folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Php Haber Scripti Veya Wordpress Haber Temasi Tavsiyesi

Php Haber Scripti Veya Wordpress Haber Temasi Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

@syklops gayet güzel hocam site. Çok doğru bir tema seçimi yaptığımı düşünüyorum. Bu arada google reklamlarından ne kadar gelir geliyor hocam? Sitenin günlük hiti ne kadar?

Tahmini kazançlar
    ₺19,38

Sayfa görüntüleme sayısı
    11.561

Gösterim sayısı
    41.259

Tıklamalar
    130

Sayfa BGBG
    ₺1,68

Gösterim BGBM'si
    ₺0,47

Haci Nisan ayında kazandığım bu kadar. Analytics verilerine göre Nisan ayı;
    Aylık tekil hit 9550
    Sayfa görüntülenme sayısı 35,3 B
    Hemen çıkma oranı %0,06 
    Hitin kaynağı organik

Bu site için anadolu ajansından bölgesel haber paketi anlaşması yapmıştım, Marmara bölgesi için 200 + kdv ödeme yaptım 5-6 ay kullandım, iş güç yoğunluk çok vakit harcayamadım sonra bu sene ocak ayında haber anlaşmasını sonlandırdım. Toplam da 297 haber yazı var, olsa olsa en fazla 20 tane ben makale yazı yazmışımdır onlarında yarısı link verdiğim tanıtım makaleleri.
    Eli ayağı düzgün 10 tane falan yazı var onlardan geliyor bu hit, mesela solotürk pilotları yazınca ilk sırada çıkıyor, sonra tv kanal sahipleri gibi kelime de ilk sırada çıkıyor, bir tane bir dizi karakteri hakkında yazı yazdım o yazı wikipedia'dan link aldı. 
    Eğer oturur da adam gibi makale yazarsam hit artar, arada derede bir şeyler yazıyorum işte. 
    Gelir olarak düz hesap yaparsak aylık 10 bin tekil hite 20 tl diyebiliriz. Günlük hit ortalama 300-350 
    Reklam yerleşimine çaba göstermedim, adsense otomatik kendisini yerleştiriyor. 
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

güzel konu olmuş bilenler temalar paylaşırsa çok iyi olur

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
Toplam Hit: 2774 Toplam Mesaj: 13
php haber yazılımı