Pire Damlası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Hocalar selamlar.

Ev'de 3 kedim var. Şu veterinerlerde satılan pire damlaları 50 TL ye satılıyor. Bu damlaları daha ucuza alabileceğim birer yokmu ya? Bilen varsa söylesin lütfen. 

Caglar.Boss
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

petshopta köpek için olanı 10 liraydı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

ucuz olanlar bir işe yaramaz. aksine zarar bile verebilirsin hayvanlara

kiloları yaşlarına bakılarak yapılmalı. 

şimdi ilaç önerisinde bulunmayayım ama çok bilinen bir ilaç firmasının dış parazit ilacını kullanmanı tavsiye ederim.

öyle tür pireler var ki ölmüyor kör olasıcalar. 

uucuza kaçmamanı tavsiye ederim.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

ucuz olanlar bir işe yaramaz. aksine zarar bile verebilirsin hayvanlara

kiloları yaşlarına bakılarak yapılmalı. 

şimdi ilaç önerisinde bulunmayayım ama çok bilinen bir ilaç firmasının dış parazit ilacını kullanmanı tavsiye ederim.

öyle tür pireler var ki ölmüyor kör olasıcalar. 

uucuza kaçmamanı tavsiye ederim.

Bilgi için teşekkürler hocam. Çok dandik birşey kullanmam tabi ki. ama biraz daha uygun ve işe yarar birşey varmı acaba diye düşünmüştüm. Hepsiburada'da satılan ilaçlar işe yarar şeyler mi bilgin varmı?

Caglar.Boss
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Üniversite veterinerlik fakültelerinde klinik hizmeti oluyor bağzı bağzı , oralardan cüzi satın alırsın işallahüteala

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Ucuz etin yahnisi hesabı ucuz ilaçta pire ve keneyle mücadele etmiyor hocam. Çok sık dışarı çıkan evcil hayvanlarda bulunduğu bölgeye göre 3 aydan 1 aya düşüyor kullanım sıklığı ama seninkiler evden hiç çıkmıyorsa öyle düzenli bir dış parazit yapmana gerek yok diye düşünüyorum yanılıyorsam yazan olur zaten.

Edit: Pire tasmalarınada bak istersen.

MiqRoP tarafından 28/Nis/21 07:41 tarihinde düzenlenmiştir

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek
    caglar99 bunu yazdı

Hocalar selamlar.

Ev'de 3 kedim var. Şu veterinerlerde satılan pire damlaları 50 TL ye satılıyor. Bu damlaları daha ucuza alabileceğim birer yokmu ya? Bilen varsa söylesin lütfen. 

hepsiburadadan aldım bir halta yaramadı +40 kilo için en iyisi iğne

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    caglar99 bunu yazdı

Hocalar selamlar.

hocam bazı eczanelerde ya da yem satan yerlerde de oluyo veterinerlerin onda biri fiyata aynı ilaç bi sor istersen.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Ya evde kedi besliyorum kedi. Hala 40+ kilo da şöyle oluyor falan diyenler var 😂 Bilgi verin dedik boş yapın demedik ki. Neyse sağolun yine de. 

Pire tasması bir halta yaramıyor. Kullanan kişilerden öğrendiğime göre.

Yemcilerde, hayvancılarda sayılanlar büyükbaş için oluyor ve toz oluyor. Aynı pudra gibi yani. Onu kediye dökersem kendini yalamaktan kafayı sıyırır  🙂

Caglar.Boss
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek
    caglar99 bunu yazdı

Ya evde kedi besliyorum kedi. Hala 40+ kilo da şöyle oluyor falan diyenler var 😂 Bilgi verin dedik boş yapın demedik ki. Neyse sağolun yine de. 

Yemcilerde, hayvancılarda sayılanlar büyükbaş için oluyor ve toz oluyor. Aynı pudra gibi yani. Onu kediye dökersem kendini yalamaktan kafayı sıyırır  🙂

internetten alacaksan bir halta yaramıyor demek için  +40 kg olanı aldığımı belirttim ve en iyisinin iğne olduğunu söyledim sana  göre bu boş yapmak mı?

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    xcorpix bunu yazdı
    caglar99 bunu yazdı

internetten alacaksan bir halta yaramıyor demek için  +40 kg olanı aldığımı belirttim ve en iyisinin iğne olduğunu söyledim sana  göre bu boş yapmak mı?

Evet 

Caglar.Boss
Toplam Hit: 1292 Toplam Mesaj: 13
ucuz damla pire