Parliament Cinema Club

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet
    ahmet's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:
    -----------------------------
    90'lı yıllar henüz çok küçüğüz.Henüz saat 9-10 Star TV'yi izliyoruz ve pazar günü.Her pazar gününde olduğu gibi bizimkiler bitiyor ve kısa bir reklam arasından sonra bu muhteşem jenerikle birlikte pazar gecesi sineması başlıyor.Henüz çok küçüğüz ve binbir hayaller kuruyoruz.Işıl ışıl Newyork ışıkları gözümüzün önünden geçerken ve romantik güzel bir müzikle kendimizden geçiyoruz.Sırf bu jenerikten dolayı küçüklüğümden beri hep Newyork'a gitmek istemişimdir.Allah kısmet ederse de mutlaka gideceğim.Bilmem sizin için ne kadar anlam taşıyor.Fakat 90'lı yılları tam anlamıyla yaşayabilmiş kişiler için çok anlam taşıyor.Zaten internette aratırsanız birçok fanı olduğunu göreceksiniz.Televizyonun izlenebileceği en güzel dönemlerdi.Fakat yaşımız küçük olduğu içinde yatma saatimiz çoktan gelmişti.O kaliteli filmlere doyamadan tarihe karıştı gitti.Msn'de excalibur arkadaşımın bir link yollaması sonucu tesadüfen buldum ve meraklıları için paylaşmak istedim.

http://www.youtube.com/watch?v=T62W2fUA8ZY
    -----------------------------

İzleyemedim.

This video is no longer available due to a copyright claim by Philip Morris USA, Inc.

Çok çalış, duvarda yazmaz her kural... ------------------------------------- Herkes tarafından doğru kabul edilen şeyler büyük olasılıkla yanlıştır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Ben biraz daha geriye gidiyorum.80 lerle birlikte harmanlayalim isterseniz.

http://rapidshare.com/files/49803690/80_90_lar.avi.html

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    o zaman özel tv fazla yoktu nerde dv ler vcd ler  paliament cimama klub ün sundugu pazar gecesi sinamasında buluşalım sloganları bile acayip çekiciydi

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
Toplam Hit: 5211 Toplam Mesaj: 24