Photoshop Cs3 De Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

cs4 ful kullan bakalım 10 tane layer aç bakalım sonucu gör 10 layerde doku transferi yap o zaman yaz bakalım her sayfa için doku taşıma yap gör sonucu

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

abdullahozcan bunu yazdı:
    -----------------------------

işlemcin amd ise boşa ugraşma sorun yaşarsı intel tok sorun yok deneyebilirsin

yuh amk!
    amd'de sorun yasarsin, intel'de yasamaz misin?
    Birakin bu isleri bu yazilimlarin, donanimlarin firmalari turkiye degil. rekabet yasasi diye bir sey var. adobe ps serisini sadece intel islemciler icin yapip amd.lerde sorun yasamasina izin verirse adamin gotunden siringayla kan cekerler.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

abdullahozcan bunu yazdı:

işlemcin amd ise boşa ugraşma sorun yaşarsı intel tok sorun yok deneyebilirsin

intel i7 islemci, 16 gb ram bir server uzerinde calisiyorum yalniz basima, excel'i actigimda takilma oluyor. islemcidenmi sence ?

la liberte ne meurt jamais.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

javayı iyi güncelleştir =P

illa javasında tıkısında tukusunda bişey vardır diyorum ben

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

ben cs4 konusunda şu anda halk eğitimde ders veriyom bunlar benim tespitim en az 40 makinada aynı sorun oluyor pülinkler yüklediğimde o arkadaşımın amd işlemcisi  düşük veya yüksek olur çalışmaz demiyorum sorun yaşar diyorum nasılmı cs 4 den yaptıgın resmi vektörlere at tekrar çagır resim üzerinde düzeltme yap tekrar diğer araçlara geç geri gel tık der takılın sen cs4 yavaş kullanırsan çözünürlüğü yüksek fota da çalışmazsan takılımaszsın yaz googleye eleştirilere bak bunu ben hergün ögrencilerle bizzat yaşıyom sen cs4 hızlı kullan sonra yaz buraya birkere cs4 kullanmak için bile işlemcin 1600 mhz olması lazım siteleri dolaş biraz en az 2gb ram olması lazım yavaş kullanırsın bir resim üstünde çalış belki tıkanmaz aç 10 tane yüksek çözünürlü resim her layerde çalış bak donup kalıyormu kalmıyormu

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaRaMaZ
    YaRaMaZ's avatar
    Erkek

Arkadaslar sorun hala devam ediyor up

http://img682.imageshack.us/img682/2250/48628416.png

boyle kaliyor 

the one and only yaramaz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaRaMaZ
    YaRaMaZ's avatar
    Erkek