Papara Kart Ne Kadar Güvenilir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

İyi akşamlar. 

Geçenlerde Papara'ya üye oldum, akabinde de black kart sipariş ettim. Kuryeye verilmiş geliyormuş. Ama uzun süredir en para ve ziraat bankası ile çalışıyorum. Yamuk yumuk kalan iş bankası ve garanti bankası hesaplarımda duruyor ama yok kartı kapattır açtır falan çok iş var. 

Şöyle bir fikrim var bu yüzden soruyorum. 

Trendyol, N11, Amazon, Hepsiburada Morhipo vs gibi pazar yerlerinden alınacak ödemeleri belirli kartlarda biriktirmek istiyorum. 
    En Para-Şirketim kullanıyorum, ama bu fiziksel satışların ödemelerinin biriktiği yer olarak duruyor. 
    Ziraat bankasın da hep pos cihazım hem kredi hesabım hem askeri hesap elli tane şey var oda sadece pos için kalsın diyorum. 

Papara'yı da e-ticaret faaliyetlerinin ödemelerinin birikeceği yer olarak ayarlamak istedim. Ama ne kadar güvenilir arkasında kimler var neler var, patlama riski var mı bir yerimize girmesin, aman param yok hesapta aman paparanın ortağı kaçtı falan olmasın. 

Sizin fikirleriniz neler, yoksa mecburi gidip ziraat veya iş bankası hesaplarımı tekrar aktif ettirip oralardan mı takılmalıyım. 
    Açıkçası henüz Papara'ya En para kadar güvenemedim. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

online oyunlar uygulamalar ve yurtdışı alışverişleri için 2 seneyi aşkın kullanıyorum. şuana kadar hiç bir eksisini yaşamadım sorun yaşamadım. Lazım olduğu zaman içine harcama yapacağım kadar para aktarıp alışverişimi yapıyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    designerboyalee bunu yazdı

online oyunlar uygulamalar ve yurtdışı alışverişleri için 2 seneyi aşkın kullanıyorum. şuana kadar hiç bir eksisini yaşamadım sorun yaşamadım. Lazım olduğu zaman içine harcama yapacağım kadar para aktarıp alışverişimi yapıyorum.

Tahminimce dış ödeme hiç olmayacak. 1 yılı aşkın bir süreyle gelen tüm pazaryerleri ödemeleri içinde birikecek. O yüzden biraz tereddütüm var uzun süreli yüklü para bırakacağım içinde. Bakalım diğer kullanıcısı olan muridler de neler demekte.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Devlet tarafından verilmiş banka lisansı var. Yani olurda iflas ederse içerideki paran 100.000 liraya kadar devlet güvencesinde.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Çok hızlı büyüyen bir sirket Bddk lisansı var.Çalıştığın e ticaret sitelerinde anlaşması varsa parayı çekersin.Benim papara ibanım şu buraya para gelsin diye bişey yok.Para gönderirkende aynı iban ver göndereyim olayı olmuyor.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Devlet tarafından verilmiş banka lisansı var. Yani olurda iflas ederse içerideki paran 100.000 liraya kadar devlet güvencesinde.

Senden böyle bir yorum bekliyordum gene şaşırtmadın beni Mustafa valla :) Bu iyiymiş.

Wort bunu yazdı

Çok hızlı büyüyen bir sirket Bddk lisansı var.Çalıştığın e ticaret sitelerinde anlaşması varsa parayı çekersin.Benim papara ibanım şu buraya para gelsin diye bişey yok.Para gönderirkende aynı iban ver göndereyim olayı olmuyor.

Ödeme almak istediğim firmalar papara açısından sorun çıkarmıyor problem olmadığını belirttiler. Hızlı büyüdüğünü fark ettim bende, bir de oldukça minimal gerek kart tasarımları gerek elektronik arayüzü çok hoşuma da gitmeye başladı. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Ben revolut kullanıyordum sanal finans için son 1 senedir yurtdışı çıkışlarına ben yabancı ülkede adresli olduğum için işlem yaptırmamaya başladı enpara yı veya paparayı düşünüyorum.birde dün geceyarısı suları aynı saatlerde telefonu ma SMS ler düştü hem garanti hem iş Bankası sanal kartlarımla Amazon dan şu şu kadar işlem gerçekleşmedi filan diye noluyor dedim baktım kartlarda birşey yok olamaz demiyorum valla burası denetimsiz bir ülke herşey olur.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

indirim ve kampanyaları dikkatimi çekti, bende düşünüyorum uzun zamandır ama içine para atıp kullanmak yerine kredi kartı mantığıyla olsa daha iyi olurdu benim için.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Uzun Zamandır Bende Kullanıyorum Sıkıntı Yaşamadım

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

100.000 tl az değilmi adamlarda şuan 100000000 felan vardır

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PowerfuL
    PowerfuL's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

100.000 tl az değilmi adamlarda şuan 100000000 felan vardır

Her müşterinin ayrı ayrı 100.000 TL'ye kadar devlet güvencesi var. 

Toplam Hit: 1962 Toplam Mesaj: 21
papara