folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Php Sitede Birkaç Sayfayı Tek Sayfada Göstermek(?)

Php Sitede Birkaç Sayfayı Tek Sayfada Göstermek(?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yerebakan
    yerebakan's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Şöyle bir sorum var:Şimdi bir sitede bir şeyler araştırıyorum.E malum bilgi toplarke kopyala yapıştır yapıyoruz.Bunu tek tek yapmak yerine bütün veriyi tek sayfada göstermemizin bir yolu var mı?

Sitenin linki şöyle bi şey:

Http://falafilan.com/isimisim.php?mode=details&mol_id=3

-_-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yerebakan
    yerebakan's avatar
    Erkek

Linke tıklamayın böyle bir site yok,altı çizgisiz yazdırmayı bir türlü beceremedim.

isimisim.php?mode=details&mol_id=2

burada id=2+id=3 gibi bir şey yaparak 2 ve 3 numaralı sayfaları tek seferde göremez miyiz?

-_-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek

yerebakan bunu yazdı:
    -----------------------------

Linke tıklamayın böyle bir site yok,altı çizgisiz yazdırmayı bir türlü beceremedim.

isimisim.php?mode=details&mol_id=2

burada id=2+id=3 gibi bir şey yaparak 2 ve 3 numaralı sayfaları tek seferde göremez miyiz?

nıye boyle bısey ypamak ısıyorsun?

sayfaların sıralandrılması bır fonksıyopn dongusu aslında ama ıstenırse yapılamaz degıl... 

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yerebakan
    yerebakan's avatar
    Erkek

Bir şeyler kopyalıyorum.Benim için önemli olan bir şey.Tek tek linlteki sayıyı bir arttırmaktansa hepsini tek sayfada gösterelim daha hızlı veri alırım diye sormuştum.Ben konuya hakim değilim o yüzden buradayım. . .

-_-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

sen ne yapmak istediğini bence düzgün bi şekilde ifade edersen biz sana daha çok yardımcı olabiliriz.

İlla senin istediğin gibi bişeyi söylediğin gibi yapmak zorunda değiliz yani yanlış anlama sen öle istiyon ama istediğin şeyi başka şekilde yapabiliriz belki 

sen ne yapmak istediğini düzgün açıkla bizde belki farklı bi şekilde yaklaşırız :) sorunun çözülür...

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

sayfa.php?id=2&id2=3

şeklinde yapabilirsin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

anladığım kadarıyla yapmak istediğin şu :

a.php sayfa motoru olsun bu php dosyası idsini verdiğimiz metni çekip bize veriyo ... ve bu dosya hangi sitedeyse .. sen o sitedeki bütün metinleri kopyalamak istiyosun .. ve diyosunki ben buna id=2+3 .... gibi yazim hepsini çekeyim ama olmaz çünkü sen id=1 yazdığında veritabanına gidiyo id si 1 olan satırı çekip gösteriyo sana ha site seninse kullandığın portalı cms i falan söyle dosyayı at bize düzenleriz hepsini görürsün ama sanırım site senin değil sadece alıntı yapmak istiyosun .... :)

o kadarda uğraş artık millet emek verip yazıyo ...

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yerebakan
    yerebakan's avatar
    Erkek

Zxone bunu yazdı:

sen ne yapmak istediğini bence düzgün bi şekilde ifade edersen biz sana daha çok yardımcı olabiliriz.

İlla senin istediğin gibi bişeyi söylediğin gibi yapmak zorunda değiliz yani yanlış anlama sen öle istiyon ama istediğin şeyi başka şekilde yapabiliriz belki 

sen ne yapmak istediğini düzgün açıkla bizde belki farklı bi şekilde yaklaşırız :) sorunun çözülür...

Yo yo yanlış anlamadım.Yardım etmeye çalıştığınız için teşekkür ederim.Mesele şu:Bir site var bu sitede resimler var.Yanlış anlaşılmasın kötü kadın fotoğrafları değil.

Bu resimleri alabilmem için linke tıkladım,resmin üzreine gittim,sağ kılik,resmi farklı kaydet dedim,bir sonraki resim için linkin sonundaki sayıyı bir arttırdım sonra yine aynı resmi farklı kaydet.

Bunu böyle yapmak çok zaman alıyor.Dediğim adres çubuğuna bir şeyler yazarak konu olan resimlerin bulunduğu yerdeki bütün resimleri tek sayfada gsöterip sıra sıra resmi farklı kaydet derim,daha az zaman alır. 

zumsuk bunu yazdı:

sayfa.php?id=2&id2=3

şeklinde yapabilirsin

Bu çaılşmadı,sadece ikinci sayfayı gösteriyor,Tşk. . .

-_-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yerebakan
    yerebakan's avatar
    Erkek

coldfusion bunu yazdı:

anladığım kadarıyla yapmak istediğin şu :

a.php sayfa motoru olsun bu php dosyası idsini verdiğimiz metni çekip bize veriyo ... ve bu dosya hangi sitedeyse .. sen o sitedeki bütün metinleri kopyalamak istiyosun .. ve diyosunki ben buna id=2+3 .... gibi yazim hepsini çekeyim ama olmaz çünkü sen id=1 yazdığında veritabanına gidiyo id si 1 olan satırı çekip gösteriyo sana ha site seninse kullandığın portalı cms i falan söyle dosyayı at bize düzenleriz hepsini görürsün ama sanırım site senin değil sadece alıntı yapmak istiyosun .... :)

o kadarda uğraş artık millet emek verip yazıyo ...

Hayır bütün metinleri kopyalamak değil,belirttiğim her linkte sadece bir resim var,ben sadece bu resimleri tek tek kopyalamak istiyorum.

Site benim değil. . ..

Dosyaların bulunduğu adresi gösteren bir şey var,index deniyor galiba ona ulaşsam bile bana yeter ama onu da beceremedim. . .  

-_-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yerebakan
    yerebakan's avatar
    Erkek

Bütün resimlerin olduğu yere ulaşmaya çaılştım ama şöyle bir hata veriyor

Forbidden

You don't have permission to access /benimistediğimresim/büyük/ on this server.

Apache/1.3.41 Server at siteninadi.com Port 8080
    Bunu aşsak bile yeter nasıl yapılacağını bilen?
    Ya da yukarıdaki soruna çare olabilecek birisi?

-_-
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Ufak bi php scripti kullanarak curl ile tümünü tek sayfada çekebilirsin...

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
Toplam Hit: 2809 Toplam Mesaj: 14