Pardus 1.1 Boot Chart

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Buyrun arkadaşlar Pardus 1.1-Alpha'nın boot chart'i. 1.1 gümbür gümbür geliyor en fazla 25 - 30 saniyede açılacak tüm sistem. Bu denemede 16 saniyede açılıyor.

http://cekirdek.uludag.org.tr/~caglar/blog/?file=mudur.blog
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    paylaşım güsel ...teşekkür etmek lazım ...thanks (:

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    güzel

bassinyourface
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    a4 sokturma boor chart ına
    ne zaman çıkıyo 1.1
    ati x300 ve realtek hd yi tanıcakmı?
    tanımıcaksa
    nasıl kurcam
    bunlardan bahset bana

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Onları tanısaydı altında bill gates yazardı hoca :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rawkmetal
    Rawkmetal's avatar
    Erkek
    rene koptum hoca :):):):):):)

bu arada bende kurup bakıcam bi ara pardus'a bayağı met ettiler bakalım bakalım.

dünya yan geldi. dalganıza bakın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Pardus 1.1 6-7 aydir cikackta cikacak...a4 sana defalarca dedim pardus 1.1 i ruyanda anca gorursun....kadro follos gibi ...linux senliklerinde bunu cumle linuxcular anladi...pardus 1.1 alpha sonra betasi cikacak sonra full 2sene surer herhalde :) ...gel beni dinle 2 sene bekleyene kadar FreeBSD OpenBSD Plan~9 la ugras...1.1 cikinca bakarsin......alpha 1.1 de bile henuz notebooklardaki ekran uyuma sorununu cozmemisler...defalarca mail geciyoruz gruba..adamlar ukalaca cevaplar veriyor...tikky lerden olusan bir gelistirme ekibi var ki en has 2 adamlari projeden ayrilmis...neyse insallah beni yaniltirlarda 1-2 icinde yuklenebilir 1.1 cikar piyasaya bende gelip burada ozur dilerim...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karem
    karem's avatar
    Erkek
    Eline Sağlık

NE-NEDEN-NİÇİN
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    @Compü: Abü alfa da stabil bir alfa olacak. Geliştiriciler bunun için calısıyor. Eğer calısmasa neden bunun gibi boot chart yayınlasın :) Bakalım 1.1"i görelim beğenmezsek baska bir dağıtıma geçeriz.

@Rene: Abü üretici düzgün donanım üretmediği sürece linux camiasının yapabileceği bir şey yok. Ati düzgün driver yaptı da pardus mu sisteme dahil edemedi :)
Toplam Hit: 2025 Toplam Mesaj: 9