Piyasadaki Web Site Fiyatları?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

wp ile 50-100 tl asp.net ile 400 tl

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı
    PLaXToR bunu yazdı
    ExpirE bunu yazdı

linkdeki kurumsal bir script 100 lira ile 200 lira arası satılır bunlar admin panelli alırsın rengini ayarlarsın içini doldurur teslim edersin. bunların gideri işçilik dahil 500 liradır.

3000 lira ne la.

yapıyorum ondan biliyorum. 

-Fatura da kesiyor musunuz?

-Kurumsal scriptten kasdınız nedir? 

500 liraya e-ticaret çok iyimiş. Biz uğraşmayalım gelen işleri size yaptıralım :)

:))) +

güzellerim benim sanırım e ticaret işi yapıyorsunuz sanırım 500 liraya e ticaret sitesi yapıyorum demedim

500 liraya kurumsal site açıyorum dedim bir murit link vermiş ona yazdım.  

adamın istediği sizin yaptığınız e ticaret işi değil. kaldı ki e ticaret işi biraz bu mega holdingcilere döndü amk adamlardan alıyorlar 3000 5000 lira adam ne seo biliyor ne google den anlıyor bi bok beceremiyor haliyle site arama moturunda 2142134234123142. sayfada çıktığından parası yanıyor sizde yiyorsunuz o parayı. kusura bakmayın ama o sektöründe anasını öptüler. bilmem bu cümlelerimöde bir yer edinin siz kendinize beyenin bir yer.

her neyse kurumsal firmlara admin panelli ürün tanıtımlı hizmet tanıtımlı sınırsız sayfalı güzel tasarımlı anahtar teslim firma siteleri yapılır. 5000 liraya değil sadece 500 lirayaa... çünkü bu işin ederi budur. müşteri fazla şey isterse incik cıncık max 2000 tl dir.

ExpirE tarafından 20/Tem/16 00:10 tarihinde düzenlenmiştir

"bea"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

tahribat bile bedavaya çalışıyomuş ya la emeğinizi ucuza satmayın gençler emek veriyosunuz emek

Edit:@ExpirE hocam şimdi önceden açtığın 2 konu var 

1-http://www.tahribat.com/forum/html5-ve-admin-panel-entegrasyonu-220158

2-http://www.tahribat.com/forum/ofixsoft---kurumsal-web-tasarim-ve-crm--musteri-y-216953

alttaki işleri yaptığını söyleyen birisinin üstteki soruyu sorması nasıl oluyor arafta kaldım da açıklayabilirmisin ?

Not:güzel ülkemde sektör hala marez script ve tf tema dan ibaret sanılıyor ya ona yanıyorum

trooper tarafından 20/Tem/16 09:21 tarihinde düzenlenmiştir

ZzZzZzZ...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı

tahribat bile bedavaya çalışıyomuş ya la emeğinizi ucuza satmayın gençler emek veriyosunuz emek

Edit:@ExpirE hocam şimdi önceden açtığın 2 konu var 

1-http://www.tahribat.com/forum/html5-ve-admin-panel-entegrasyonu-220158

2-http://www.tahribat.com/forum/ofixsoft---kurumsal-web-tasarim-ve-crm--musteri-y-216953

alttaki işleri yaptığını söyleyen birisinin üstteki soruyu sorması nasıl oluyor arafta kaldım da açıklayabilirmisin ?

Not:güzel ülkemde sektör hala marez script ve tf tema dan ibaret sanılıyor ya ona yanıyorum

Hocam güzel takip etmişsin :) bende ederi 500 TL dir diyen arkadaşın web sitesinde ki fiyatı paylaşayım üstelik BAŞLANGIÇ PAKETİ fiyatı

ExpirE bunu yazdı

her neyse kurumsal firmlara admin panelli ürün tanıtımlı hizmet tanıtımlı sınırsız sayfalı güzel tasarımlı anahtar teslim firma siteleri yapılır. 5000 liraya değil sadece 500 lirayaa... çünkü bu işin ederi budur. müşteri fazla şey isterse incik cıncık max 2000 tl dir.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

https://www.sitemio.com/kategori/ajans---tanitim---hosting

kodladığınıza yazık adamlar yapmış 200 tl bas geç , e ticaret te 600-800 tl. 

fakir işi isterseniz ; 

-wordpress

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    mavitutku bunu yazdı

https://www.sitemio.com/kategori/ajans---tanitim---hosting

kodladığınıza yazık adamlar yapmış 200 tl bas geç , e ticaret te 600-800 tl. 

fakir işi isterseniz ; 

-wordpress

Hocam bunların bu fiyata satması normal, çünkü aynı scripti bir sürü kişiye satıyorlar ve demo da ne görüyorsan o. Eğer işini o demodaki görüyorsa ne ala. Ama yok ekstra bi özellik istiyorsan yapmıyorlar yapacaklarsa bile scriptin fiyatından fazla fiyat isteyebiliyorlar.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ucuz etin yahnisi.

Yaptıranların çoğu bir daha yaptırmak zorunda kalıyor.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Sırf site değil, 500 liraya profesyonel iş yaptırttığını sanan adam ağzı yandıktan sonra daha yüksek fiyatlara gerçekten profesyonel iş yaptırır, ekstra verdiği 500 lirayla da kalır. 500 lira böyle bi ders için çok makul fiyat bence. Denemesi bedava, sonucu 500 lira.

since 2005 // tbt
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

500 liraya verdikleri script. Sabit tamamen kaynak kodları bütün müşterilerde olan, nerelerden toplandığı, kimin yaptığı çoğunlukla belli olmayan. Genelliklede hazır scriptler, yada warez scriptler. Profesyonel bir e-ticaret sistemini almak bile binlerce lirayken. Böyle piyasanın anasını ağlatmak için 300-500 diyenler burada emek sahiplerine büyük terbiyesizlik yapıyorlar... 

Kardeşim ben senin bedaya yapmanı sağlıyım bu işi. 

500 vereceğinle eş değer. 

Mesaj at bana ben yönlendireceğim seni.

He profesyonel birşey olsun diyorsan burada sana arkadaşlar destek olacaktır.

alektamovikmovik
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

500 liraya işini hakkıyla yapan iyi iş yapan bir grafiker çizim bile yapmaz.Önceki mesajımda belirttiğim gibi çoğu bu işi harçlığını çıkarmak için yapan üniversite öğrencisi gider yok fatura yok hepsi kar mantık bu.Warezden script bul ya da gir tf tema bul Türkçeleştir bas geç sistem bu bakarsan verdiği emek 500 lira değerinde çünkü bi kaç saatte iş bitiriyo. Otursun bitane çizim yapsın sonra onu html döksün css yazsın frontend bitirip sonra backend programlamasını yazsın bakim 500 lira istiyor mu 

edit:imla

trooper tarafından 20/Tem/16 16:15 tarihinde düzenlenmiştir

ZzZzZzZ...!
Toplam Hit: 3111 Toplam Mesaj: 24
e-ticaret web site