Php Admin Paneli İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Hayırlı geceler cümleten.

Html Temalara entegre edebileceğim admin paneli arıyorum. Elinizde hazırda kullandığınız varsa eğer vermek isterseniz. 

#....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

tasarim mi istiyorsun 

css admin template yaz zibil gibi cikar karsina

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

tasarim mi istiyorsun 

css admin template yaz zibil gibi cikar karsina

Hayır Hocam Tasarım değil mesela 

http://switcher.oklerthemes.com/?theme=Porto-Admin  Bu temayı kullanarak yapılmış bir script php kodları yazılmış bir şekilde elinde olan vermek isteyen varsa

amacım kurcalayarak öğrenmek.

Yada şöylede yapabiliriz. Bu işlerle uğraşmak isteyen müridler varsa beraber sıfırdan yapabiliriz.

benim kullandığım bir adet admin paneli vardı Php çok fazla anlamıyorum artık kullanışsız gelmeye başladı. onun yerine kurcalayıp üstüne bişeyler ekleyebileceğim bişey arıyorum genel olarak kurumsal firma için

#....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Bu isteğim Hala geçerli :D

#....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hayatımda bu kadar saçma bir istek görmedim. Kusuruma bakma bilmiyor olabilirsin tabii ki ama. Panele göre php yazılmaz scripte göre panel yazılır o yüzden tek başına bir panelde ki php kodları işlevsizdir. Çünkü panelin içine sitede ki sorgular ve veritabanı bağlantısı çekilir ve ona göre ayar verilir.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

http://www.cmsmadesimple.org/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek

Seni wordpress paklar başkan. en başarılı admin paneli ondadır kanımca.

Bu imza çok eskidi artık...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

@risk53

Hocam attığınız linkte porto isimli temanın html/css/javascript dosyaları var.Yani bu sadece tasarım demek oluyor.Bir siteniz vardır sitenizde galeri, haberler gibi bölümler vardır.Siz bir panel üzerinden galeriyi düzenlemek istersiniz.Siteye içerik girmek istersiniz.İşte o zaman yönetici panelinin tasarım kısmında porto admin temasını kullanabilirsiniz.Tabi her sitede spesifik ozellikler olacagı için benim kendi sitem için yaptığım admin paneli senin işine yaramaz hocam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

adam basit bi site ve panel istiyor resim ekleyecegi yazı ekleyebilecegi falan anladıgım kadarıyla up olsun olmasına da bence şu okul prototif siteleri var meb in onda vardı yanılmıyosam bi arattır istersen

edit:

http://maxteknoloji.com/okul-sitesi-scripti-egitim-sitesi-scripti.html 

burda var galiba panelli bi script phpmi bilmiyom bi indir kurcala istersen.

Rmk tarafından 30/Kas/15 21:05 tarihinde düzenlenmiştir

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek
    newtonunkafasi bunu yazdı

Hayatımda bu kadar saçma bir istek görmedim. Kusuruma bakma bilmiyor olabilirsin tabii ki ama. Panele göre php yazılmaz scripte göre panel yazılır o yüzden tek başına bir panelde ki php kodları işlevsizdir. Çünkü panelin içine sitede ki sorgular ve veritabanı bağlantısı çekilir ve ona göre ayar verilir.

Hocam bende panel isterken yanında sitesiyle beraber istiyorum biliyorum birada olsa php kurcalama mantiği ile bişeyler yapmak istiyorum. Sadece admin paneli istiyorum derken demek istediğim verdiğiniz scripti herhangi biryerde kullanmayacağım

#....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek
    prokto bunu yazdı

Seni wordpress paklar başkan. en başarılı admin paneli ondadır kanımca.

Wordpress'te istediğin herşeyi kafana göre yapamıyorsun hocam yada ben yapamıyorum işimede gelmiyor

#....
Toplam Hit: 1782 Toplam Mesaj: 17
admin paneli