folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Parmaklarımın Eklem Yeri Çok Kalın

Parmaklarımın Eklem Yeri Çok Kalın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

hacı elini kullanman konusunda sorun yaşamıyorsan hiç kurcalama. tutar ameliyat olursun komplikasyon oluşur parmak patates olur çok üzülürsün.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Senin parmak attıgın adam ölür hocam.

Dayanamadım kötü algılama lütfen :)

طדṮ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

-çifte-

garga tarafından 07/Oca/20 12:27 tarihinde düzenlenmiştir

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Bende no diyorum.

anca gidersin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Sağlam bir kum torbası al her akşam boksörler gibi çalış perte çıkart onu. Boks eldiveni tak yada takma kafana göre. Ellerinin maalesef biraz dağılması lazım. Bileğin değil ama bileğine dikkat et. Yavaş yavaş eklem diplerinin dolduğunu anlarsın bir zaman sonra ve gözüne batacak kadar büyük gözükmez sana. Ameliyat kesinlikle olma. Ayrıca elleri dağıtmadan spor yapayım dersen bilek güreşine yönelmeni tavsiye ederim. Sikletinde iyi yerlere gelebilirsin. 

adamhakli tarafından 07/Oca/20 15:00 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Milletin derdine bak amk.

İndia İndia !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

Hocam iyi misin sen ya. Yüzüğü ömrün boyunca takmasan nolur ? 

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Yüzükten başka sıkıntı çıkartmıyorsa, hiç dert edilecek şey değil, ben evliyim yüzük takmıyorum. Mesele Yüzükle olsaydı... Ayrıca benim de içim fesat, normalde faydasını görüyor olan lazımdı. Eklemlerin kas yapmış gibi duruyor, hocam parmak üstü şınav çekebiliyor musun? Mesela benim parmaklarım normal ama 2 elimin 2 parmağı üzerinde zıplayarak 10 şınav çekebiliyorum. Bu eklemler kas ise sen daha iyisini yapabilirsin diye düşündüm bi an. (Herkesin farklı bakış açısı :D )

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

:D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Organik anal boncuğu reis, sapla gitsin.

GusFring tarafından 07/Oca/20 16:29 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5447 Toplam Mesaj: 32
parmak