folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Paranın Dibine Vurmak İsteyen Gelsin

Paranın Dibine Vurmak İsteyen Gelsin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Öyleyse işi biraz gelistirelim..

Mesela,

Müsteri gözüyle baktigimiz işyerinin kartini alalim bir sekilde..

Atiyorum 100 tane işyerinin kartini aldik..

100 tane işyeri adina imsakiyeleri yaptiralim..Demo mesela..

Sonra konuya boyle girelim..Gidelim isyerine..İşte ramazan yaklasiyor vs..Imsakiye yaptirmak istermisiniz filan filan..

Verelim sonra adamin isyerine tasarlanmis imsakiyeyi..

Adam hem sasirir hem de hosuna gider..Belki de hosuna gitmez..Kendi bilir.:)

Ben boyle daha etkili bir satis yapilacagi kanaatindeyim..Tabi biraz para baglamak gerekebilir..

Kuru kuruya adamla gorussen 100 musteriden 10 tane zor bulursun..Ama bu sekilde olursa 40 tane bulabilirsin belki..

Ayrica 230 diyip abartmaya gerek yok..Ortalama 100-115 e maliyeti olsa.. 175 e perakende satilsa..Bence gayet mantikli..

Ayrica 100-115 bana biraz pahali gibi geldi..O kismi arastirilabilir..

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek

DawnOfDarkness bunu yazdı:
    -----------------------------

Öyleyse işi biraz gelistirelim..

Mesela,

Müsteri gözüyle baktigimiz işyerinin kartini alalim bir sekilde..

Atiyorum 100 tane işyerinin kartini aldik..

100 tane işyeri adina imsakiyeleri yaptiralim..Demo mesela..

Sonra konuya boyle girelim..Gidelim isyerine..İşte ramazan yaklasiyor vs..Imsakiye yaptirmak istermisiniz filan filan..

Verelim sonra adamin isyerine tasarlanmis imsakiyeyi..

Adam hem sasirir hem de hosuna gider..Belki de hosuna gitmez..Kendi bilir.:)

Ben boyle daha etkili bir satis yapilacagi kanaatindeyim..Tabi biraz para baglamak gerekebilir..

Kuru kuruya adamla gorussen 100 musteriden 10 tane zor bulursun..Ama bu sekilde olursa 40 tane bulabilirsin belki..

Ayrica 230 diyip abartmaya gerek yok..Ortalama 100-115 e maliyeti olsa.. 175 e perakende satilsa..Bence gayet mantikli..

Ayrica 100-115 bana biraz pahali gibi geldi..O kismi arastirilabilir..

-----------------------------

Tam bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla maatbalar tek basmıyor  yani mesela min. 500 adet vs. vs. gibi

Ama Söylede yapılabilir nasıl olsa onda baskı alanı var örnek olarak maatbadan alıp tasarımı cıktı alıp oraya yapıştırılabilir veya onun fotoğrafları vs. vs. vardır onlarda istenip tasarımı oraya oturtup cıktı olarak veya adamın mail adresine gönderip gösterilebilir.

Toplam Hit: 2882 Toplam Mesaj: 23