filtreleri nerd3n buldun  bulacan?

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Biz kendi yaptığımız maskeyi takıyoruz eczacının çuvallardan alıp eczane poşetine koyup verdiği maskelerin güvenli olduğunu düşünmüyorum. İnternette https://www.kurdelenakislari.com/2020/04/dikissiz-bez-maske-yapimi-video.html bu tür sitelerde çok fazla çeşit maske yapımı örneği var.

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Süpürgelerin hepa filtresinden toz torbasından dikin

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Süpürgelerin hepa filtresinden, toz torbasından dikin.

hepa deyince aklıma @duygu geliyor. vv,

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1453 Toplam Mesaj: 13
corona covid-19 yakalanmamak biz bize yeteriz maske