folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Php Hakkında Önerilerinize İhtiyacım Var

Php Hakkında Önerilerinize İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Programmer
    Programmer's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar bildiğiniz üzere progralama üzerine bi serüvenim var :) ve şuan php öğrenmekteyim php gayet güzel gidiyor zevkle çalışıyorum sizden ricam bana   işe yarar denenmiş test edilmiş sağlam önerilere ihtiyacım var yani php öğrenirken ne yapmalıyım herşey gayet iyi gidiyor ama bilgilerin daha kalıcı olması için nasıl uygulamalar yapmak gerek neler yapmak gerek kısaca önerilerinizi bekliyorum....

Ayet var, ayet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

forum yaz

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

javascript'i öğrendin mi ?

yada şöyle sorayım ; ne yapmak istediğine karar verdin mi ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

javascript'i öğrendin mi ?

yada şöyle sorayım ; ne yapmak istediğine karar verdin mi ?

Haklı ne yapmak istediğine karar verdinmi ? önemli olan bu 

Hatasız Kod Olmaz... :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Neyin peşindesin :)

Bencede forum yazmaya calıs bu ıyı olacaktr 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emuman
    Emuman's avatar
    Erkek

Php yi etkileşimli bir biçimde kullanmak için vakit kaybetmeden jquery(js kütüphanesi) öğrenmeye bak...

Aşk-ı şeyda uğruna yanmayı da biliriz, Alem-i Ekber de taş olup susmayı da...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

uzun süredir takipdeyim bence boş işler peşindesin hacı herkes programlamacı olamaz kendini başka bişeye yönlendir.bende çok istedim ama yapamadım bi seviyeye geldikden sonra sıkıldım

..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

php'yi ögrenmek için her insana verdiğim tavsiye blog yazmasıdır.Blog yapı olarak hemen hemen her temel web fonsiyonunu içeriyor.Jquery yada benzeri şeyler front-end işine girdiği için 2. adım olmalıdır.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Programmer
    Programmer's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sandman bunu yazdı:

php'yi ögrenmek için her insana verdiğim tavsiye blog yazmasıdır.Blog yapı olarak hemen hemen her temel web fonsiyonunu içeriyor.Jquery yada benzeri şeyler front-end işine girdiği için 2. adım olmalıdır.

blog yazmanyı evet bende planlıyorum bu gayet iyi olacaktır benim için teşkkürler sandman. Ayrıca realist, senin istediklerinle benim isteidğim aynı şey değilmiş demkki dostum ben bu güne kadar dil öğrenemediysem hiç kimseden yardım alamamış ve hangi dilin ilerde benim için yararlı olacağına karar verememiş olmamdandır.Hemen hemen her dilde merhaba dünya yazmışımdır.

Yani uzun lafın kısası hocam birgün aç kalacağımı bilsemde ben bu işi yapıcam sana hayatında başarılar...

Ayet var, ayet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

Programmer bunu yazdı:

sandman bunu yazdı:

blog yazmanyı evet bende planlıyorum bu gayet iyi olacaktır benim için teşkkürler sandman. Ayrıca realist, senin istediklerinle benim isteidğim aynı şey değilmiş demkki dostum ben bu güne kadar dil öğrenemediysem hiç kimseden yardım alamamış ve hangi dilin ilerde benim için yararlı olacağına karar verememiş olmamdandır.Hemen hemen her dilde merhaba dünya yazmışımdır.

Yani uzun lafın kısası hocam birgün aç kalacağımı bilsemde ben bu işi yapıcam sana hayatında başarılar...

ben php yi öğrenmeye başladığımda yardım edicek kimse yoktu kitabımda yoktu tüm bunları bırak evimde internetim bile yoktu

Bittik biz bittik
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Programmer
    Programmer's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cosmic bunu yazdı:

Programmer bunu yazdı:

sandman bunu yazdı:

ben php yi öğrenmeye başladığımda yardım edicek kimse yoktu kitabımda yoktu tüm bunları bırak evimde internetim bile yoktu

naaptın hocam sen :D

Ayet var, ayet
Toplam Hit: 2084 Toplam Mesaj: 20