folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Peygamberimiz"E Hakaretin Sonu

Peygamberimiz"E Hakaretin Sonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kocero
    kocero's avatar
    Erkek

İslam Peygamberi Hz. Muhammed'e hakaret içeren karikatürleri yayınlayan gazetenin internet sitesi...

29/01/2006 - 14:00

İslam Peygamberi Hz. Muhammed'e hakaret içeren karikatürleri yayınlayan gazetenin internet sitesi Suudlu gençler tarafından kapatıldı. Siteye Arapça olarak "Üstünlük ancak Allah'a aittir" yazan hackerlar, siteye bir de Suudi Arabistan bayrağı yerleştirdiler.

Suudlu hackerlar tarafından sitesi kapatılan gazete, Peygamber Efendimiz'e hakaret içeren karikatürler yayımlamış ve Müslümanlardan gelen tüm tepkilere rağmen özür dilemeyi kabul etmemiş ve bunun düşünce özgürlüğü olduğunu ileri sürmüştü.

Gazetenin sitesine saldırı, Suudi Arabistanlı alimlerin başta Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi olmak üzere dün Cuma hutbelerinde Müslümanları Peygamberlerini gekerli her şekilde savunmaya çağırmalarının ardından geldi

BILDIKLERINI YUZLESTIR HAYATLA ve SINAMAKTAN KORKMA !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    'ustunluk ancak Allah'a aittir' bu soz gerekli cevabı onlara vermistir. o dusunce ozgurlugu ise buda hack ozgurlugu ozaman

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    İyi yapmışlar vallahi. Helal olsun onlara.Düşünce özgürlüğü diyorlar ama anlamını bilmiyorlar.Karşıdaki kişinin düşüncesini ezmeden,toz kondurmadan,zarar vermeden herşeyi söyleyebilirsin.Ama adam benim peygamberime (s.a.v.) laf ediyor ve bu düşünce özgürlüğü sayılıyor.Nasıl bir vicdan,nasıl bir adalet.Onun gibi mükemmel bir insana nasıl laf atarlar,mükemmel bir insan,hatası olmayan bir insana böyle suçlamalar getirilmesi bence çok tuhaf ve acı verici

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    niyeyse bana Ayyildiz Hact Team, yada Cyber-Warrior gibi fos yalan dolan, bi habermis itibari uyandirdi, kim niye Hz.Muhammed e hakaret eden site acarki ? Bana sorarsan hikaye...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek

İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Musket bunu yazdı:

niyeyse bana Ayyildiz Hact Team, yada Cyber-Warrior gibi fos yalan dolan, bi habermis itibari uyandirdi, kim niye Hz.Muhammed e hakaret eden site acarki ? Bana sorarsan hikaye...

Siteyi hack eden arap hackerlarmış.Hem peygamberimize sataşan o kadar insan var ki,islama sataşan.Bunları bilmiyor musun? Bazı resimler bile gördüm.İnanın ki içim yanımdı.Söylemek istemiyorum.İslama karşı çok büyük saygısızlıklar yapılıyor.Bunlar gün gibi ortada

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tebrik ve teşşekürden başka bi şey gelmez elden
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    helal olsun bu adamlara valla ellerine kollarına saglık allahın rahmetinden hiç cıkmasınlar insallah

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    "Küfür Karşılıksız Kalmaz İnkar Edene Şüphesiz Ziyandadır"   Ellerine saplık o arkadaşların...Cw ve Ayyıldız  kendi götlerini koruyamıyo .......Onların bildiği tekşey ve en önemli olanı hiç bişey BİLMEMELERİ....Lamer galiba onlara deniliyo :)

Sitemiz Klimalıdır                                                  

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

VoLaTiLe'ın hep anlatmaya çalıştığı gibi;

"sıcak ve konforlu koltuklarınızdan kalkın ve bir eylem yapmak istiyorsanız dışarda yapın. o bilgisayarın başında konuşmak kolaydır"

bu arap kardeşlerimiz bu siteyi deface etmiş. hoş, güzel.. fakat aynı zamanda arabistan da tüm danimarka mallarının da boykot edildiğini biliyor muydunuz? sırf bu olay yüzünden. hemde supermarketler malları getirdiği halde halk zorla raflardan indirtmiş. biz ise sadece tebrik etmekle kalıyoruz! bizim halkımız neden indirmiyor raflardan danimarka mallarını? alay ettiğimiz, cahil dediğimiz arapların dine saygılarını ve duyarlılıklarını burdan görüyoruz. onlar kadar olamıyorsak ben daha ne diyeyim...

Hitler'in bir sözü var;

"işgal altında ki topraklar ateşli sloganlarla değil, kılıcın indirdiği sert zafer darbesiyle geri alınacaktır" diye.
    bizim yaptığımız sadece slogan atmak, bir gün olsun o kılıç darbesini indirebildiğimizi hatırlamıyorum istiklal savaşı dışında..

Ama gene de tebrik ediyorum.. Nice Job ;)

kendinize ayığ olunuz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shwarz
    shwarz's avatar
    Erkek
    Şüphesiz ki ALLAH dinini üstün tutandır..

THERE ARE LOTS OF WAYS TO HACK ........
Toplam Hit: 3067 Toplam Mesaj: 18