folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Petrehberim (Youtube Kanalı)

Petrehberim (Youtube Kanalı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angel_of_god
    angel_of_god's avatar
    Erkek

merhaba sevgili tahribat üyeleri,

Çocukluk arkadaşımın kardeşi ve benimde kardeşim gibi sevdiğim biri veterinerlikten yeni mezun oldu. Şu anda bilgileri taze iken bunları youtube üzerinden paylaşma kararı aldı. Aslında bu kararı almasında benim de büyük payım oldu. Hem insanlara faydalı bilgiler paylaşşın hem de ilerde belki gelir sağlayacağı bir fırsat oluşturur diye düşündüm. Şu anda öğrenerek ilerliyor, youtuber lık konusunda yeni fakat hevesli gidiyor. Aşağıda kanalın adresini paylaşıyorum. Kontrol edip neleri daha iyi yapabilir konusunda geri bildirim verecek mürit/müridelere şimdiden teşekkür ederim.  Henüz 1 haftada 4 video üretebildi ve videolar ort 5 dk civarında.

Kanal Adresi:

https://www.youtube.com/channel/UCIy9_eTOnUeaQKXd2hylZ4g

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Kamera yukarda görüntüde noise fazla.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Mesleğinde başarılar dilerim arkadaşının. Umarım yaralı getirilen sokak ve yabani hayvanlarina ucretsiz ilk yardım yapıp gerekli yerlere sevkini yaparlar. ( çoğu veteriner bunu yapmiyor para istiyorlar) ayrıca yapması zorunlu çünkü doga korumaya şikayet ettiniginizde saglam ceza aliyorlar bilginize.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angel_of_god
    angel_of_god's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

Kamera yukarda görüntüde noise fazla.

Çok teşekkürler yorumun için. Aslında kervan yolda düzülür mantığı olduğu için amatör ilerliyor. İleriki videolarda dikkate alınması gereken bir konu.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angel_of_god
    angel_of_god's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Mesleğinde başarılar dilerim arkadaşının. Umarım yaralı getirilen sokak ve yabani hayvanlarina ucretsiz ilk yardım yapıp gerekli yerlere sevkini yaparlar. ( çoğu veteriner bunu yapmiyor para istiyorlar) ayrıca yapması zorunlu çünkü doga korumaya şikayet ettiniginizde saglam ceza aliyorlar bilginize.

Teşekkürler hocam. Kendisi zaten hayvan delisi bir insan. Hatta bize de aşıladı sokak hayvanlarına karşı duyarlı olmayı. Haklısın yardımların çoğu zaman çıkar için yapıldığını görüyoruz. Şu anda yeni mezun olduğu için para düşüncesi çok arka planda kalıyor. Kendimi ne kadar geliştirirsem ilerde o kadar geri dönüşü olur kafasında. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Baş boşluğu çok fazla,
    Vücudu çok ayarsız bir yerden kesmiş, bel ya da göğüs plan çekilebilir.
    Seste cızırtı var, aynı zamanda çok fazla es veriyor. Bir ara görüntü ya da sesle bu boşluk pekiştirilebilir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

- Görüntü gürültülü gibi

- Kamera çok kumarıda kalmış nasıl ayarliyim diyosa prof youtuberların (ör: barış özcan) videolarına bakabilir

- Ses net değil cam gibi olmalı 

- Arkadaş daha enerjik olmalı ki izleyen sıkılmasın.

Bazı youtuber lar kanallarında hakkında kısmında ekipmanlarını yazıyorlar onlara göz atın.

Kolay gelsin.

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hayırlı olsun öncelikle, ses için pro mikrofon gerek sanki , videoda biraz noise var ama zamanla oturur diye düşünüyorum , birde metni önceden 1-2 defa tekrar et ederim  tonlamaya dikkak, birde ahh o eller yokmu eller :D:D 

KaptaN tarafından 24/Eyl/18 09:35 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angel_of_god
    angel_of_god's avatar
    Erkek

Çok teşekkürler değerli yorumlarınız için. Anladığım kadarıyla ses ve kamera açısında problem var. Ayrıca duruş ve el hareketlerine de dikkat etmesi lazım ki biraz tecrübeye bağlı olarak düşünüyorum. İçerik konusunda var mı tavsiyeler? Şu anda petlerin genel ihtiyaç ve problemlerinden bahsediyor daha özelinde neler olabilir? 

Toplam Hit: 1318 Toplam Mesaj: 9
pet youtuber