Pardus 2009.1

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

ne alakası var oturmamış falan? sana öyle geliyor

vista win7 çok mu oturmuş? xp için 2003ten geçen yıla kadar güncellemeler yayımlanmadı mı?

sendeki pardus sevdasına şaştım valla ben kendi fikrimi söyledim ama biraz garip olmadımı pardus ile xp yi karşılaştırman.....o herkesin beğenmediği vistada bile bilgisayarım takır takır ama gel gelelim pardus ekran kartını tanımadığı için kurulmuyor ubuntu desen kurulmasına rağmen ekran kartını tanımıyor driver arıyorsun piyasada yok ve sen gelmiş bu sisteme oturmamış dediğime takıyorsun bi tek linux sürümü olan cd üzerinde çalışan slax güzel onunda kurulan versiyonunu ulayım onuda deneyeceğim ama forever xp :)))

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ad1s89 bunu yazdı:

sendeki pardus sevdasına şaştım valla ben kendi fikrimi söyledim ama biraz garip olmadımı pardus ile xp yi karşılaştırman.....o herkesin beğenmediği vistada bile bilgisayarım takır takır ama gel gelelim pardus ekran kartını tanımadığı için kurulmuyor ubuntu desen kurulmasına rağmen ekran kartını tanımıyor driver arıyorsun piyasada yok ve sen gelmiş bu sisteme oturmamış dediğime takıyorsun bi tek linux sürümü olan cd üzerinde çalışan slax güzel onunda kurulan versiyonunu ulayım onuda deneyeceğim ama forever xp :)))

ben pardus kullanmam çünkü beğenmedim ki xpyle de karşılaştırmadım (gerek de yok zaten)

bende hiçbişeyin sevdası yok sadece atıp tutmaya karşı antipatim var

xpye hayran olabilirsin ama bu herhangi bişeyi kötüleme hakkını vermez

linux kullanan biri xpyi win7yi kötülese aynı tepkiyi verirdim ki forumda örnekleri mevcuttur

donanım kısmına gelince pardusta bilmem ama ubuntuda ekran kartımı o kadar rahat tanıdı ki nasıl oldu ne zaman oldu anlamadım 

bi anda oluverdi işte =P

vindozda her zaman için daha fazla sorun yaşadım gerek donanımda driverda gerek kullanımda

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

ad1s89 bunu yazdı:

ben pardus kullanmam çünkü beğenmedim ki xpyle de karşılaştırmadım (gerek de yok zaten)

bende hiçbişeyin sevdası yok sadece atıp tutmaya karşı antipatim var

xpye hayran olabilirsin ama bu herhangi bişeyi kötüleme hakkını vermez

linux kullanan biri xpyi win7yi kötülese aynı tepkiyi verirdim ki forumda örnekleri mevcuttur

donanım kısmına gelince pardusta bilmem ama ubuntuda ekran kartımı o kadar rahat tanıdı ki nasıl oldu ne zaman oldu anlamadım 

bi anda oluverdi işte =P

vindozda her zaman için daha fazla sorun yaşadım gerek donanımda driverda gerek kullanımda

kötülemek değil bee :))  bende isterim pardus kullanmak ama gelişmekte olan bir sistem daha eksikleri var ne kadar yok kim derse desin daha küçük büyümesi lazım :P ...xp için hayranlığım var denilebilir çünkü bana lazım olan herşeyi sorunsuz çalıştırıyor :)) neyse daha fazla konuşmayayım yoksa windows un ortağı sanacaklar :D

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
Toplam Hit: 2043 Toplam Mesaj: 14