folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pc Niz Nefes Alsın:)

Pc Niz Nefes Alsın:)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    Hergün mutlaka bir şeyler indiriyoruz yada internette sörf yapıyoruz bu yaptığımız işlemler pc tarafından kayda alınıyor bu kayıtlar zamanla pc de müthiş yer kaplıyor şimdi bu gereksiz kayıtları ortadan kaldırıp pc yi rahatlatacaz:)(dalga geçmiyorum beyler ciddi rahatlıyor...)

1)ilk olarak Başlat-çalıştır a gelip %temp% yazıyoruz ve arattırıyoruz büyük ihtimalle baya bir dosya çıkıcaktır bunları silin.

2)Başlat-çalıştır a gelip c://windows/prefetch bu kodu yapıştırın çıkacak dosyaları silin.

3)ınternet Explorer-araçlar-ınternet seçenekleri-Ayarlar-dosya görüntüle diyoruz çıkan dosyaları siliyoruz.

4)Başlat-Çalıştır a temp yazıyoruz 1) yoldaki gibi %..% işaretlerini koymuyoruz arattırıyoruz çıkan dosyaları siliyoruz

Artık gereksiz dosyaları sildiniz bu işlemleri 4-5 haftada bir tekrarlayın dosyaları silerken (silmek istediğiniz dosyalar hala kullanılıyor) diye bir hata alabilirsiniz bunun için size unlocker silme programını programını tavsiye ederim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek
    Bunları bilmeyen var mı ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    Bilinmeyen bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bunları bilmeyen var mı ?
    ne bilim aklıma geldi yazdım ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sumer
    sumer's avatar
    Erkek
    her nekadar bilinen bişiy olsada zaman ayırıp paylaştığın için teşekkürler eline sağlık...

Yazmış Oldugum Cevaplardan Dogacak Herhangi Bir Sorundan Sorumluluk Kabul Etmiyorum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    hocam ben bılmıyordummm :S sende gercı kufur edermıssın gıbı söylemısssın ama bılmıyordum :D

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    butür şeylerle uğraşmak yerine  c ye deepfreez kurun gitsin harbiden işe yarıyor

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    Saolasın hocam düşünmüşsün ama CCleaner var. herşeyi yapıyor onu öneririm :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    bambam66 bunu yazdı:
    butür şeylerle uğraşmak yerine  c ye deepfreez kurun gitsin harbiden işe yarıyor
    deepfreez pc yi yavaşlatır ben ondan kullanmıyorum...:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

http://www.google.com.tr/search?q=+4)Ba%C5%9Flat-%C3%87al%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1r+a+temp+yaz%C4%B1yoruz+1)+yoldaki+gibi+%25..%25+i%C5%9Faretlerini+koymuyoruz+aratt%C4%B1r%C4%B1yoruz+%C3%A7%C4%B1kan+dosyalar%C4%B1+siliyoruz&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=com.ubuntu:tr-TR:unofficial&client=firefox-a

başlıklar bile aynı lan =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    Yeah bunu yazdı:

http://www.google.com.tr/search?q=+4)Ba%C5%9Flat-%C3%87al%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1r+a+temp+yaz%C4%B1yoruz+1)+yoldaki+gibi+%25..%25+i%C5%9Faretlerini+koymuyoruz+aratt%C4%B1r%C4%B1yoruz+%C3%A7%C4%B1kan+dosyalar%C4%B1+siliyoruz&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=com.ubuntu:tr-TR:unofficial&client=firefox-a

başlıklar bile aynı lan =))

ne olcak ..:)beyler mac sağlam gidiyo donmadan http://www.justin.tv/plustv5 haberiniz olsun...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Download Ccleaner

Nokta.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
Toplam Hit: 2594 Toplam Mesaj: 16