folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder PKK Ve MİT Temsilcileri Arasında İmzalandığı İddia Edilen Protokol Metnini Açıklandı

PKK Ve MİT Temsilcileri Arasında İmzalandığı İddia Edilen Protokol Metnini Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canocan
    canocan's avatar
    Erkek

Ben karşı tarafta ne oluyor diye sürekli fıratnews'i de takip ederim. Her seçim öncesi terörün durması ve AKP nin oylarının yükselmesi karşılıgı protokol yaptıkları karşılıklı tavizler aldıkları gerçek, en son Abdullah Öcalanın "tarihte ilk defa çözüme bu kadar yaklaştık" dedigi bir sözleşme hazırladıgı bildirilmişti, birkaç hafta sonra çukurca saldırısı oldu. Tayyip sözleşmeyi imzalamamış. Anlaşılan şu ki, Tayyip bazı şeyleri sonuna kadar kullanmış fakat aslında anlaşmayı hiç düşünmemiş, iş artık oyalanmayacak duruma gelince sırt dönmüş.İşin ilginç yanı terör ile senelerdir nasıl mücadele edildigi, daha dogrusu edilmedigi de gözönüne alındıgında bilmedigimiz başka şeylerde var anlaşılan

Kamyondan düşmüş içi geçgin karpuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.internethaber.com/ak-parti-genel-baskan-yardimcisi-huseyin-celik-chp-haluk-koc-oslo-metni--461879h.htm

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    diamonique bunu yazdı

http://www.internethaber.com/ak-parti-genel-baskan-yardimcisi-huseyin-celik-chp-haluk-koc-oslo-metni--461879h.htm

bu adama tenezzül edebilecek kadar aşağılık zavallı birisi olmuşsun...
    şehitlere bi kaç mehmetçik diyen bir şahısın sözüne itibar edebilecek kadar seviyesizsin.
    akrabası terörist olan vekilin sözüne tenezzül edebilecek kadar seviyesizsin.
    paylaştığın haberde yukarı daki 10 şehit haberini göremeyecek ve buna sesini çıkartmayacak kadar vicdansızlaşmışsın...
    Allah bildiği gibi yapsın sizleri...

AYRICA SENİN GİBİLER İNTERNETE DÜŞEN OSLODAKİ MİT PKK GÖRÜŞMESİNİN SES KAYDINI DİNLEYİP İNANMAYACAK KİŞİLERİN BEYNİNDEN SORUNLU OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. İLLA KAFANA İKİ YUMRUK ATIP YOUTUBE.COM A GİR OSLO GÖRÜŞMESİNİ DİNLE Mİ DİYECEĞİZ ? CUMHURİYET SAVCILARI HAKAN FİDANI İÇERİ ATACAKKEN 1 GECEDE YASA ÇIKARIP HAKAN FİDANIN KORUNMA YASASINI MI ANLATALIM ? OFF HARBİDEN Bİ CACIK KADAR BEYİN YOK SİZDE. ANCA YAT KALK YE İÇ SIÇ BU KADAR.. GÖZLERİNİZ KÖR OLMUŞ 
    Bİ KÖMÜR Bİ MAKARNA İÇİN ŞEREFİNİ VATANINI ÜLKESİNİ SATAN MİLLETİM ÇOK GEÇ OLACAK AMMA Bİ GÜN HESAPLAR DÜRÜLÜR..

Hazreti Ebû Bekir, sanki Türkiyenin bu halini anlatıyor: "Mal hırsızlarda, silah sokakda, karar acizlerde olursa, orada düzen bozulur." 

kaygusuz tarafından 18/Eyl/12 23:46 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    necroshine bunu yazdı
    amele_2 bunu yazdı

herkes çeşitli maddelerden oluşan anlaşmaları kaleme alabilir.

inanmak için maddelerden daha fazlası gerekli

ıslak imzalı kağıtlar gibi..

Merak etme, emin olmazsalar çıkıp bunları halka sunmazlar.

kılıcdaroğlu da kendinden bir emin bir emin sorma

Hoop.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Oslo ses kaydını dikkatle baştan sona dinlemiş biri olarak açıklanan metnin gerçeklik ihtimali taşıdığını düşünüyorum. Zira konuşmadaki üslup maddelerle birebir örtüşmekle beraber İngiltere'nin hakem devlet olduğu konuşmacının tonundan belliydi. MİT başkanı ve müsteşarı  "Sayın öcalan" diye anıyorlardı zaten. Ek olarak bir dönem tutuklu milletvekillerinin bırakıldığı da biliniyor. öcalana ziyaretlerin gerçekleştirildiğini de sağır sultan duydu.

Bir de açık konuşmak gerekirse ben akpden daha fazla şey beklerdim. Özerklik, öcanlanın serbest bırakılması, tüm pkklıların serbest bırakılması gibi şeyler. Hatta Güneydoğu Anadolu kürdistan a bırakılmıştır yazısını görsem yine şaşırmazdım.

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    MiLK bunu yazdı
    necroshine bunu yazdı
    amele_2 bunu yazdı

herkes çeşitli maddelerden oluşan anlaşmaları kaleme alabilir.

inanmak için maddelerden daha fazlası gerekli

ıslak imzalı kağıtlar gibi..

Merak etme, emin olmazsalar çıkıp bunları halka sunmazlar.

kılıcdaroğlu da kendinden bir emin bir emin sorma

kılıcdaroglu mudur nedir bilmem hacı ama anamuhalefet partisi olduğundan senden bende çok şey bildiği bariz ortada.. sanırım sorun millete aktarırken fazla hanımevladı... tayyip gibi küfür edip terbiyesini bozmadığından kaybediyor sanırım. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

h. çelik açıklama yaptı 8 şubatta bugün gazetesinde bunlar yayınlanmış yeni bir şey değilmiş.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bülent Arınç öcalanın ev hapsi düşünülebilir diyordu. Aşamalı olarak serbest bırakılması hakkında imzalanmış gizli protokoller de vardır büyük ihtimalle. Şimdiden halkı alıştırıyorlar. Ancak terör saldırıları arttığından oy kaybetmemek için milliyetçi rolü oynuyorlar şu an. Fransa'nın ermeni soykırımıyla ilgili yasa çıkartacağı zamanlar da aynı şekilde sahte milliyetçi tutumlar takınılmış, boykot gibi şeylerden söz edilmişti. Ancak 1 ay geçmeden en önemli yerler Fransa'ya satıldı. Oy kaybedeceklerini bilmeseler alfabeye kürtçede kullanılan harfleri de sokmayı düşünüyorlardı. Bir dönem bu ortaya atıldı. Aşırı tepki toplayınca geri çekildi, yalanlandı. 

λ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@kaygusuz

ya benim yazımı alıntılamadan yorum yap, ya da terbiyeli ol.

diamonique tarafından 19/Eyl/12 00:28 tarihinde düzenlenmiştir

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

böyle bişeye kalkışamazlar. göt ister göt. heleki bu aralar tam bi hassas dönemde böyle bişeyler konuşulursa bende gider örgüt kurarım sakaryada bağımsızlığımı ilan ederim...

seçimler yaklaşıyo. seçimlere yakın benzini gazı ucuzlatıp ikramiye yardım filan o tip şeylere kanan vatandaş hariç kimsenin oy atacağını sanmıyorum. bu yüzdendir ki has partiyi bünyesine katıyorlar ve bi sağ partiyi daha katacaklardı

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 3630 Toplam Mesaj: 33