folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Pharmaton Vitamin Orijinallik Nasıl Anlaşılır?

Pharmaton Vitamin Orijinallik Nasıl Anlaşılır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

bir mürid su gıda takviyeleri işine  el atsada rahatlasak komple yok mu satan güvenilir birisi
    kendim için omepa q10
    biraderim için bomba extra almayı dusunuyorum da

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

1 ay boyunca bu vitamini ben de kullanmıştım. Bir faydasını göremedim açıkcası. Bir şey yapacaksam yapmadan önce bir tane rita*** çakıyorum sorun kalmıyor.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

saçma sapan işler peşindesiniz eczacıya guvenmıyorlarmıs ıdrarı bılmem ne edıyormus akıllı mantıklı yorum yapın

ritalın demıs bırısı rıtalın ıle pharmaton bambaska olaylar

etkısı goremedım dıyenlerde pharmaton attım o harıkayımlık bı ılac degıl arkadas duzenlı kullanım sonucu etkısını gorursunuz sade vıtamın takvıyesıde degıl gınseng war ıcınde yazın ınternete gorursunuz faydalarını

hea bu adam ne atıp tutuyor dıyorsanız 11 yıllık kadrolu eczacılık ogrencısıyım 5-6 donem mezun ettım mk :) o kadar takıntılıysanız ödemeyı gecın eczacı arkadaslardan sıparıslerı kargolatayım orjınal urun gelecegıne garantı werırım ama bu teklıfım saçma tkaıntınız yuzunden yoksa eczacı çakma cukma urun satmaz gıdıp kendınız alsanızda aynı boku alacaksınız

sağlık işi la bu adamın götunden kan alırlar öyle nette satılan dandık dunduk ılac takvıye zırt pırt olayı eczanede olsa sikertirler eczacıyı manav mı la bu

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

İşerken koku ve boyama yapıyorsa orijinaldir. Gıda boyası koku yapmaz. 

Kutu üzerinde nasıl anlarsın bilmiyorum.

smdı vıtamınler depolanmaz fazlası vucuttan atılır. vucudun ıhtıyacı varsa hıc renklı dısarı bosaltım yapmaz koku yapmaz. fazlaysa yapar. 

genelde yorgunluk vs durumları ıcın en etklısı b12 kompleks olan benexoldur. pharmaton yıllardır reklam cıkıp populer ettıler kendılerını

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

solgar male multiple candır ağalar 

Hocam dediğiniz vitamin hiçbir yerde mevcut değil

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

vıtamınler depolanmaz fazlası vucuttan atılır. vucudun ıhtıyacı varsa hıc renklı dısarı bosaltım yapmaz koku yapmaz. fazlaysa yapar. 

Sen liseye geri don.... 

Hangi vitaminler depolanır , hangileri depolanmaz iyice oğren. ondan sonra o idrar niye renkleniyor anlatırız.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    d3lete bunu yazdı
    TxT bunu yazdı

solgar male multiple candır ağalar 

Hocam dediğiniz vitamin hiçbir yerde mevcut değil

hocam sanırım bu yüzden, https://eksisozluk.com/entry/71467302 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Arkadaşlar pazarda sebze meyve mi tükendi de alternatif vitamin yollarına gidiyorsunuz. Hiç kimse bana lügat parçalamasın; GDO filan demesin, kullandığınz ilaçların ne derece kimyasal içerikli olduğunu Allah bilir.

Eğer bir insan düzenli temizliğini yapıyorsa, diş ve ağız sağlığına dikkat ediyorsa, düzenli besleniyor ve uyuyorsa, takviye gerektirecek bir durum oluşmayacaktır. Oluşuyorsa da gidip bir doktora görünmeli. Günde 3 - 4 saat uyuyup bir de bu uyku ile günlük travmaları yaşıyorsanız, sigara alkol bol bol tüketiyor, yeme içmenizi de sadece midenizi doldurmak amacıyla yapıyorsanız takviye ilaçlara para vermek yerine gidin bir muayene olun, dokturunuza danışın ve hayatınıza çeki düzen verin. Nasıl bir sefahat düşkünlüğüdür ya bu, eczaneden hap alıp şıp diye herşeyi çözmeyi umuyorsunuz...

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

Hocam ben immunace kullandım faydasını gördüm, evde her zaman bulunduruyorum.

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
Toplam Hit: 2486 Toplam Mesaj: 20
pharmaton