folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder PKK 1985 Sonrasına Dönüyor! ( Yol Baskını)

PKK 1985 Sonrasına Dönüyor! ( Yol Baskını)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

Terörün muhatabı Tsk dır. Daha önce polise ağır silah verilsin sınır polisi kurulsun dedi hükümet yok efendim olur mu öyle şey diye ortalığı ayağa kaldırdı Başbuğ. Her fırsatta hükümete ,iç meselelere karışan tsk kararlıyız bilmem neyiz gibi safsatalarla oyalamasın bu milleti. Ulan israil e 2 yaptırım yapalım dedik başbuğ altına sıçtı silah alamayız diye. Bu orduyu böyle dış güçlere bağımlı hale getirenler utansın.(ordumuza vatanımıza canımız feda ayrı konu)

Önümüzde 2 seçenek var:

- Ya bütün dünyayı karşımıza alıp bütün kürtleri keseceğiz( ki bunu yapması oldukça zor, operasyonda dağa 3 bomba atarız 72 millet açıklama yapar Türkiye sivillere zarar vermesin diye)

- Ya da bölgede kolay kandırılabilen halkı ciddi şekilde gizli planlar , gizli oyunlarla devlete bağlayacağız. Sahte kürt liderler, kukla kanaat önderleri oluşturacağız. Bu mesele açılımla iyi niyetle çözülmez arkadaş gaddar olacaksın, halkı galyana getiren adamı temizleyeceksin, jitem kontrolden çıkmasaydı bu ülkeye en yararlı birimdi bence. Halkı ayaklandıranın kellesini alır asit kuyularında duş yaptırırlardı. Bu noktada mite ciddi iş düşüyor.  (Vatanına milletine bağlı kürt kardeşlerimizi ayrı tutuyorum )

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aluine
    aluine's avatar
    Erkek

Pkk diye yazmayın bunları. İsrail aklı sıra ayar veriyor bize. Eceli gelen köpek...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Sencer bunu yazdı:
    -----------------------------

@C_e_Z_a Celallenme hocam latifeyle girmek istedim olaya hepsi o.Sana bir şey itham ettiğim yok yani,özür dilerim yine de yanlış anlaşıldım :)

eheh :) yok kardeşim est. :)

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek

açılımdan yüz bulduklarından değil açılımı istemediklerinden bence

T.C nin kürt kimliği ile tanışması barışması demek pkknın ekmeğindeki balın alınması demek

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Arkadaş ben anlamıyorum ben savunma sanayi ve ordudaki gelişmeleri tatbikat yenilik vs. çok takip eden biriyim ve bir çok uluslararası tatbikat ve askeri oyunlarda ülkemiz en az 3. oluyor ancak biz 30 yıldır terörü bitiremiyormuyuz? Bu iş hükümetlerde bitiyor. Güneydoğuda askerin eli ayağı hükümetlerce bağlanmış pkk lı evi arandığı an dava açabiliyor gibi şeyler var biliyormusunuz? Pis işler dönüyor 

"bea"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

ExpirE
    bunu yazdı:

Arkadaş ben anlamıyorum ben savunma sanayi ve ordudaki gelişmeleri tatbikat yenilik vs. çok takip eden biriyim ve bir çok uluslararası tatbikat ve askeri oyunlarda ülkemiz en az 3. oluyor ancak biz 30 yıldır terörü bitiremiyormuyuz? Bu iş hükümetlerde bitiyor. Güneydoğuda askerin eli ayağı hükümetlerce bağlanmış pkk lı evi arandığı an dava açabiliyor gibi şeyler var biliyormusunuz? Pis işler dönüyor 

İşte bu,olayın sadece askeri çerçeve ile sınırlı bir harekat olmadığını ve daha başka ilişkilerin mevcut olduğunu gösterir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

defalarca tbt de yazdığım gibi bunun adı ayrılıkçı isyandır ve dünya da ilk kez olan bişey olmadığı gibi ülkemizin başına da ilk kez gelen bişey değildir. osmanlı , selçuklu hep bu isyanlarla uğraşmış. her devlet uğraşmış ayrıca taa roma dan eski mısıra babile kadar

ve bu isyan iki türlü biter, her daim olduğu gibi :

1- sınırları yeniden çizer savaşcak gücüm yok , gerekte yok der ve yeni devleti tanırsın 

2- isyancılara "kurtuluş ordusu" diyen halkı cezalandırırsın, hatta osmanlının yaptığı gibi çoluk çocuk demeden kuyulara gömersin. romanın yaptığı gibi halkı yol boyunca çarmıhlara asarsın. 

terörün kaynağı diyarbakırdır hakkaridir, oranın halkıdır bu halk kendi istikbalini Türkiye Cumhuriyeti devletinden değil, yeni kurulmak istenilen devletten yana görmektedir. bunun bedelini bu insanlara ödetmeden hiçbirşey çözülmeyecektir. Devletin kürtlere karşı attığı her olumlu(!)  yapıcı adım , isyancıları ve taraftarları arasında cesaret yaratmakta zaferlerine olan inançlarını pekiştirmektedir , isyancı örgüte katılım ya da destek bugün hiç olmadığı boyutlardadır. 

açılım saçılım denen zırvalıkları, kürtler Türk devletinin sırtını yere getirmek üzereyiz şeklinde algılamakta cüretlerini arttırmaktadır. 

kayıp veren savunmaya geçen taraf Türk devleti ve ordusudur. Ayrılıkçı örgüt ve siyasi uzantıları hiç olmadıkları kadar güçlü , arkaları sağlam ve bunun içinde okadar cesurdur. Bunun önünü örgütü besleyen hakkari, mardin ,diyarbakır ... vurmadan ordaki halkın kanını döküp cüretlerinin bedelini ödemeden alamayacaksın. Kendine Türküm diyemeyen herkes potansiyel bir asidir, milletini Türk milleti olarak görmeyen hainlerdir. örgütün üniformasız askerleridir. attıkları her adımın kendi sözüm ona kurtuluşları(!) için sıktıkları her merminin bedelini misli misli ödetmeden, şehit olan her Türk ya da askeri için bir köy yakmadan (içindekilerle birlikte) daha çooook insanını belki kendi yaşamını kaybedeceksin. 

herşeyin bir şeyi vardır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k2ankaya
    k2ankaya's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

defalarca tbt de yazdığım gibi bunun adı ayrılıkçı isyandır ve dünya da ilk kez olan bişey olmadığı gibi ülkemizin başına da ilk kez gelen bişey değildir. osmanlı , selçuklu hep bu isyanlarla uğraşmış. her devlet uğraşmış ayrıca taa roma dan eski mısıra babile kadar

1- sınırları yeniden çizer savaşcak gücüm yok , gerekte yok der ve yeni devleti tanırsın 

2- isyancılara "kurtuluş ordusu" diyen halkı cezalandırırsın, hatta osmanlının yaptığı gibi çoluk çocuk demeden kuyulara gömersin. romanın yaptığı gibi halkı yol boyunca çarmıhlara asarsın. 

terörün kaynağı diyarbakırdır hakkaridir, oranın halkıdır bu halk kendi istikbalini Türkiye Cumhuriyeti devletinden değil, yeni kurulmak istenilen devletten yana görmektedir. bunun bedelini bu insanlara ödetmeden hiçbirşey çözülmeyecektir. Devletin kürtlere karşı attığı her olumlu(!)  yapıcı adım , isyancıları ve taraftarları arasında cesaret yaratmakta zaferlerine olan inançlarını pekiştirmektedir , isyancı örgüte katılım ya da destek bugün hiç olmadığı boyutlardadır. 

açılım saçılım denen zırvalıkları, kürtler Türk devletinin sırtını yere getirmek üzereyiz şeklinde algılamakta cüretlerini arttırmaktadır. 

kayıp veren savunmaya geçen taraf Türk devleti ve ordusudur. Ayrılıkçı örgüt ve siyasi uzantıları hiç olmadıkları kadar güçlü , arkaları sağlam ve bunun içinde okadar cesurdur. Bunun önünü örgütü besleyen hakkari, mardin ,diyarbakır ... vurmadan ordaki halkın kanını döküp cüretlerinin bedelini ödemeden alamayacaksın. Kendine Türküm diyemeyen herkes potansiyel bir asidir, milletini Türk milleti olarak görmeyen hainlerdir. örgütün üniformasız askerleridir. attıkları her adımın kendi sözüm ona kurtuluşları(!) için sıktıkları her merminin bedelini misli misli ödetmeden, şehit olan her Türk ya da askeri için bir köy yakmadan (içindekilerle birlikte) daha çooook insanını belki kendi yaşamını kaybedeceksin. 

sonuna kadar katılıyorum

Everybody has a plan.Till they get punched in the mouth. MT
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

şimdiki dünya vs yüzyıllar önceki dünya. 

hocam sorunlumusun ? şimdi bu dediğin salak saçmalarını yapsan dünya üzerindeki görünüşünü hayal edebiliyormusun?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

El kol bağlanmış durumda kurumlar bir bir satılmış. Santrallere sıra gelmiş yakında gündeme bunlar gelecek görürsünüz. Adım adım sevr e doğru götürüyorlar. Ve cidden elimiz kolumuz bağlı. 

"bea"
Toplam Hit: 3714 Toplam Mesaj: 25