folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pasaportum Kayboldu Mu Diyeyim Getittireyim Mi?

Pasaportum Kayboldu Mu Diyeyim Getittireyim Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

http://uskup.be.mfa.gov.tr/Mission/ShowInfoNote/354162#:~:text=-Pasaportlar%2C%20ülkeye%20giriş%20tarihi%20itibariyle,bir%20tahrifat%20yapılmamış%20olması%20gerekmektedir.

Vatandaşlarımızın Kuzey Makedonya’ya girişlerinde ve transit geçişlerinde dikkat etmesi gereken diğer hususlar aşağıda sunulmuştur.

-Pasaportlar, ülkeye giriş tarihi itibariyle en az altı ay süreyle geçerli olmalıdır ve pasaportlarda herhangi bir tahrifat yapılmamış olması gerekmektedir.

eywallah hocam en iyisi eşşeğe sağlam kazığa bağlamak, getittirip yeniletelim bakam umarım yetişir...

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Hocam arkadaşların dediği gibi eskisini istiyorlar ve delip geri veriyorlar sistemden düşüyor. Bence sen bir an önce istet eskisini yenisinede hemen randevu tarihi al. Ülkeler 6 ay gecerli pasaport ister yoksa almazlar. Cifte pasaporta basvurabilirsin oda sunun icin mesela kıbrısa giderken pasaportu kullandın ve damga bastılar diyelim mumkun degil o pasaportla yunanistana giremezsin muhalefet ulkeler var bunun gibi o yuzden ikinci bir pasaport alabilirsin.

Syntax error..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonamebiri
    nonamebiri's avatar
    Homo

Olur ki yenisini isticeksen umreye gidicem de her gün ara 5 günde gelir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

passprtu yenilemeden cok zor gibi o süreler kala giriş yapman imkansız gibi gözüküyo.. toplantı olur eğitim yada işle ilgili bişeydir yada bir biletin vardır herhangi bi şey için o sekilde 1 2 gün gidip gelcem desen geçersin. diğer arkadasın verdiği fikir gibi umreye gidicem de ara dur hukuktan korkmayan yüce devlet görevlilerimiz hak yemekten günaha girmekten korktukları için :) kesinlikle dene en fazla yetişmemiş olur :))

Evrim içi mürit..laugh is live..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

başka il/ilçe'nin nüfus müdürlüğünden işlemlerini yapabilirsin. ben harcı amasya vergi dairesine ödedim ama randevu işi yetişmedi geri kalanı samsunda hallettim sıkıntı olmadı 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

Aralığın 13 ünde başvuru yaptım. E devlette yazana göre halâ inceleme aşamasındaymış

ZzZzZzZ...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı

Aralığın 13 ünde başvuru yaptım. E devlette yazana göre halâ inceleme aşamasındaymış

20 sinde başvurdum bende hala inceleme aşamasında. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

24 kasımda başvuru yaptım dün kargoya verildi diye mesaj atmışlar

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Peki pasaport kayboldu deyip yeni pasaportu çıkarınca kayboldu dediğimiz iptal mi oluyor yoksa eğer arkadaşın durumu gibi eğer kayıp değilse ikisi de kullanılabiliyor mu ? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Aklinda bulunsun, kayip denemene de gerek yok. 2. bir pasaport alabilirsin. Pasaportum vize işlemleri için başka bir ülkenin konsolosluğunda iken. başka bir ülkeyede başvurucağını söyleyerek 2. pasaportu alabilirsin. Ben tc pasaportumda son bi yil kaldiğinda 2. pasaportu cikartiyorum.

suanda hem pasaport hem vize işlemleri sıkıntılı tc genelinde. Pasaportun süresini kontrol et eğer bittiyorsa hemen başvur. yenisi en az 2 hafta sürer.

rakkoc tarafından 03/Oca/23 07:46 tarihinde düzenlenmiştir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 1555 Toplam Mesaj: 22
yenileme kayıt pasaport pasaport