folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Pc Pubg İle İlgili

Pc Pubg İle İlgili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    TurkForces bunu yazdı

o benim de başıma gelmişti bi ara kimseyi vuramıyordum noluyo lan dedim sonradan farkettim. ayarlarda vardı o sonradan düzerlttim ama nerde bilmiyorum :D

hocam bi bak bul gözün sevem :D

Tencent games emu kullanıyorum. kontrol ayarları kısmına girip, 3 ayar seçeneğiden ortadakini seçip, içine girip, başlkaca değişiklik yapmadan, çıkıp7kayedediyorum, mouse den sağ tıkla dürbün açılıyor. Demek istediğini yanlış anlamadıysam dürbünü açamama sorununu böyle çözdüydüm. 

dipnot. isim ygz202 düşük seviyede, orta seviyeli oyuncu ekler iseniz şu sıra meşgullukten giremiyorum ama arada takımlara dahil olurum okeye dördüncü misali :)

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Pubg  için pc girmek için link yok mu indirelim. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı

Pubg  için pc girmek için link yok mu indirelim. 

Ben mobile i tencent games emu sunu kullanarak açıyorum. sitesinden doğrudan indirebilirsin istersen.

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    cohndoe bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı
    TurkForces bunu yazdı

o benim de başıma gelmişti bi ara kimseyi vuramıyordum noluyo lan dedim sonradan farkettim. ayarlarda vardı o sonradan düzerlttim ama nerde bilmiyorum :D

hocam bi bak bul gözün sevem :D

Tencent games emu kullanıyorum. kontrol ayarları kısmına girip, 3 ayar seçeneğiden ortadakini seçip, içine girip, başlkaca değişiklik yapmadan, çıkıp7kayedediyorum, mouse den sağ tıkla dürbün açılıyor. Demek istediğini yanlış anlamadıysam dürbünü açamama sorununu böyle çözdüydüm. 

dipnot. isim ygz202 düşük seviyede, orta seviyeli oyuncu ekler iseniz şu sıra meşgullukten giremiyorum ama arada takımlara dahil olurum okeye dördüncü misali :)

emulatorden de oynuyorum da hocam bahsettiğim o değil, pc versiyonunda da sağ tık yapınca dürbün acılıyor, bahsettiğim sağ tık basılı tutunca dürbün acmadan sıkıyorsun, yakın bakışa yani. orda imleç cıkmıyor 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

pubg lite kuran var mı? emulatörde klavye+mouse sapıtıyo

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

4gb ram bilgisayarda emulatörlü çok kasıyor. Yok mu bir yolu. grafik ayarları vs yapıldı ona rağmen oynanmıyor. Ya da pubg tarzı alternatif az sistemle oynanacak pc oyunu tavsiye edin genjjler

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

pubg mobile var

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Bende pubg mobile oynuyorum, emolatör ile güzel oluyor, cepten bi türlü oyun oynamaya alışamadım

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Ya arkadaşlar sildim PUBG yi pc den APEX çıktığından beri ... Çok daha seri ve zevkli üstelik ücretsiz. Şiddetle tavsiye ediyorum.

İndia İndia !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=n91K65u5rdA 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
Toplam Hit: 2761 Toplam Mesaj: 22
pubg