Paypal Kapandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Ben Transfer bile yapamadım bankaya kabul etmiyordu. Gönder diyorum POST yapmıyor . Para bakiye de kalıyor . bende 32$ gönderdim Lösev'e gitti. Hayırlısı olsun.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

0,01 TL param varmış, kendi hesabıma aktaramadım, en az 15 TL diyor :)

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

paypal ıhı :')

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

Şimdi facebookta dolaşırken arkadaştan gördüm. Amerikan bankasından hesap açıp hesabı orada tanımlayıp paypalı oraya tanımlasak nasıl olur sizce ? O bankadanda Türkiyeye transfer yapılabilir diye düşünüyorum. Tabi para atlaya atlaya biraz değer kaybeder ama amaca uygun çalışır diye düşünüyorum. Fiyat tarifeleride bizim bankalarla aynı açıkcası. Üye oldum bakalım kartımız gelsin bir deneylim. Bence sizde bir inceleyin derim.

https://payouts.payoneer.com/Partners/Default/Fees.aspx?pid=YOYIZC74IO2s4KZQp7tgsw%3d%3d&pmpid=YOYIZC74IO2s4KZQp7tgsw%3d%3d&pt=4

Kayıt için : https://share.payoneer.com/nav/mJ1pceYk4LGW_Rey9NROLNz6e5H8MbOz_NtgSoQptKQfMg_vUOeY23t629BIJtugmTKVpM8UQyGEIrBAxWgcpg2 

designerboyalee tarafından 31/May/16 16:31 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://youtu.be/QIjVZ_Jf-jo

http://shiftdelete.net/paypal-icin-uzulduk-ve-surpriz-oldu-72005

PanxeR tarafından 31/May/16 15:31 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Ekşide 2449,25 dolar. diyor ulan yuh beee helal olsun :) daha bizim gönderdiklerimizden haberleri yok bizim gibi kayıtsız ne kadar insan kalan bakiyelerini göndermiştir kim bilir bu iş bizim lösevdeki miniklere yaradı desenize en çok onlar sevinecek paypalın kapandığına :)

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek

İşin ucu yine bize dokunucak! Ama yapacak bir şey yok!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

14 tane siteye düzenli ödeme vermişim paypaldan 

amk ben kredi kartı kullanmıyorum  ee soktumun sitelerine kredi kartım olsa bile bilgileri girmek istemiyporum. boku yedik galiba inceden.

Artık sanal kart kullanacağız zorunlu olarak. fakat bir sıkıntı olduğunda paypal ile refund isteyebiliyorduk. Bu güvence de elimizden gitmiş olacak.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    sakabey bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı

14 tane siteye düzenli ödeme vermişim paypaldan 

amk ben kredi kartı kullanmıyorum  ee soktumun sitelerine kredi kartım olsa bile bilgileri girmek istemiyporum. boku yedik galiba inceden.

Artık sanal kart kullanacağız zorunlu olarak. fakat bir sıkıntı olduğunda paypal ile refund isteyebiliyorduk. Bu güvence de elimizden gitmiş olacak.

aynen aynen bi keresinde aynı ödemeyi site 3 kere çekmişti paypala başvurmuştum 1 hafta içinde 2 sini iade etmişlerdi. hoff :(

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

Tam rezalet ya, çin gibi yasakçı bir ülkede dahi yasak değilken bu nedir abi

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
Toplam Hit: 13475 Toplam Mesaj: 108
paypal