folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Paralı Kumar Siteleri Kapatılacak(Mış)

Paralı Kumar Siteleri Kapatılacak(Mış)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    sevgili çok mübarek müridler, ortalıkta böyle söylentiler dolaşıyor, paralı kumar sitelerinin hepsi kapatılacak diye, aslı varmıdır? varsa bile nasıl olacaktır?
    böyle birşey olacağını sanmıyorum ama olsa bile maksişmum telekomdan filtre koyarlar MP3 dalgalarına yaptıkları gibi!.. ki onunda çözümü kolay zaten

eğer ayrıntılı bilgisi olan varsa paylaşmasını istiyorum!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ewet tv de duydum kapatılsın hoja bence en güzeli
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    doğru duymuşsun 2-3 yıl içinde internet üzerinden yapılan her türlü zımbırtıyı kontrol edicekler karşı geleni.............. lar mışşşş :=)

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    paralı kumar saiteleri tabiki kapatılamaz buna güçleri yetmez anca paralı kumar oyunu yapan sitelerin türkiyede banka hesapları posları varsa onları iptal ederler adamlar paypal kullanır sorun ortadan kalkar devlet kapattım diye gezer :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ne salak iş lan öyle site kapatılacakmış sanki dükkan kapatıyon İNTERNET LAN BURASI her ne kadar hadi kumar iyi bişe değil beki ama hiç değilse burda özgürüz kardeşim hiç bi zkimde kapatamazlar

Zimbabwe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    kapatamazlar ulen kapatsinlar gene açarlar bu isi biliolar artik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Yürü Graywolf kim tutar seni
    Açın Kumarhanelerinm önünü Durduramazlar Graywolf geliyooooOOO :)))

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    abicim ben bu hukumetcileri anlamiyorum .1997 belek te Bell Conti hotel de calisiyorum (eski İstanbul havayollarinin oteli)F&B departmaninda.toyum daha ama hotel deli para kirardi cunku icinde oyle bi kumarhanesi vardiki Las vegas takilerden farksiz mevzu o degil ben herseyin toplum iradesine birakilmasi taraftariyim.seffaf olacaksin hersey toplumun serbestisinde.eski babalardan (Turkiye yi zuqenlerden biri)Suleyman Demirel babaniz saolsun kumarhaneleri kapattirdi.1998 yilbasinda kapanmisti ben o otelde calisirken kumarhanesi de.ben kumarhanesinde calismiyorumdum ama cok cok guzel kizlar krupiyerler calisiyodu temiz insanlardi ve kulturlu insanlardi.oyle bi sektor gume gitti siyasiler saolsun.neyse internet gelisti.sanalda da kumarhaneler turedi.2004 ten beri taqilirim arada kazanirim arada kayberederim.kazandiklarim fazla sukur.ama onuda engelleyecek bi hukumet,yonetim var su an internet abicim yaa engellerin olmadigi tek yer nah engellersiniz diyorum baska olay yok.bizim statumuz sadece yasaklara calisir arastirma gelistirme sifirdir salla gerisini bisey diyemiyorum ben bu hukumetcilere.Antalya da 100 u askin 5 yildizli komplex var.ve bunlarin hemen hepsinde ek unitelere imkan mevcut su anda hemen kus gribi karikatur krizi ve Dunya kupasi yuzunden kara kara dusunen turizmci esnafina alternatif olarak hemen devreye alinabilinir bu sektor.sanali engelleme fikriyse 2. Abdulhamit donemi gibi bisi.

saygilarimla mllt.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyote
    coyote's avatar
    Erkek
    walla duyduğuma göre kumar siteleri tespit edilip türktelekomla işbirliği yapılıp o sitelere erişim engelleniyomuş

azimle sıçan duvarı delermiş.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    Evet arkadaşlar doğru duymussunuz kapatıcaklar.türkiyeden yayın yapanları telekom perdeleme yöntemiyle siteleri kapatıcak.
    ancak bir sorun var müridler adamın host u almanyadaysa ordan yayın yapıyorsa ona hiç birşey yapamayacaklar siz rahat olun.
    2.cisi adam ip değiştirir başka site açar bunun önüne geçemezler
    3.cusu yabancı siteler var amerikan felan oynuyan gider o sitelerde oynar engelleyemez ya a.q
    4.bu işten hiç bişiy elde edemezler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    teoride mümkün ancak türk telekom PPPoE nin açılımını bilmeyen elemanlarla dolu "poeeeeeyi seçin poğeeeeeeee yi" diye telefonda bağıran elemana over ethernet değilmi diyorum hayır değil poğeeee diyo... siz kalkmışınız bu adamların domain yasakalamasından bahsediyosunuz en fazla türkiye çıkışından ip yi nullroute ederler onuda yapabileceklerini sanmıyorum yapsalar bile siteler ip değiştirebilir dns sağolsun anca gtld server larına şikayet ederlerde domain kaydını sildirirlerde bişeyler bişeyler... telekom kimmiş lan
Toplam Hit: 3888 Toplam Mesaj: 23