Php Script Yazacağım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

ucenmi bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam acenta şirketlerinin tam olarak çalışma mantıklarını bilmiyorum ama şuradaki bir script gibimi diyorsun ?

http://www.projedepom.com/tatilv2/

Eğer ordaki script gibi yaparsan ve orda varmı bilmiomda her otel için booking yapman gerekicek. yani otelci kendi kullanıcın adı şifresiyle giriş yapsın. kendi oteli için fiyat resim odaların boş olduğu tarihleri felan düzenlensin. böylece kullanıcı oda ayırtmak istediğinde oda doluysa o tarihde yalan olcak rezervasyon

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Uni. otomasyon sistemlerinde cok buyuk paralar donuyor. + genel olarak codecanyon'a baktigimda daha cok kazananlar wordpress'e eklenti yazanlar oluyor.

vatandaşa kafam girsin!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kız gibi olsun script mouse ile o rasını burasını okşadığın da zevk almalı klavye ile yazı karekterleri ve işlem komutu verdiğin zaman sevişmeli keyiflendirmeli esc

tuşuna basdığın da sana krılmalı kopamıyacak duruma getirmeli ziyaretcisini hangi serverde ise açtığın da çığlık atmalı o servere hit kazandırmalı aşk vermeli hata

o kadar azdırmalı ki küçük küçük script cancıklar çıkmalı  hoplatmalı insanın yüreğini yaz yazacaksan scriptci abi ama bundan olsun bundan yok sa sıradan

sevişmelere devam aq

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:

kız gibi olsun script mouse ile o rasını burasını okşadığın da zevk almalı klavye ile yazı karekterleri ve işlem komutu verdiğin zaman sevişmeli keyiflendirmeli esc

tuşuna basdığın da sana krılmalı kopamıyacak duruma getirmeli ziyaretcisini hangi serverde ise açtığın da çığlık atmalı o servere hit kazandırmalı aşk vermeli hata

o kadar azdırmalı ki küçük küçük script cancıklar çıkmalı  hoplatmalı insanın yüreğini yaz yazacaksan scriptci abi ama bundan olsun bundan yok sa sıradan

sevişmelere devam aq

hocam hangi kafayla yazdın bunu allah için :D

acenta sitesi beni geliştirebilir diye düşünüyorum sonuçta satmayacağım ama kendimi geliştirmem için güzel bişi çıkabilir.

ayrıca arkadaşlık sitesi işinede sıcak bakmaktyım zaten öyle bir işiede girmeyi düşünüyordum :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

hocam foto rating scripti lazım. şöyle görsel, jqueryli ve kullanışlı. eğer yazarsan kullanırım :)

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

Gharzvog bunu yazdı:

hocam foto rating scripti lazım. şöyle görsel, jqueryli ve kullanışlı. eğer yazarsan kullanırım :)

jquery ve kullanışlı işi tamamda foto rating için nasıl görsel bişi olabilirki en sonunda sadece bi oylama olacak :D

ama sitede serimlerin bulunduğu işte kullanıcıların fotoları gezdiği ve oyladığı bişi diyorsan bu olabilir :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

solstice bunu yazdı:

ucenmi bunu yazdı:

hocam acenta şirketlerinin tam olarak çalışma mantıklarını bilmiyorum ama şuradaki bir script gibimi diyorsun ?

Eğer ordaki script gibi yaparsan ve orda varmı bilmiomda her otel için booking yapman gerekicek. yani otelci kendi kullanıcın adı şifresiyle giriş yapsın. kendi oteli için fiyat resim odaların boş olduğu tarihleri felan düzenlensin. böylece kullanıcı oda ayırtmak istediğinde oda doluysa o tarihde yalan olcak rezervasyon

o dediğinin aynısını yaptım hazır çalışmakta müşteri var mı satak :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

cemnet bunu yazdı:

solstice bunu yazdı:

ucenmi bunu yazdı:

o dediğinin aynısını yaptım hazır çalışmakta müşteri var mı satak :)

demo varmı merak ettim :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

Gharzvog bunu yazdı:

hocam görsellikten kastım gidipte oraya radio butonlar koyma demek istiyorum. yıldız sa güzel yıldız olsun mesela. cafcaflı olsun felan ne bilim :D

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

Gharzvog bunu yazdı:

Gharzvog bunu yazdı:

hocam görsellikten kastım gidipte oraya radio butonlar koyma demek istiyorum. yıldız sa güzel yıldız olsun mesela. cafcaflı olsun felan ne bilim :D

anladım hocam buna benzer daha önce bir scrit kullanmıştım nasılsa yapacağım sitelerde elbet bi rating olayı olacak onun için ilk olarak bunu yazabilirim. hatta temasının ayarlandığı bişi yazarım on numara olur :D

Toplam Hit: 2250 Toplam Mesaj: 30