Parfüm Önerisi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek
    numune bunu yazdı

biri 12.5 ml biri 10050 liralık 1-1.5 ay gidiyor

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

rochas ağır gelebilir hocam denemen gerek ama kış mevsimindeyiz.

zarada kırmızı kutulu bir parfüm var ona bakabilirsin./49 tl - genellikle güzeldir kokuları

şekerli seviyorsan black xs

fresh seviyorsan givenchy ultramarine vanilya seviyorsan givenchy pi

turunçgillerden moschino forever güzeldir.

Hugo boss için elegant 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    numune bunu yazdı

odunsu arıyosan, benimde kullandığım Terre d'Hermès deneyebilirsin. çok kez soruldu parfümüm

çok güzel hermesin parfümü ama genç insana gitceğini düşünmüyorum. tabi tercih senin

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    numune bunu yazdı

odunsu arıyosan, benimde kullandığım Terre d'Hermès deneyebilirsin. çok kez soruldu parfümüm

çok güzel hermesin parfümü ama genç insana gitceğini düşünmüyorum. tabi tercih senin

tende nasıl koktuğuna bağlı hocam 22 yaşındayım ve kızlar tarafından dikkat çeken bir parfüm =) 

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    numune bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı
    numune bunu yazdı

tende nasıl koktuğuna bağlı hocam 22 yaşındayım ve kızlar tarafından dikkat çeken bir parfüm =) 

bana üniversitede çok ağır diyolardı abimden hediye olarak çarptığımda :D sonra kullanmadım diesel fuel for life kullanıyorum çok tatlı güzel kokusu var bayada beğenildi.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bygeneral
    bygeneral's avatar
    Erkek

Gio Armani

Kimsenin kaprisini çekemem, donu falan gözükür.. :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

1881

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Parfüm öneriyle alınmaz hocam. Gidersin aynı anda en fazla 3 tane denersin yarım saat-1 saat dolaşırsın tek tek koklarsın kalıcılığı, üstüne oturuşuna bakarsın. Beğenmezsen başka bi gün gider tekrar 3 tane farklı sıkar denersin tabi üstünde kendi parfümün olmamalı yanıltıcı olabilir. Açık tenli biri olarak şu an kullandıklarımı ve aralarından beğendiklerimi/beğenilenleri yazayım ve kullanmak istediklerimi. 212 vip men(çok beğeniliyor ve ben de fazlasıyla beğeniyorum) Black xs (unisex gibi bir kokusu olmasına rağmen çok hoş kokan bi erkek kokusu) Rochas man (kısaca yanık şeker kokusu ilk aldığımda bayılırdım bi süre sonra ağır gelmeye başladı ama kışın kullanıldığında sorun olmaz) Hugo Boss Soul (bunu bulman imkansıza yakın fakat aşırı derecede iyi bir koku bulursan denemeni tavsiye ederim yakışırsa vazgeçemezsin) Hugo Boss Bottled Limited Edition (yaz kokusu, bana yakıştığını sanmıyorum kalıcılığı da düşük fresh bir koku bi yazda yarısı bitti) Kullanmak istediklerim Black orchid fakat tenime çok fazla yakışmıyor daha çok esmer tenlilerin üstünde kokusunu aldığımda ben bile hayran kalıyorum, Bvlgari Man in Black çok güzel bir koku uzun süre önce denediğimden tarif edemiyorum, bunu çoğu kişi bilmez Zegna markasının Uomo ve Intenso parfümleri çok hoş parfümler Intensoyu ayrı bir sevmiştim, Givenchy Gentlemen Only Intense tam bir erkek kokusu. Eyyorlamam bu kadar.

Şafak 1152!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

orjinal black xs ve invictus kullanıyorum açık tenliyim çok memnunum tavsiye ederim

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Armani code ultimate al hocam beğenmeyen bir kişinin bile çıkacağını düşünmüyorum.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
Toplam Hit: 2300 Toplam Mesaj: 28
parfüm