Pc Mi Kurtaramıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visionary
    visionary's avatar
    Erkek

Pc sürekli çöküyor.bazı pragramları çalıştıramıyorum hata veriyor.yeni formatladım ama yine aynı şeyler oluyor.media player,update... gibi özelliklerde sürekli hata veriyor.vista kullanıyorum.açıkcası bu konuda yeterli bi bilgim yok.önce avast yüklemişlerdi daha sonra nod32 yi yüklediler.hiç bişey değişmedi.ne yapmam gerekiyor, yardımcı olur musunuz???

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    vistadan vazgeç xp yükle vistanın karmaşasından sorunundan kurtulursun bahsettiklerin xp de olma ihtimali yok denecek kadar düşüktür

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visionary
    visionary's avatar
    Erkek

pc yi aldığımda yüklüydü orijinal silme  bunu kullan dediler.ne yapacağımı bilmiyorum sadece sinirden çıldırmak üzereyim:(

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    evet öyle derler sen onlara aldırma..yeni kullanıcı için vista çok karmaşıktır kullanmayacagın onlarca uygulama program var..pc den anlayan bi arkadaşın xpye çevirsin yada bilgisayarcılar 20 liraya xp yüklerler

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXeLanS
    eXeLanS's avatar
    Erkek
    Kaspersky kullanmanı öneririm.Bende vista kullanıyorum, nerdeyse 1 senedir hiç bir problem yaşamadım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bilgisayarı aldığın satıcı mağaza müşteri hizmetlerini ara

sorunlarını anlat

bakıma alsınlar.

yoksa vistayla uğra$mak zor.

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek
    ya kardeş sistem geri yükleme yapacan yada vista cd takıp  sitem onarma başka çaren yok.Xp geç ne yapcan vistayı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

cokuyor derken ? ne yaptiginda nasil bi hata aliyorsun.

kurulumu yaptiktan sonra internete girmeden once bilgisayarin suruculerini yukle, tek tek

sonra bi tane antivirus programi kur sonra internete tak ve guncelle

sonra diger programlari kur.

vista da kullanicilarin SIK yasadigi sorunlardan biride

programi calistirirken yetki olmadigi icin hata verir kendini yetkili kullanici yap

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Ben bu firmaları anlamıyorum.Hem mal satıyolar hemde yanına orjinal windows cdsi koymayıp ( o kadar para verdiğiniz halde ) insanları zora sokuyolar sonrada orjinal kullanmaktan bahsediyolar.Cdsini vermemiş olabilirler kasanın yan tarafında yeşil bir etiket varmı ? eğer yoksa örneğin okula gidiyosan okuldaki bilgisayarlardan orjinal bi tane vista veya xp keyi al.okulun yoksa internet cafeye git ordan kasanın yan tarafından keyi al çaktırmadan sonra bi cd bulup tekrar format atıp kur.Büyük olasılık sorunlar yaşıyosan onu kuran yerin elindeki cd de zararlılar olabilir.Özellikle bu Vista Game Edition yok efendim Windows XP Black Edition gibi sürümler tamamen başkaları tarafından yapılan ve bot olmanızı sağlayan sürümlerdir bunlardan uzak dur.Daha sonra güncellemeleri yap ve bilgisayarına Avira kur hazır 2009 sürümü çıkmışken.Nod32,Avast vs boşver.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    windows xp kurmayı dene donanımın vistayı desteklemiyor olabilir xp kurduktan sonra tüm driverleri yükle bilgisayarını yeniden başlat herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum. sorun vistadan olabilir windows kurulumu hatalı olabilir

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visionary
    visionary's avatar
    Erkek
    öncelikle hepinize çok teşekkür ederim.şimdi kendi çabalarımla fabrika ayarlarına döndürdüm pc yi.ama bunda norton yüklüymüş.şimdi fark ettim.acaba bu norton tek başına yeterli olmaz mı?yine de bi antivirüs programı yüklemelimiyim?
Toplam Hit: 3298 Toplam Mesaj: 18