Pikap Plak Severler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

selamlar, pikap plak sevdalısı arkadaşlar vardır umarım :) alttaki cihazı düşünüyorum. Aramızda bilgisi arkadaşlar varsa nasıldır? uzun süredir takipteyim almayı düşünüyorum ses sistemide alacağımdaha sonradan nacizane bi plak arşivim mevcut. ilgilenler yardımcı olursa cok sevinirim.

http://www.sanalpazar.com/Pro-ject-Rpm-1.3-Genie-matt-Black-Ortofon-Om-5e-Srp__isp35391633

insidae tarafından 20/Kas/15 00:06 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

odegilde eski plak nereden bulacagız uygun fiyatlara.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

çok pahalı hocam d&r de  numark markalı pilak çalarlar var  yada istanbuldaysan taksimden eminönüne inerken o yokuşta çok satan var

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

uygun fiyatı bilmem d & r lar plak satıyor , şimdi plak ın daha kaliteli doğal ses olduğunu biliyorum da flac dan da mı daha iyi ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

panxer hocam flaclar dijital sıkıstırılıyor plaklar daha iyi tabikide.

kaptan hocam biliyorum lakin kalite farkı mevcut, buna uygun hoparlorde var 3 set halinde tam olarak alınması gerek aslında ben tekli bunu düşünüyorum amazonda 450 dolar civarı. Ses ve kalite farkına takmasam çoktan almıstım şimdi bu tarz modelleri deneyen varmıdır merak ediyorum.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Hocam niş konularda buradan bilgi cikmasi zor. O isin meraklilarin toplandigi yerlere sorman lazim. Plaka gecmeyi bende cok istiyorum ama suan stero bir sistem toplicak param yok. Siz kurunca banada bilgi verirsiniz yol gosterirsiniz artik. Mutlaka biliyorsunuzdur ama stereomecmuasi.com a danisirsaniz mutlaka yol gosteren bir bilen cikar. Simdiden hayirli olsun.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

pro-ject ürünleri genel olarak iyidir hocam. Ama ben audio-technicayı daha çok beğeniyorum.

Eğer retro birşeyler hoşuna giderse ve istanbul civarındaysan galatadaki radyo netsese uğramanı öneririm.

http://www.radionetses.com/

Daha önceden kendi pikabımı tamir ettirmek için araştırma yapmıştım. Burayı buldum gittim konuştum. Sahibi gerçekten bu işler hakkınca çok bilgili bir insan. Zaman bulabilirsem bir ara benim aleti yüklenip oraya tamire yollayacağım.

torpedo_XL tarafından 20/Kas/15 01:20 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

iyi bir pikap. oyuncak değil. fiyatı da iyi. daha önce dinledim, tavsiye ederim.

RockZs tarafından 20/Kas/15 02:29 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

oksijen evet hocam biliyorum, teşekkür ederim tabii yazarım.

torpedo_xl  kadıköydeyim hocam bir ugramaya calisicam sahibinede danısabilirim ben project te kararlıyım gibi.

rockzs eyw hocam bende saglam oldugunu bir cok yerde duydum yorumun için teşekkür ederim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    elmor bunu yazdı

odegilde eski plak nereden bulacagız uygun fiyatlara.

sahaflarda satılıyordu Tüyap da görmüştüm en azından ama çalışıyorlarmı bilmem 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Ion-Audio-MaxLP-Speakerli-Acik-Renk-Ahsap-Pikap/Ev-Elektronigi/Pikaplar/urunno=0000000605964

şunu kullanıyorum giriş olarak almıştım her gün kullandıgım birşey günde 4-5 saat çalıyor tavsiye ederim dahili hoparlörü var

Allura tarafından 20/Kas/15 18:49 tarihinde düzenlenmiştir

"
Toplam Hit: 1799 Toplam Mesaj: 14
plak pikap pikap model