Pasaport Kaydı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    fyky__
    fyky__'s avatar
    Erkek

Yurtdışından telefon getirttim kullandım 4 ay kadar. Dün telefonu kapattılar. Bir telefoncu buldum pasaport kaydı yaparız diyor da benim kafamda şu var o işlediği pasaport sahibinin herhangi (feto pkk v.b) bir terör örgütüne üye ise basım ağrır mi 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

Allah allah. Eski günlerime döndüm :) . Hacı eski bir telefoncu olarak kesinlikle telefonculara güvenme derim ancak senin bahsettiğin fetö pkk olayı biraz uzak genelde telefoncular umre şirketleriyle anlaşıp iş yaparlar muhtemelen seninkide öyle olacak. Ayrıca telefonun markası nedir iphone değilse imei attır hacı. Birde ayıptır sorması ne kadar ücret istedi senden ? 

İts My Life. NOW or NEVER
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Para karşılığı pasaport kaydı yapan çok var genelde bu işleri yurt dışından gir çık yapanların yabancı pasaportlar üzerine yapıyorlar.  Kafan ağrırmı ağrımaz aslında çok çok uçuk bir ihtimal sonuçta Türkiyede ikinci el piyasası çok fazla bir telefonu kimler kimler kullanıyor hat deil bir şey değil sonuçta 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Geçen haberlere çıktı yabancıların pasaporta kayıt yapan çete çökertildi işlemleri araştırılıyor vs diye

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    fyky__
    fyky__'s avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı

Allah allah. Eski günlerime döndüm :) . Hacı eski bir telefoncu olarak kesinlikle telefonculara güvenme derim ancak senin bahsettiğin fetö pkk olayı biraz uzak genelde telefoncular umre şirketleriyle anlaşıp iş yaparlar muhtemelen seninkide öyle olacak. Ayrıca telefonun markası nedir iphone değilse imei attır hacı. Birde ayıptır sorması ne kadar ücret istedi senden ? 

280 tl para istedi imei artırsam daha büyük sorun olmaz mi güncelleme yapamıyormuşsun falan

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    fyky__
    fyky__'s avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Para karşılığı pasaport kaydı yapan çok var genelde bu işleri yurt dışından gir çık yapanların yabancı pasaportlar üzerine yapıyorlar.  Kafan ağrırmı ağrımaz aslında çok çok uçuk bir ihtimal sonuçta Türkiyede ikinci el piyasası çok fazla bir telefonu kimler kimler kullanıyor hat deil bir şey değil sonuçta 

Teşekkürler hocam yaptıracak gibiyim 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    fyky__ bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

280 tl para istedi imei artırsam daha büyük sorun olmaz mi güncelleme yapamıyormuşsun falan

150 Lira sı vergi dairesine 130 da cebe atıyormuş. Telefonun markasınıda yazsan ona göre söylesem güncelleme yapılıp yapılmadığını. Ayrıca pasaport kaydı yaptıktan sonra kayıt belgesini kesinlikle al hocam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    fyky__
    fyky__'s avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı
    fyky__ bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

150 Lira sı vergi dairesine 130 da cebe atıyormuş. Telefonun markasınıda yazsan ona göre söylesem güncelleme yapılıp yapılmadığını. Ayrıca pasaport kaydı yaptıktan sonra kayıt belgesini kesinlikle al hocam.

Note 8 adam iyi para kazaniyormus be 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    fyky__ bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı
    fyky__ bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

Note 8 adam iyi para kazaniyormus be 

Yanlış değilsem güncelleme için bir kaç ay daha beklemen lazım. Sen birde bir imei atan bir kaç yere sor atabiliceklermi imei. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Kayıt yapıldıktan sonra imei numarasını e-devlet üzerinden silebiliyorlar artık. Dikkatli olun.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek

isteyen olursa benım ve hanımın hakkı var 100 tlye verebilirim maksat bilet parasına yardımcı olsun 

Toplam Hit: 1749 Toplam Mesaj: 16
pasaport kayit