Özgür Yazılım Kış Kampı 2020

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Bu kamp geçen senelerde bazı katılımcıların bazı eğitimcilerle yattığı kamp değil mi? adı mı değişmiş?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

sizce en yararlı kurs hangisi hocalar. hepsinden az çok birşeyler biliyorum bu yüzden karar veremiyorum

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

sizce en yararlı kurs hangisi hocalar. hepsinden az çok birşeyler biliyorum bu yüzden karar veremiyorum

calisma alanina göre belirlemek daha mantikli hocam..

Mesela webe yeni baslayacaksan, front-end kursu var (html ve css iceriyor sadece sanirim),

mobile tecrüben yoksa ve cross platform bir seyler yapmak istiyorsan, gelecegine yatirim yapmak istiyorsan flutter'i tercih edebilirsin

yok ben native android yazmak istiyorum diyorsan android kursuna bakabilirsin

blockchain'e ilgi duyuyorsan onun kursuna da bakabilirsin ama türkiye'de cok uygulama alani yok ama yine de konularina baktigimda güzel konular var, temel kriptografi konulari

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 2860 Toplam Mesaj: 14
linux sql python network flutter flutter dennis ritchie