folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Piort.Com Ne İzlesem Derdini Giderme Aparatı

Piort.Com Ne İzlesem Derdini Giderme Aparatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

iSo bunu yazdı:
    -----------------------------

wert hata bildiriimin için sağol dostum, o filmin kategorisinde bi sorun var ondan başka piortlamıo halletcem birazdan onuda..
    onun dışında aynı filmlerin denk gelmesi tabi az film olmasından kaynaklanıo. üyelik sistemi bi bitsin, üyelerde film ekleyebilcek.

aynı filmlerin gelmesi az film olmasından kaynaklanmıyor hocam. bilim kurgu kategorisinde 5-6 film var ama 5 denemeden 2 sinde aynı film geliyor arka arkaya.

g2k[et]tahribat[dat]com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Apocrypha bunu yazdı:

Örneğin ben bir film eklemek isticem üye olup, sistemde olan bir filmi eklersem ne olacak ? birden fazla isimli filmler var özellikle kore tai japon filmlerinde felan farklı farklı isimler oluyor filmlerde..

Ben aynı filmi başka adla ekleyip diğeri başka adla eklerse sistem bunun aynı film olduğunu anlayabilecek mi? Yoksa aynı film denk geldiğinde yöneticilermi silecek? Yada film eklendiğinde yönetici onayındanmı geçecek varmı yokmu diye kontrol ilemi siteye sunulcak? Eğer kontol ile sunulacaksa uğraş verici olacaktır kanımca..

imdb id si ile film sistemde varmı yokmu kontrol edebilceksiniz. + onaydan geçicek zaten o ayrı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

Anasayfadaki metinlerde yazım yanlışı var. Doğrularını yazarım eğer düzelteceksen.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

hayırlı olsun arkadaşlar 

kontra bisiklet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek
    Hayırlı olsun.Cok guzel akıl etmişiniz,tutar ins.

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek

Siteniz heryönüyle çok beğendim. Birkaç önerim olucak. İlk olarak anasayfadaki dropdown (aslında çok beğendim) kaldırıp, onun yerine her kategori için birer buton koymanız bence kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Ayrıca bilmiyorum konseptinize uyar mı, fakat kategorilere göre filmleri listeyebileceeğimiz bir sayfa olursa güzel olucaktır. Liste puana ve yıllara göre sıralanabilecek, ayrıca filmlerin afişleri yanlarında yada üzerine gelince görüntülenebilecek. Bide tabi filmler ile ilgili daha detaylı bilgi olursa güzel olur. 

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Listelemeyi kategorisel olarak değilde yeni geliştirdiğimiz üyelik sisteminde üyelerin beğendiği filmler listesi halinde göstermeyi uygun gördük çünkü dediğimz gibi imdb'yle kapışmıyoruz biz film databesesi değil,izlenecek film databasesi oluşturmayı amaçlıyoruz ve inanın her fikri değerlendiriyoruz beta aşamasında olduğumuz için fikir bizler için ekmek hatta H2O oldu şu son günlerde :) Fikirlerinizi belirtirken birazda hatta ağırlıklı olarak bu eksenden düşünüp bir yenilik,standart dışı ve işlevsel bir fikir önrebilirsiniz kapılarımız menteşelerine kadar açık..

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 12238 Toplam Mesaj: 78