Pc Bozuldu Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

power 900 wat az bişeyde değil yav.Dediğim gibi bütün fanlar calısıyor vatanı arıyom cevap vermiyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:
    -----------------------------

power 900 wat az bişeyde değil yav.Dediğim gibi bütün fanlar calısıyor vatanı arıyom cevap vermiyor.

900Watt,mı ? marka ve modeli nedir o powersupply,in ?

Kişisel fikrim powersupply ve ram,lerinde sorun yok,sorun anakart,ta bence ? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hocam bu kadar kasma bence götür servise.. Ram'ı yanlış takma ihtimalini diyeceğim yada bi yerde kısa devre yaptırdın anakart üzerinden birşeyde yakmış olabilirsin.

konu donanım olunca herkez usta kesiliyor nedense, herkez ayrı telden calmış garip.

götür baktır sen bi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

powerın markası high power da 650 watda olabilir emin değilim.Ben yarın vatana söle oldu dicem.Elektrikler gitti sonra tekrar geldi ben makinanın güc düğmesine bastıkdan sonra yine elektrikler gitti ve bu sorun ortaya cıktı dicem.Adamlar inanırlar mı acaba zaten inanmasalarda böle oldu diye diretirim.Kasanın içini açtım ram taktım falan desem zaten o baştan servis dışı oluyor öğrenci adamız bide bu kitlemesin : )

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:

powerın markası high power da 650 watda olabilir emin değilim.Ben yarın vatana söle oldu dicem.Elektrikler gitti sonra tekrar geldi ben makinanın güc düğmesine bastıkdan sonra yine elektrikler gitti ve bu sorun ortaya cıktı dicem.Adamlar inanırlar mı acaba zaten inanmasalarda böle oldu diye diretirim.Kasanın içini açtım ram taktım falan desem zaten o baştan servis dışı oluyor öğrenci adamız bide bu kitlemesin : )

high powersa birşey olmaz ona :D sen götür tespit etsinler arzayı geçen gün benim pc de açılmıyordu görüntü yokdu anakarta kadar herşeyi çıkardım :D tekrar topladım canavar gibi çalışıyor şuan sorunda ramslotuymuş benimkinin slot siki tutmuş yani :D

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

anakara bunu yazdı:

u235 bunu yazdı:

high powersa birşey olmaz ona :D sen götür tespit etsinler arzayı geçen gün benim pc de açılmıyordu görüntü yokdu anakarta kadar herşeyi çıkardım :D tekrar topladım canavar gibi çalışıyor şuan sorunda ramslotuymuş benimkinin slot siki tutmuş yani :D

hacı peki olayı bu sekilde anlatsam tamir ederler mi ücretsiz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:

anakara bunu yazdı:

u235 bunu yazdı:

hacı peki olayı bu sekilde anlatsam tamir ederler mi ücretsiz

hocam anlatmana gerek yok açılmıyo görüntü yok de ( garantisi hâla devam ediyorsa ) adamlar yapıp verir küçük sorun bunlar birşey olmaz telefonla ne arıyonkli al kasayı git :D  ben kaç km gidip gold a götürüyordum :D dikkat et ama parçaları değiştirip vermişlerdi bana goldpcde geçen günanladım kingston ramler olmuş  oem ve dandik bir cin malı :S dikkat et yani parçalara

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Evet sonuç ne oldu,götürdünmü vatan bilgisayara ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Jubei bunu yazdı:

Evet sonuç ne oldu,götürdünmü vatan bilgisayara ?

aradım yarın götürüyom hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

işlemciyi sök yeniden tak bazen bendede oluyopr geliyor böle makinalar düzeliyor

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
Toplam Hit: 6166 Toplam Mesaj: 56