folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Piramitteki Tünelin Sirri Nedir?

Piramitteki Tünelin Sirri Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoom8
    zoom8's avatar
    Erkek

Selam Millet 2002 su tunel bulunmustu piramittlerde sonra izin alamayinca acamadilar...

Acaba neden sakliyorlar ne bulduklarini... Sizler yeni birseyler duydunuz mu veya düsündükleriniz nedir?

Internete Upuaut Project diye geciyor bu arada...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu konuyu bir kac ay önce ben acacaktım daha genis bir sekilde, üsendim :)

gercekten ben de merak ediyorum bunu, saklanan bir sey var belli ki.. ilk gördügümde büyük bir oda sanmıstım ben orayı, oysa kücücük bir delikmis, yine de izin vermemisler kablo gecirmeye..

yorumları takip edecegim..

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Orada absürt şeyler olduğuda söyleniyor.

Kirli bir suyu koyduğunuzda 2 3 gün sonra o suyun temizlenmesi arınması gibi.

İnsanı çok kısa sürede kanser edebilecek kadar güçlü radyasyon olduğu söyleniyor.

Gibi bir sürü ilginç şeyler var. Bi kaç profesör buraya araştırmaya girmişler oradan çıktıktan sonra ölmüşler. :)

En az sen kadar bende merak ediyorum :D

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoom8
    zoom8's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=nf-7NVA8Q9M

en son bu video var...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

piramitler bittikten sonra içeriden birinin tetiklemesi ile kayaların domineo taşı gibi düşerek o tünelin kapatılması böylece firavunun cesedine kimsenin ulaşmaması sağlanır.piramitlerde genelde iki tünel bulunur.hatırlamadığım bir yıldızı gösterir ve inanışa göre firavun oradan ölümsüzlüğe ulaşır.

o hikayelere de anlam veremiyorum.tünelin sonun ne gibi übergizemli öğeler bekleniyroki?firavun cesedi ve onun özel eşyalarından başka bir şey bulunmuyor.piramitlerin yapım amacı budur,yanlızca birer mezar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoom8
    zoom8's avatar
    Erkek

_karantina_ bunu yazdı:
    -----------------------------

piramitler bittikten sonra içeriden birinin tetiklemesi ile kayaların domineo taşı gibi düşerek o tünelin kapatılması böylece firavunun cesedine kimsenin ulaşmaması sağlanır.piramitlerde genelde iki tünel bulunur.hatırlamadığım bir yıldızı gösterir ve inanışa göre firavun oradan ölümsüzlüğe ulaşır.

o hikayelere de anlam veremiyorum.tünelin sonun ne gibi übergizemli öğeler bekleniyroki?firavun cesedi ve onun özel eşyalarından başka bir şey bulunmuyor.piramitlerin yapım amacı budur,yanlızca birer mezar.

stargate gibi bir olayin orada oldugunu ve uzaylilarla ilgili cok yazilarin bulundugu idasi var... bundan dolayi da o odanin hakkinda hicbir ayrinti yok...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Bi yerde okuduğum yabancı mühendislerin dışarıya, Mısır hükümetinden habersiz bilgi verdiği için bu sebepten izinleri iptal edilip şutlanmışlar, konuyuda kapatmışlar.

Harbiden ilginç bi olay ama :|

Edit: http://www.cheops.org/startpage/startpage.htm sitede baya bilgi var biraz araştırın, ingilizce ama :/

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bilinmeyen bişey varsa hemen allah din cin uzaylı

ne la bu?

herhangi bi sebep var mı bunları düşündüren? ufak bişey?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    bunu 3 yil once bir belgeselde izlemistim, o bolgeye fiberoptik kamera yollayacakalrdi. ama tum operasyon yasaklandi ve birdaha izin cikmadi :S birseyler gizliyolar amk :S

Shaban Interactive Pro.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    bunu 3 yil once bir belgeselde izlemistim, o bolgeye fiberoptik kamera yollayacakalrdi. ama tum operasyon yasaklandi ve birdaha izin cikmadi :S birseyler gizliyolar amk :S

hacı Türkiye'de de 10 yıldır adam akıllı para verilmeyen kazılar izin verilmeyen yerler var

olur böyle şeyler arkeolojiyi fazla sallayan yok

hem şunu düşünün artık; bişey olsa açık açık belli olurdu çünkü 10larca yıldır piramitleri inceliyolar amk bu iddia edilen şeyler koca piramitte mikroskobik boyutta kutularda mı saklı?

adamlara uzaylı gelicek ama bunu açık açık heryere yazmıcaklar akıl var mantık var :S

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Bence o piramitleri ya dünyalılar yapmadı..

Ya o zamanlar teknolojisi bizlerden bir kaç kat daha gelişmiş olan bir insan ırkı vardı onlar yaptı sonrada savaş afet v.s bir sebepten silinip gittiler..

Şimdi baksanıza bizde teknolojimizi geliştiriyoruz bir gün bir bombayla kendi sonumuzu getireceğzi ve arkamızdankalab 3-5 insan belki ırmızı devam ettirecek ve sıfırdan başlayacaklar herşeye

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 3546 Toplam Mesaj: 19