folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Pek Oyun Oynamayan Birine Oyun Tavsiyesi

Pek Oyun Oynamayan Birine Oyun Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hayır bunun yerine xbox game pass aboneliği al 30 liraya içinde ea play de var ayrıca çoğu büyük oyun ve microsoft oyunları da pakete dahil.

PersonalJesus tarafından 08/Haz/21 20:22 tarihinde düzenlenmiştir

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Game pass al demek istedim ama demisler. Bir aylik al kafana gore dene.

Cunku tur belirtmemissin tur fark etmez dedigin zaman olmuyor. Dark souls 3 oyna derim joystick i kirip bana soversin. Ne bileyim oddworld oyna derim cocuk gibi saga sola ziplayip duruyoruz dersin. En guzeli senin icin game pass

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

mibox var. worms oyununu yükledim solucan :) tam istediğin oyun arada oynayıp 1 milyon üzeri çıkıp baya zevk alıyorum :) yenilince kapatıyorum. bedava olan beyaz skini kullanıyorum denk gelirsen öldürmeye çalışma :) wormszone du sanırım oyunun tam adı :D

EDİT: https://worms.zone/game/web/ oyun bu adresten de oynanabiliyormuş. ben yemeklerin yerinde beyaz toplar olan temada oynuyorum daha anlaşılr oluyor :) tavsiye ederim.

manglerman tarafından 08/Haz/21 23:39 tarihinde düzenlenmiştir

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

doom eternals

+1 oynanış, grafik her şey efsane

Come On Cj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    manglerman bunu yazdı

mibox var. worms oyununu yükledim, solucan(lar) :) tam istediğin oyun, arada oynayıp 1 milyon üzeri çıkıp baya zevk alıyorum :) yenilince kapatıyorum. bedava olan beyaz skini kullanıyorum, denk gelirsen öldürmeye çalışma :) wormszone 'du sanırım oyunun tam adı :D

EDİT: https://worms.zone/game/web/ oyun bu adresten de oynanabiliyormuş. ben yemeklerin yerinde beyaz toplar olan tema'da oynuyorum daha anlaşılr oluyor :) tavsiye ederim.

cidden bu oyun çok güzeldi ya, bilgisayara karşı oynamak da güzel. arcade, 2boyutta oynadığım bir oyundu.

45-50dk kadar insanın kafasını baya bir rahatlatıyor.

bunun tanklarla olan versiyonu da güzel. özel silahları oluyor. tel'de de oynanıyordu sanırım. 

~@~

film gibi oynanan sürekli devam eden birşey diyorsan, bence de:

Call of Duty,

Rainbow Six Siege, 

RitmFarbRacourci tarafından 09/Haz/21 11:47 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Starcraft 2 yi tavsiye ederim ücretsiz oldu zaten,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

teşekkür ederim herkese, önerilen oyunların gameplay videolarını falan izlemeye başladım, ufak ufak kurar oynar denerim.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Doom 3. Niyeyse  bende yeri farklidir.cok eskidir yillar once oynardim ama tam dedigin gibi. 

Uzay istasyonundan cikmaya calistigindan farkli bir dunyada gibi hissederdim. Karanlik yaratikli birseydi

Korku tuneli gibi...  Anons veriyor alarm veriyor habire kaciyorsun :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

küfür gibi olmasında

Mame32 arada girip çıkmalık iyidir.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    siberturq bunu yazdı

küfür gibi olmasında

Mame32 arada girip çıkmalık iyidir.

Metalslug, Punisher, Mustapha, BomberMan(?) , uçaklı bir oyun dâhâ vardı(ekran'ın istediğin yerine gidebiliyorsun, en altta değil.) birkaç tane dâhâ vardı. ^^` doom, quake., ama en çok GrandTheftAuto ilk versiyon. 

tabii bunlar film gibi değil,

ama GTA bir başka. limuzin,tank,beetle,musteng, filan kullanabiliyorsun, harita geniş, oyuna yukarıdan bakıyorsun. işte kaldığın yerden devam edemiyorsun. ^^D` oyunun başına oturup bitiremedim bir kez. ^^` bir de uçak helikopter yok, gemi ve denizaltı da. ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 09/Haz/21 13:53 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2436 Toplam Mesaj: 22
oyun tavsiyesi