PDA Kullanıyormusunuz? Hangisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

wking bunu yazdı:
    -----------------------------
    BaD_BoYs bunu yazdı:

Evet Amerika Nokia Shop' tan getirttim. Cihazın işlemcisine overclock yaptım. Orjinali 600Mhz iken 930 Mhz' de kullanıyorum. 600Mhz' de gayet hızlı zaten ama 930Mhz' de canavar gibi. 930Mhz' in üstünede çıkabiliyorsun. Web' de dolaşmanın keyfini yaşıyorsun. Linux tabanlı olmasından dolayı cihaza herşeyi yapabiliyorsun. USB Belleğimi yada taşınabilir HDD' mi takıp N900' den kontrol edebiliyorum. Uzak masaüstü ile işyerimden evimdeki pc' yi, evimden işyerindeki server' ı kontrol edebiliyorum. Daha neler neler. Benim gözümde tek eksi yönü biraz kalın. Harika bir cihaz...

Saydığın butun özellikler HD 2de de var hatta daha fazlasi var :)
    Sadece gorunce sasirdim. Bir de HD 2nin overclocksuz hali 1ghz :)

Hocam cihazı aldığında 600Mhz orjinal olarak geliyor. Kullanıcı overclock yaparak 1000HMhz ve üstüne çıkartabiliyor. Ben sadece şuan için kullandıklarımı yazdım. :) HD2' ye taşınabilir DVD-RW takıp DVD yada CD yazdırabilirmisin ? Ben N900 ile bunu yapabiliyorum. :) Herneyse PDA' nın üzerinde Windows Mobile işletim sistemi olduğu sürece kullanmam... :) Nedenlerini google amcadan araştırırsınız... :)

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

BaD_BoYs bunu yazdı:

wking bunu yazdı:
    BaD_BoYs bunu yazdı:

Evet Amerika Nokia Shop' tan getirttim. Cihazın işlemcisine overclock yaptım. Orjinali 600Mhz iken 930 Mhz' de kullanıyorum. 600Mhz' de gayet hızlı zaten ama 930Mhz' de canavar gibi. 930Mhz' in üstünede çıkabiliyorsun. Web' de dolaşmanın keyfini yaşıyorsun. Linux tabanlı olmasından dolayı cihaza herşeyi yapabiliyorsun. USB Belleğimi yada taşınabilir HDD' mi takıp N900' den kontrol edebiliyorum. Uzak masaüstü ile işyerimden evimdeki pc' yi, evimden işyerindeki server' ı kontrol edebiliyorum. Daha neler neler. Benim gözümde tek eksi yönü biraz kalın. Harika bir cihaz...

Hocam cihazı aldığında 600Mhz orjinal olarak geliyor. Kullanıcı overclock yaparak 1000HMhz ve üstüne çıkartabiliyor. Ben sadece şuan için kullandıklarımı yazdım. :) HD2' ye taşınabilir DVD-RW takıp DVD yada CD yazdırabilirmisin ? Ben N900 ile bunu yapabiliyorum. :) Herneyse PDA' nın üzerinde Windows Mobile işletim sistemi olduğu sürece kullanmam... :) Nedenlerini google amcadan araştırırsınız... :)

DVD-RW takıp DVD ya da CD yazdırma işlemini niye PDA'mda yapmak istiyim? Bilgisayarda hazır varken? Gittiğim ve gideceğim her yerde bilgisayar olacak zaten, acil bir durum olursa PDA'mdan ve dünyadaki bütün PDA'lardan 12309712390170923091237912739017301937190317 kat hızlı olan bilgisayarı kullanırım. Hem cihaz hızı olarak hem CD'ye yazdırma işlemi olarak 1239012380138018310938 kat hızlı bilgisayardan bahsediyorum... Ne gerek PDA'ya?

Ayrıca kullanıcı overclock'la mı uğraşacak? Mis gibi başta 1000 mhz geliyor bana overclock'la falan uğraşmıyorum.

Her neyse dostum, bu mesajlar sidik yarıştırma gibi oldu ama öyle bir niyetim yok söyliyim dedim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek

wking bunu yazdı:

BaD_BoYs bunu yazdı:

wking bunu yazdı:
    BaD_BoYs bunu yazdı:

DVD-RW takıp DVD ya da CD yazdırma işlemini niye PDA'mda yapmak istiyim? Bilgisayarda hazır varken? Gittiğim ve gideceğim her yerde bilgisayar olacak zaten, acil bir durum olursa PDA'mdan ve dünyadaki bütün PDA'lardan 12309712390170923091237912739017301937190317 kat hızlı olan bilgisayarı kullanırım. Hem cihaz hızı olarak hem CD'ye yazdırma işlemi olarak 1239012380138018310938 kat hızlı bilgisayardan bahsediyorum... Ne gerek PDA'ya?

Ayrıca kullanıcı overclock'la mı uğraşacak? Mis gibi başta 1000 mhz geliyor bana overclock'la falan uğraşmıyorum.

Her neyse dostum, bu mesajlar sidik yarıştırma gibi oldu ama öyle bir niyetim yok söyliyim dedim.

katılıyorum!

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

http://www.gsmarena.com/toshiba_tg01-2662.php

g

bu cihazı kullanan yada kullananı gören var mı? kasa dayanıklı gibi görünüyor, kullanan birine rastlamadım 750 liraya buldum alıp almama konusunda kararsızım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    htc hd2 alıcam ama windows mobile korkutuyo beni çok kararsızım

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek

SilenC3 bunu yazdı:
    htc hd2 alıcam ama windows mobile korkutuyo beni çok kararsızım

hocam eminol taş gibi işletim sistemidir :) tavsiye ederim

-
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

HTC HD2 diyorum başka bişey demiyorum.. Tüm işime fazlasıyla yeten bir telefon yoksa pda mı demeliyim..

Syntax error..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    1,5 senedir falan samsung i780 kullanıyorum, memnunum.Bir daha pda alırsam yine bundan alırım.
Toplam Hit: 3960 Toplam Mesaj: 29