folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Park Halinde Ki Araca Çarptım

Park Halinde Ki Araca Çarptım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek

http://i.resimyukle.xyz/Qd57.jpg

http://i.resimyukle.xyz/USGS.jpg

http://i.resimyukle.xyz/U8UQ.jpg

http://i.resimyukle.xyz/2z52.jpg 

Merhaba hocalar, arabayla park yerinden geri vitesle çıkarken nissan juke marka bir araca çarptım. Her ne kadar hata %100 bende olmasa da park halinde ki araç olduğu için ben yaptırıcam ki adam park edilmeyecek yere araba park etmiş ordan çıkmam çok zordu. Yolun yarısını kaplıyordu araç apartmanın otoparkında. Ben de hafiften tıklattım sağ ön kapıya.

Ben vakkumla halledileceğini düşünüyorum ama kavis kısmına denk geldiği için kaportaya girecek diyenler de var. Göçük dışında ufak çizikler var ancak pastayla geçecek türden. 3 aşşa 5 yukarı ne kadar tutar? Nasıl halledilir?

Fotoğraflar yukarıda, telefondan girdim düzenleyemedim kusura bakmayın

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

boyasız gocuk duzeltme olmaya bilir çizgiye gelmiş gbi gonuyor boyasızda cok iyi olmuyor çizgi yerlerii istanbulda mısın ? 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

hocam yanlış anlama ama başlığı okur okumaz içimden "iyi poh yedin" dedim :D :D

Yani yerinde olsam bunu kendi sigorta firmamla filan görüşürdüm :/ 

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

boyasızı sıktır et boyattır ibnelik olsun bi dahada park etmez oyle yere kotu bi ustaya gotur hatta anasını sıksın :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek

Hocalarım yok ya ne benim uğraşacak vaktim var ne de adamın arabasının değeri düşsün istiyorum. Sonuçta ben çarptım. O yüzden boya vurdurtma taraftarı değildim ama göçük düzeltilemezse el mecbur...

Edit; Adanadayım. Babam otomotiv sektöründe ama adamı uğraştırmak canını sıkmak istemiyorum. Benim araçta hiç bir hasar yok çünkü.

Apolitik tarafından 30/Oca/17 20:55 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

Dostum en kötü lokal boyalı hallederler ancak tartışmasız %100 hatalısın.

Adam ne diyorsa onu yaptır adamı hiç üzme zaten durduk yere adamın arabasına vurmuşsun birde adamı üzme tabi adam yamyam değilse

Ama sigortanı bozdurmamak istediğini söyle adama. Net 1000 hatta 1500 tl ye kadar cebinden öde. ve şunu adama anlat  Bir arabaya arkadan çarptım adamın masrafı 1000 -1500 falan tuttu %100 kusurlu olduğum için ertesini sene sigortayı 2300 tl ye yaptırdım bozulmasa 1000 tlden aşağıya yaptırıyordum sigortayı(true story).

Anıl
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    üoinomaos bunu yazdı

Dostum en kötü lokal boyalı hallederler ancak tartışmasız %100 hatalısın.

Adam ne diyorsa onu yaptır adamı hiç üzme zaten durduk yere adamın arabasına vurmuşsun birde adamı üzme tabi adam yamyam değilse

Ama sigortanı bozdurmamak istediğini söyle adama. Net 1000 hatta 1500 tl ye kadar cebinden öde. ve şunu adama anlat  Bir arabaya arkadan çarptım adamın masrafı 1000 -1500 falan tuttu %100 kusurlu olduğum için ertesini sene sigortayı 2300 tl ye yaptırdım bozulmasa 1000 tlden aşağıya yaptırıyordum sigortayı(true story).

Hocam 1000-1500 TLlik masraf yok ki. Boyansa bile tutacağı max 200 lira. Ben de hatalı olduğum için adamın arabasına boya vurulsun istemiyorum. Tabi bu benim düşüncem çünkü daha önce bir arkadaş arabasının sağ tarafını boydan boya çarptı, sağ ön çamurluk üstü iki yan kapı sağ arka çamurluk üstü hep içine göçtü, 1200 liraya yaptırdık. Ama bunda ne kadar tutar kestiremiyorum işte. Araba komple kaportaya girmişti.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam aracın durduğu yeri vs geniş açı ile çekseydin suç'un sende olup olmadığına bakarak daha iyi karar verilebilirdi. Belki sen suçsuzsun bunu yaptırmak zorunda değilsin. Yinede komşum diyorsan sanayiye götür veya kendisine danış nasıl istiyorsa çekme yaptırılabilir. Çizikleride yıkamacıda cila yaparlar ufak ufak. Ama tavsiyem kaportaya sokulup aç sanayicilerin boyayı çatlatıp aracı boyalı yapmasıda ayrı kötü bir olay.

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    AyTurk bunu yazdı

Hocam aracın durduğu yeri vs geniş açı ile çekseydin suç'un sende olup olmadığına bakarak daha iyi karar verilebilirdi. Belki sen suçsuzsun bunu yaptırmak zorunda değilsin. Yinede komşum diyorsan sanayiye götür veya kendisine danış nasıl istiyorsa çekme yaptırılabilir. Çizikleride yıkamacıda cila yaparlar ufak ufak. Ama tavsiyem kaportaya sokulup aç sanayicilerin boyayı çatlatıp aracı boyalı yapmasıda ayrı kötü bir olay.

Hocam peki çekme yapılırsa ortalama ne kadar tutar? Maliyetten kıstığım için değil bu hafta çok doluyum bir sürü randevum var. Uyku ekgsine felan girecem. Neyse masrafı bırakıp gitmek istiyorum ustanın orda. Açıkcası böyle küçük bir hasar için de yolunmak istemiyorum.

Apolitik tarafından 30/Oca/17 21:19 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Apolitik bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı

Hocam peki çekme yapılırsa ortalama ne kadar tutar? Maliyetten kıstığım için değil bu hafta çok doluyum bir sürü randevum var. Uyku ekgsine felan girecem. Neyse masrafı bırakıp gitmek istiyorum ustanın orda. Açıkcası böyle küçük bir hasar için de yolunmak istemiyorum.

Yer küçük hocam 50 eder etmez. Ama çekmeyi düzgün bir ustaya yaptır ki patlatmasın boyayı. Vurmak gerekir derse çekiç yerine sert plastik jop gibi tokmak kullansın.

Bundanhttps://www.google.com.tr/search?q=plastik+tokmak&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjUjO_Sy-rRAhWSyRoKHayfBksQ_AUICCgB&biw=1366&bih=635#imgrc=TOzX4Op-PSVNVM%3A

AyTurk tarafından 30/Oca/17 21:23 tarihinde düzenlenmiştir

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    AyTurk bunu yazdı
    Apolitik bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı

Yer küçük hocam 50 eder etmez. Ama çekmeyi düzgün bir ustaya yaptır ki patlatmasın boyayı. Vurmak gerekir derse çekiç yerine sert plastik jop gibi tokmak kullansın.

Bundanhttps://www.google.com.tr/search?q=plastik+tokmak&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjUjO_Sy-rRAhWSyRoKHayfBksQ_AUICCgB&biw=1366&bih=635#imgrc=TOzX4Op-PSVNVM%3A

Eyvallah hocam çok teşekkür ettim hepinize.

Toplam Hit: 2765 Toplam Mesaj: 20
kaza