folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Peki İhaneti Goreneniniz Yok Mu ?

Peki İhaneti Goreneniniz Yok Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Dun Genelkurmay baskaninin yaptigi aciklama bugun basinin %5 lik bolumunde bile yer almadi sayilir.fethullahci,donek gazete ve koseyazarlari ya hic aciklamalara yer vermedi yada mantiksiz bir temelde elestirdi.Dogan medyasida gorevini iyi yaparak aciklamalari ya cimbizladi yada susmayi tercih etti.

Bilmiyorum dunku iletisim toplantisini canli izleyeniniz varmiydi cok ciddi konularda dogrudan aciklamalari 1.agizdan dinledik.Ben buradayim istediginiz her turlu soruyu sorabilirsiniz denildi.Firsatiniz olursa o aciklamalarin tamamini bulup izleyin.Yine imkaniniz olursa dogan medyasindan,fetocu medyaya,taraf doneklerinden,biz milliyetciyiz naralari atanlarin gazetelerine kadar bir goz atinda ihaneti gorun.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tamamını İzledim Yerinde Cevaplar Vererek Evelemeden Gevelemeden Konuştu, Hatta Sorulmasını Beklediği Ama Sorulmayan Sorularıda Kendi Sordu Kendi Cevapladı,kesinlikle hiç bir kurul kuruluşa yargıya atıfta bulunmadı,ergenekonu Genelkurmaya Mæl Edenlere Kapak Yaptı ergenekon denmesini istemedi bir davaya isim takıldığında özel anlam arz eder dedi, Başbuğ'uya Hayran Olmamak Elde Deil...

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    canlı canlı izledim sana katılıyorum compu pıtır pıtır konuştu herşeyi bir çok kişiyide kapak etti.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    zaman gazetesi çağırılmadıkları için küçük bi kısımda haberi verdi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ne diyorsun hoca,samanyolu haber canli yayinladi toplantiyi.Hemde ekranda genelkurmay baskaninin goruntusunu kapatan kocaman puntolarla frekans ayarlari yaziyordu.Dikkat edin samanyolu hicbir zaman askerin aciklamalarini dile getirmez yada cimbizlar.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    O adamlardan daha ne beklenir ki ? Askeriyeye & CHP'ye kafayı takmıslar,onları karalama politikasından baska ne yaptıklarını gördük ? Adam takır takır cevapladı.. Samanyoluna kim önem vernis ki biz verelim :)

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    ben sadece birand'ın kısmını izleyebildim ama sabah bi kaç kanalda yorumluyolardı g.k.başkanının söylediklerini onlarda haber kanallarıydı zaten

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı:
    -----------------------------
    O adamlardan daha ne beklenir ki ? Askeriyeye & CHP'ye kafayı takmıslar,onları karalama politikasından baska ne yaptıklarını gördük ? Adam takır takır cevapladı.. Samanyoluna kim önem vernis ki biz verelim :)

doğru o dönek vatan haini soysuzlar kimki onlara önem verelim paşam çok güzel açıkladı herşeyi ama battı birilerine bu açıklamalar akşam bazı kanallarda bazı satılmışlar bi taraflarına bişey girmiş gibi böğürüyolardı.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

feytullahın adamlarının zoruna giden asıl nokta şu : Ya bu paşa niye devlet adına bişeyler konuşuyor. bu paşa konuşursa olmaz.. bizim işlerimiz yürümez. :)

ulan siz varya siz şu asker olmasa ülkeyi hepten abd nin kucağına oturtacaksınız. aldınız cevabı susun bakalım şimdi.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    Ne diyorsun hoca,samanyolu haber canli yayinladi toplantiyi.Hemde ekranda genelkurmay baskaninin goruntusunu kapatan kocaman puntolarla frekans ayarlari yaziyordu.Dikkat edin samanyolu hicbir zaman askerin aciklamalarini dile getirmez yada cimbizlar.

sürekli samanyoluhaberi izliyorum. dün genelkurmay başkanını açıklamasını canlı olarak hepsini stv den izledim ama medya ayrımı yapıldı gibime geldi ne zaman gazetesi ne vakit gazetesi ne de kanal 7 içeriye alınmadı. aslında yanlış. demokratik bir ülkede yaşıyoruz. zaman gazetesini içeri almazlarsa o da haberini yapmaz tabi. ben sırf stv nin haber kalitesi yüksek diye onun haberlerini izliyorum. diğer kanallardan daha doğru haber yapıyor en azından. Evet taraf tutabilir fakat bu beni ilgilendirmiyor. fethullah hocaefendi yandaşı bir medya da olabilir. o da beni bağlamaz. ama dizileri çok güzel tek türkiye ölümsüz kahramanlar sırlar dünyası ayna gibi

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Blue_moon bunu yazdı:

ComputerWolf bunu yazdı:

sürekli samanyoluhaberi izliyorum. dün genelkurmay başkanını açıklamasını canlı olarak hepsini stv den izledim ama medya ayrımı yapıldı gibime geldi ne zaman gazetesi ne vakit gazetesi ne de kanal 7 içeriye alınmadı. aslında yanlış. demokratik bir ülkede yaşıyoruz. zaman gazetesini içeri almazlarsa o da haberini yapmaz tabi. ben sırf stv nin haber kalitesi yüksek diye onun haberlerini izliyorum. diğer kanallardan daha doğru haber yapıyor en azından. Evet taraf tutabilir fakat bu beni ilgilendirmiyor. fethullah hocaefendi yandaşı bir medya da olabilir. o da beni bağlamaz. ama dizileri çok güzel tek türkiye ölümsüz kahramanlar sırlar dünyası ayna gibi

evet tek Türkiyeyi bende izlerim arada o konuda hakklısın.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 2426 Toplam Mesaj: 17