Parami Ürün Mu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

1,5 aylık maaşının en ufak bi terslikte düşeceği kırılacağı kaybolacağı hissiyatıyla zevk alarak uçuramıyorsun. Deniz kenarında vs. uçulmuyor zaten martılardan. Saldırıyor şerefsizler. Bir de yapraktı daldı elektrik telleriydi derken uçururken zevk almak yerine stres oluyordum ben. Sattım kurtuldum.  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Hocam çok pahalı olmayan bir telefon al mesela xiaomi mi13t pro gibi güçlü fakat çok pahalı olmasın

dron da ise ticari 1 ehliyetim var 25kg ya kadar olan dron kullanıyoruz arkadaşlarla ( bizim dron zaten tam yükte 25kg :)

güzel ama pahalı bir hobi hocam

buda bizim canavar DJI Agras T10

PanxeR tarafından 21/Mar/24 22:11 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    wordros bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı
    akrepkral53 bunu yazdı

Hocam kenardaki paran TL değildir inşallah. TL ise dolar yada altın yap koy kenara.

Almak istediklerine gelince. Kenardaki parana dokunmadan bütceni hesaplayarak taksitli al derim. Ben bu şekilde yapmaya çalışıyorum.

Kenarda para biriktirmek zor biliyorsundur. Harcamak çok kolay. 

Telefon acil değilse dron öncelikli derim. Dron tecrüben yoksa ilk başta pahalı bir alet te alma.

Hocam para elime yeni geçti diyebilirim, telefonum 5 senelik falan bu nedenle önceliğim telefon, dron da merakim var diyebilirim ama telefon ihtiyax dron luks. Sadece bu 35 k yi drona baglayip baglamama konusunda kararsizim

kullanmadan yana sıkıntı yaşamayacaksan DJİ lar geri satış da çok kaybettirmiyor ama yinede sen bilirsin. Hobiler de önemli. Tekrar gelmeyeceğiz bu dünya ya

Dji pro 4 34 k ya sifir buldum hocam, daha oncesinde egitimimim ve dron tecrubem var cok istedigim bir urun ama paraya kıyamıyorum 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

dronedan soğuttu pezevenk

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

guzel bir telefon al. geri kalanina ya altin al yada para getirecek ek bir ise git

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

telefon alacam duramıyorum diyorsan da hiç değilse taksitle al

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Hocam ihtiyaç ihtiyaçtır karşılanmalı. Buna saygım sonsuz. Ama öte taraftan diğer harcama kısmını bizimle değil eşinle konuşup karar vermelisiniz. Para hiç olacaksa ikiniz suçlusunuz, para gani olacaksa yine ikiniz başardınız. Olmuş olacak.

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Karta taksitle alabiliyorsan taksitle al. Nakitini harcama. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

Siz olsanız ne yaparsınız?

Hocalar, aylik 25k maas alan esi calisan 1 cocuklu standart aile bireyiyim, bugune kadar hep garanti altinda yasadim hep kenarda 50 100 k param vardi, su ada bu parayla kendime 1 telefon alacagim, bu aralar drona aşırı merak saldim, siz olsaniz ne yaparsiniz kendinize bir ödül mu alırdınız yoksa param kenarda dursun mu derdiniz cidden merak ediyorum dron 35 k civari kullanim tecrubem var

altın yap kenarda dursun... dronla en fazla 1 ay eğlenirsin ama acil para gerektiğinde ne yapacaksın???  bide bizim ülkden bahsediyoruz yani... 

Carpe Diem
Toplam Hit: 1311 Toplam Mesaj: 29
siz olsaniz