folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Pes 2016 Açılmıyor

Pes 2016 Açılmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

müridler selam yine sizin bilgilerinize ihtiyacım var bu tahiribatda olmasa ne bok yiyecme bilmiyorum :)

pes 2016 indirdim açıkcası pc me güvendim ama açılmıyor

ayarları düşük yaptım yok yine açılmıyor ne yapsam da bu oyunu pcde açabilirim.

http://i.hizliresim.com/Yr1Md6.jpg

linktekinden de bi cacık anlamadım yapabileceğim bişi yok mu ?

şimdiden sağolun hocalar

http://i.hizliresim.com/28MyPq.jpg

ebedi devlet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

sağ'a tıkla grafik işlemci ile çalıstır düzelir.

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    UmuT38 bunu yazdı

hocam yaptım yüksek performanlı nvidia ile çalıştır yap dedim yine yık etmedi başka bişi yapmamıza lazım

ebedi devlet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

öncelikle oyunu intel hd graphicsle değil de harici ekran kartıyla çalıştırmayı dene, olmazsa pes 2016 intel hd graphics fix yazıp youtubedaki anlatıma bak hocam, vram olayı sıkıntıymış sanırım onu fixleyip çalıştırıyolar

test 1 2
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek
    seboist bunu yazdı
    UmuT38 bunu yazdı

hocam yaptım yüksek performanlı nvidia ile çalıştır yap dedim yine yık etmedi başka bişi yapmamıza lazım

bende o şekilde hata vardı yaptım düzeldi.

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hsyN bunu yazdı

öncelikle oyunu intel hd graphicsle değil de harici ekran kartıyla çalıştırmayı dene, olmazsa pes 2016 intel hd graphics fix yazıp youtubedaki anlatıma bak hocam, vram olayı sıkıntıymış sanırım onu fixleyip çalıştırıyolar

hocam bu konularda çok cahilim kusura bakmayındediğin işlemleri nasıl yapıcağımı söyler misin yani harici ekran kartıyla çalıştırma işlemini nasıl yapacağım?

ebedi devlet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://i.hizliresim.com/kn2ARq.jpg

buda grafik ayarları.

ebedi devlet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hsyN bunu yazdı

o fixleme olayınada baktım hocam 1 milyon çeşit öneri var.

nvidiadan pes 2016 ayarını seçtim yine değişen bişi yok

ebedi devlet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    seboist bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı

hocam bu konularda çok cahilim kusura bakmayındediğin işlemleri nasıl yapıcağımı söyler misin yani harici ekran kartıyla çalıştırma işlemini nasıl yapacağım?

http://oyunwizard.com/pes-2015-tam-ekran-sorunu-harici-ekran-karti.html 

hocam burda pes 2015 için anlatmış ama 2016 için de aynı adımları uygula fark eden bişey yok.

test 1 2
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek

Pes oynadigim zamanlar benimde basima gelmisti ve su sekilde cozmustum

1-ekran karti surucusunu guncellestirerek ise basladim. 

2-nvidia denetim masasindan pes2016.exe ve settings.exe yi yuksek performansli grafik islemciyle calistir olarak ayarladim.

3-settings exe yi sag tusa basarak yuksek perfirmasliyla calistirdim (ne kadar ayarlasam da varsayilan olmuyordu cunku) ve grafik ayarlarini yuksege cekip cekemdigimi kontrol ettim.

4-pes2016.exe yi yine sag tusa basarak yuksek performansliyla calistirdim. Oldu.

( bazi surucu surumlerinde ayar yapmadan da aciliodu. )

Eger calisirsa settings exe yi her seferinde yuksek performansliyla calistirman gerekiyor yanlislikla cift tiklarsan grafik ayarlari low 800x600 olabiliyor

CanCer tarafından 18/Şub/16 12:48 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hsyN bunu yazdı
    seboist bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı

http://oyunwizard.com/pes-2015-tam-ekran-sorunu-harici-ekran-karti.html 

hocam burda pes 2015 için anlatmış ama 2016 için de aynı adımları uygula fark eden bişey yok.

hocam biraz kurcaladım ayarlar oldu nasıl yaptım bilmiyorum ama oldu.

ama oyun gene aılmıyor gene açılmıyor kafayı yiyecem.

http://i.hizliresim.com/XLnyz0.jpg

ebedi devlet
Toplam Hit: 4522 Toplam Mesaj: 24
pes 2016 açılma sorunu