folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder PEPTİD Ghrp 6 Bilgi Sahibi Olan

PEPTİD Ghrp 6 Bilgi Sahibi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

arkadaşlar malum kilo almaya çalışıyorum. eczanın tekini aradım konuyu iza ettim kilo almak istiyorum gainer sordum vs vs. neyse dedi sadece kilo almak istiyorsan sana PEPTİD ghrp 6 öneririm dedi nedir bu arkadaşlar bilen duyan varmı nette baktım pek anlamadım. zararlımdır ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Bende kilo almaya çalışıyorum.

Takip +up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

iştah arttırıcıdır. büyüme hormonu salgılattırır, vücuttaki yağı arttırır. en önemli özelliği çok acıktırır.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

organlara zarar vermesin ? ayrıca iğne ile vuruyormuşsun sanırım steroid değilmi bu ilerde zararı çıkmasın ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

doktora gitsene hocam bunlar cok sonraki aşamalar once bi temelden basla bu ne acele peptitlere, steroidlere bulascak kadar .

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Kilo alman gerektiğini kim söyledi?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

zamanında doktora gittim hocam birşey çıkmadı günde 1 ekmek yiyorum. günlük kalori ihtiyacını karşılayamıyorum vücudum yediğimi yakıyor hemen. o yüzden sağlık sorunum yok. ama bunlar zararlı ise karbonhidrat tozu alıcam ? hiç yoktan iğne vurmaktan iyidir diyorum ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

@Enquinx35 iğne ile vuruluyor, mideye girelin denilen bir madde salgılatıp bunun aracılığı ile iştah arttırıyor. Ben de oldum olası aynı boy/kilo endeksindeyim. 176cm boy, 56 kilodayım ama gel gör ki ne kadar iştahlı yersem yiyeyim ya da günde ne kadar çok öğün yersem yiyeyim bir türlü yaramıyor öyle 8-10 kilo alıp da keyiflenemiyorum. Bence oluruna bırakın, bir doktora danışın o size neyin gerekli olup olmadığını söyleyecektir.

Edit : günde 1 ekmek yiyormuşsunuz, ben sizden daha vahim durumdayım o zaman. günde 2-3 arası ekmek tüketiyorum. Sabah  kahvaltılarını erkenden mutlaka yapmaya çalışıyorum, yapamayınca bir öğün gece 2-3'lere sarkıyor ama 3 ana öğünü mutlaka tamamlıyorum.

KotomineKirei tarafından 16/Şub/17 15:17 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

@Enquinx35 iğne ile vuruluyor, mideye girelin denilen bir madde salgılatıp bunun aracılığı ile iştah arttırıyor. Ben de oldum olası aynı boy/kilo endeksindeyim. 176cm boy, 56 kilodayım ama gel gör ki ne kadar iştahlı yersem yiyeyim ya da günde ne kadar çok öğün yersem yiyeyim bir türlü yaramıyor öyle 8-10 kilo alıp da keyiflenemiyorum. Bence oluruna bırakın, bir doktora danışın o size neyin gerekli olup olmadığını söyleyecektir.

Edit : günde 1 ekmek yiyormuşsunuz, ben sizden daha vahim durumdayım o zaman. günde 2-3 arası ekmek tüketiyorum. Sabah  kahvaltılarını erkenden mutlaka yapmaya çalışıyorum, yapamayınca bir öğün gece 2-3'lere sarkıyor ama 3 ana öğünü mutlaka tamamlıyorum.

Aynı boy ve kilodayız :) ne yapalım hacım bi gainer araştırıp bulalım bi deniyelim bence :) optimum serious mass var 5kg olandan ne dersin ? iğne vurdurdunmu sen Ghrp 6 ?

Enquinx35 tarafından 16/Şub/17 15:38 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Aynı boy ve kilodayız :) ne yapalım hacım bi gainer araştırıp bulalım bi deniyelim bence :) optimum serious mass var 5kg olandan ne dersin ? iğne vurdurdunmu sen Ghrp 6 ?

bu tarz şeyleri araştırdım çok zamanında ama bir yerden sonra alışıyor insan. çok da üstelememek lazım. Ben metabolik olarak bu şekilde olduğumu düşünüyorum, yakıyorum yani. Sen hiçbir şey yemiyorsun, öncelikle aktif olman lazım ki yiyebilesin. Beslenme alışkanlığı yok sanırsam sende. Önce onu bi düzene oturt, baktın ki gün içerisinde düzenli olarak 3-4 öğün yiyorsun ve kilo almıyorsun o zaman doktora de ki bak ben şu durumdayım diye.  Dışarıdan alınan takviyelere inancım olsa idi bunu 4-5 yaşlarından beri iştah şurupları (ki en sevdiğim sipraktin) iştah hapları ve o tür şeylerden fayda göremeyen ben alırdım ilk olarak.

önerim beslenme alışkanlığınızı düzene sokun

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

kesin kilo alma yöntemi : uzun dönem esrar cigara kullanıyorsunuz 2 ay kadar aralıksız için sonra bırakın deli gibi kilo alırsınız :) 

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
Toplam Hit: 1434 Toplam Mesaj: 14
kilo almak