folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Piyasada Ketoral Şampuan Niye Yok ?

Piyasada Ketoral Şampuan Niye Yok ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tawe
    Tawe's avatar
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Kepek ve neydi o döküntünün adı onun için vichy dercos anti pelliculare/dandruff tavsiye ederim yeşil şişe. Pahalıdır ama çok rahatlatır. Kaşıntıya falan da iyi geliyor.

Bi kere alıp sadece sıkıntı yaşadığın günlerde kullanıyorsun diğer zamanlarda normal şampuan 

https://www.dermoeczanem.com/vichy-dercos-kepek-karsiti-sampuan-hassas-ve-kasintili-sac-derisi-200ml?gclid=EAIaIQobChMI7fzhv8Cf5wIVROR3Ch1H4QQGEAQYAyABEgJ7M_D_BwE

https://www.kozmela.com/vichy-dercos-kepek-krs-sampuan-kuru-sac-icin-400ml?gclid=EAIaIQobChMI7fzhv8Cf5wIVROR3Ch1H4QQGEAQYAiABEgLWUfD_BwE

bunların ikisi aynı mı ??? Aynıysa 390 ml almak daha mantıklı...

ben de yıllardan beri seboreik dermatit hastası olarak vichy dercos öneririm, kullanmaya başladığımdan beri yaklaşık 8 aydır ketoral, konazol gibi hiçbir ketokonazol etken maddesi içeren şampuana ihtiyaç duymuyorum. linkteki ürünlerin 2sini de kullandım sensitive olanı sülfat gibi bazı alerjen temizleyiciler içermiyor demişti bana eczacı. 2 kutu sensitive kullandım sonra normal olanla devam ettim. bana normal olan daha çok fayda sağladı gibi geldi. fakat şampuanın etki göstermesi 2-3 haftayı buluyor, sonrasında inanılmaz rahatlık başladı benim için.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Cyber bunu yazdı

Seboreik Dermatit için kullanılacaksa Head and Shoulders Clinical Strength öneririm.

Aynen bende bunu kullanıyorum birde bunun yeni bir versiyonu çıkmış o daha ucuz ama onu beğenmedim tekrar buna dondum

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tawe bunu yazdı
    Janitschar bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Kepek ve neydi o döküntünün adı onun için vichy dercos anti pelliculare/dandruff tavsiye ederim yeşil şişe. Pahalıdır ama çok rahatlatır. Kaşıntıya falan da iyi geliyor.

Bi kere alıp sadece sıkıntı yaşadığın günlerde kullanıyorsun diğer zamanlarda normal şampuan 

https://www.dermoeczanem.com/vichy-dercos-kepek-karsiti-sampuan-hassas-ve-kasintili-sac-derisi-200ml?gclid=EAIaIQobChMI7fzhv8Cf5wIVROR3Ch1H4QQGEAQYAyABEgJ7M_D_BwE

https://www.kozmela.com/vichy-dercos-kepek-krs-sampuan-kuru-sac-icin-400ml?gclid=EAIaIQobChMI7fzhv8Cf5wIVROR3Ch1H4QQGEAQYAiABEgLWUfD_BwE

bunların ikisi aynı mı ??? Aynıysa 390 ml almak daha mantıklı...

ben de yıllardan beri seboreik dermatit hastası olarak vichy dercos öneririm, kullanmaya başladığımdan beri yaklaşık 8 aydır ketoral, konazol gibi hiçbir ketokonazol etken maddesi içeren şampuana ihtiyaç duymuyorum. linkteki ürünlerin 2sini de kullandım sensitive olanı sülfat gibi bazı alerjen temizleyiciler içermiyor demişti bana eczacı. 2 kutu sensitive kullandım sonra normal olanla devam ettim. bana normal olan daha çok fayda sağladı gibi geldi. fakat şampuanın etki göstermesi 2-3 haftayı buluyor, sonrasında inanılmaz rahatlık başladı benim için.

o zaman bunu alıp denicem...SağoLun forum

Acaip derecede agresifim !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

ketoralin yerine  

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    Cyber bunu yazdı

Seboreik Dermatit için kullanılacaksa Head and Shoulders Clinical Strength öneririm.

çözüyor mu cidden? Nasıl kullanacağız?
    İşe yarıyorsa alayım. 

Ketoral konazol filan işe yaramıyor bende.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Beyler ne için kullanıyorsunuz bu şampuanları?

Ben normal Clear kullanıyorum az bi kepek oluyo ama. 

Bu arada ketoral diyince aklıma medyum memişin tokatladığı keto geldi.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

kepek için kullanılacaksa ben yıllardır zetion kullanırım, tavsiyede ederim.  eczanelerde bulamadığımda olmadı hiç. 

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek
    Cupofcoffee bunu yazdı

kepek için kullanılacaksa ben yıllardır zetion kullanırım, tavsiyede ederim.  eczanelerde bulamadığımda olmadı hiç. 

Kesinlikle zetion. 8 tl fiyatı buldukça alın derim ben bulamıyorum her yerde . 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Ketoral saç derisini kızartıyor ve saçları zayıflatıyor. Ama çok egzama hissettiğim de kullanıyordum. Kaldırıldığına göre sakıncalı olduğu tespit edilmiştir belki, artık kullanmam. 

diğer müridlerin dediği gibi yeşil şişe Vichy iyidir ama dikkat edin. Çünkü iki çeşidi var. Yağlı ve kuru saçlar için.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bende yağlı ve kepekli saç derisi var , mavi celar kullanıyorum mentollü sadece yazın kışın yeçil çaylı vb.

fakat yağlı saç + kepekli saçın en güzel kurtuluş yolu

saçı 3 numaraya kestirmek ve 2 günde bir duş almak.

Toplam Hit: 2103 Toplam Mesaj: 21
dermatit şampuan