folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Papara Rezaleti Ve Diğer Bilgiler

Papara Rezaleti Ve Diğer Bilgiler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Gecenin 03:00' ünde arıyorum, sırada bekleyen 27 kişi var diyo. 

Destek konusunda hakkında çok fazla şikayet yazılmış.

03:27 : Tam 20 dakikadır bekliyorum, 14 kişi geçti, 13 kişi daha var sırada. 

03:35 : Sırada 10 kişi var. ( Taş*k geçiyorlar heralde. ) 8 dakikada 3 kişiye hizmet vermişler. Tek kişi bakıyor olmalı.

03:45 : Sırada 9 kişi varmış. ( Ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok. ) 10 dakikada 1 kişi. O arada telefonu kapatıp sıçmaya gittiyse demekki.

03:58 : Sırada hala 9 kişi var. Yurtdışından arıyorum, 53 dakika emeği geçen herkesin 7e3c63dfb772d73142e9d1da7085e924

Mail atıyorum.

---------

Sahibi veya kurucusu kimin akrabasıdır bilmem. Ama Paypal'a yapılanların bunlar için yapıldığını düşünüyorum. 

BTC Turk, Youtube networkleri vs. bir çok yere çok sağlam girmişler. İşlem hacmi 750 milyon TL'yi kullanıcı sayısı 300.000'i geçmiş.

Bende üye oldum, para yatırdım, kartına başvurucam. Deneyimlerimi paylaşırım. Sizler kullandınız mı ? Ticari hesaplar için API falan da sağlıyormuş.

İlker Diker'in linkedin hesabı bayağı iyi, bankacılık, hesap yöneticiliği konusunda bayağı tecrübesi ve sertifikası vs. mevcut. ( ortadaki herif )

EnableTurk tarafından 18/Kas/17 03:02 tarihinde düzenlenmiştir

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pala
    pala's avatar
    Erkek

BTC almam için zamanında kullandığım bir sistem. Müşteri desteği dediğin gibi sıfır. Çağır merkezi ile konuşsanda sistem hakkında bilgiler yok tek yaptıkları sana mail attırmak. 

15 dakika da paranı hesaba geçiriyorlar. Aylık limitin 50 bin TL kurumsal hesaplar için 500 bin TL diye biliyorum. Şu anda tüm oyun itemleri alabileceğin sitede ödeme yöntemi olarak görebilirsin. Yakında heryerde olacak.

Ben üye olduğumda bu kadar büyümemişti. Nereden nereye diyorum.

Bulunduğun yerden memnun değilsen yerini değiştir. Ağaç değilsin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gerekirse
    gerekirse's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam işte bende bunu anlamıyorum madem paypalın kapatılıp insanların mağdur edilmesini bunlara bağlıyorsunuz niye bu adamların istediği şeyi yapıp hesap açıyorsunuz kimse hesap açmasa yatırımları boşa gisdecek hem zorlamayla istediklerini alamadıklarını görücekler hem yaptıklarının bir parçada olsa cezasını çekmiş olurlar ama o bilinç yok işte bizim ülkede

wanted "any girl" only live
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    gerekirse bunu yazdı

hocam işte bende bunu anlamıyorum madem paypalın kapatılıp insanların mağdur edilmesini bunlara bağlıyorsunuz niye bu adamların istediği şeyi yapıp hesap açıyorsunuz kimse hesap açmasa yatırımları boşa gisdecek hem zorlamayla istediklerini alamadıklarını görücekler hem yaptıklarının bir parçada olsa cezasını çekmiş olurlar ama o bilinç yok işte bizim ülkede

300.000 üye hacım, 2 kişi kullanmasa bişey değişmez ki. Kimse kullanmasa bile şuan bu bizim memleketimizin ekonomisi, biz sadece eleştirip, iyileştirmeleri için elimizden geleni yapmamız lazım. Sonuçta artık Paypal'ı kullanamıycaz. 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Herşeye çok çabuk alışan, boyun eğen bir millet yapımız var. Avrupa'da  birşeye gereğinden fazla zam yapıldığında millet sokaklara dökülüp, isyan çıkartıp o zammı geri aldırıo. Bizde ise önce %40 ı sokup sonra %25 e düşürünce aaa bak ne kadar da çok indirim yapıldı, ne güzel diye seviniyoruz...

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Herşeye çok çabuk alışan, boyun eğen bir millet yapımız var. Avrupa'da  birşeye gereğinden fazla zam yapıldığında millet sokaklara dökülüp, isyan çıkartıp o zammı geri aldırıo. Bizde ise önce %40 ı sokup sonra %25 e düşürünce aaa bak ne kadar da çok indirim yapıldı, ne güzel diye seviniyoruz...

ne olduysa 1940 larda ve sonrasında oldu. Millete kimyasal mı verdiler ne olduysa ... Yes Man filmindeki gibi oldular. Hayır demek yok :D :D 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Paparayi siktir et, ininal ile calis dostum, sorun Yaşarsan da ben yardımcı olurum bir şekilde.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Kısacası G.... şemşiye acılmaz zevk alıyorlar işte. Aman bana dokunmasında ne olursa olsun diyor herkes.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

Paparanın 300 bin kullanıcı sayısının sebebi bence Çiftlikbank

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morena
    morena's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şuan 22 dakika geçti müşteri hizmetlerinde bekliyorum hala sırayı 37 kişi var önümde güzel müşteri hizmetleriymiş.

hesabıma para yüklemesi yapayım dedim verdikleri aynı banka hesabına havale atıyorum 4 saat geçti hala bi tık yok böyle dandik bi sistem yok.

morena tarafından 20/Kas/17 21:04 tarihinde düzenlenmiştir

Best Quality
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı

Paparanın 300 bin kullanıcı sayısının sebebi bence Çiftlikbank

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 2370 Toplam Mesaj: 14
paypal papara