Plaka Yenileme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

Hocam merhaba, @sanane

belirttiğim gibi muayeneden kalındığındaki süreç için  "sanıyorum" dedim :) Çünkü ben muayeden önce noter'e plakaları götürüp aldığım belgeyle şoforler odasına geçtim. normali bu şekilde. 

yani bende öğrenmiş olurum, plakadan kaldığında şoforler odası eski plakayı direk teslim alıyor mu ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Elindeki muayeneden geçemediğine dair belge ile en yakın şöförler odasına gidiyorsun hocam. Ödemeni yapıyorsun ve basıp veriyorlar plakayı. 

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

öğleden sonra işlemleri halledeyim yazarım buraya da :)

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

harf ve rakamların içinde okurken yanıltma yaptığı için vida yasak çerçevenin uç noktalarında vida olabilir sorun yok.. gelelim app plaka işine orjinal plaka

aynı para gibi içinde filigranların ve birtakım çizgilerin bulunması sebebiyle plaka karanlıkta mobese eds otoban girişlerinde daha rahat okunabiliyor

bu yüzden app plaka işi de bitmiş oldu ve cezası var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

@DJ_Alper Hocam seni bulmuşken bir sorum var :)

Şimdi ben ikinci aracı aldım, birinci arabam hala üzerimdeyken ikinci arabaya trafik sigortası yaptırdım. Haliyle önceki araç üzerimde olduğu için trafik sigortasına hasarsızlık indirimi yansımadı ikinci araç trafik sigortasında.

Sonra birinci arabayı sattım. İkinci aracın indirimsiz kesilen trafik sigortasından hasarsızlık indirimimi talep edebilir miyim?

Not late for nothing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    JOE bunu yazdı

Vida plaka okunmasını etkilemiyorsa nasıl muayeneden bırakıyorlar? Benimde arabada plakanın boş alanlarında sağ ve solda vidalar vardı plakayı sabitlemek için. Muayeneden geçti sorunsuz.

Videnın nerede olduğuna bağlı. plakanın beyaz yerindeyse yanlış okuyabiliyor. Örneğin vidayı öyle bir yere atarsın ki 9'un boş yerine bir vida atarsın büyük başlı 8 gibi durur.

iyi fikir ha

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutrakan_d
    tutrakan_d's avatar
    Erkek

Selam,

Ben muayene öncesi değiştirdim plakaları.

Önce notere gittim sanırım bi dilekçe yazıldı plaka değişikliği için, harcını yatırdım benim eski plakaları noterde teslim almışlardı. Verdikleri kağıtla en yakın şöförler odasına gidip yeni plakaları aldım.

Öğle tatili vs takılmazsan fazla zaman almayacak işler.

Bu arada şöförler odasında da eski plakalar gözüme çarptığında noterin benim eski plakaları teslim aldığını söylediğimde sorun yok orda alıyolar filan demişti memur arkadaş.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    tutrakan_d bunu yazdı

Selam,

Ben muayene öncesi değiştirdim plakaları.

Önce notere gittim sanırım bi dilekçe yazıldı plaka değişikliği için, harcını yatırdım benim eski plakaları noterde teslim almışlardı. Verdikleri kağıtla en yakın şöförler odasına gidip yeni plakaları aldım.

Öğle tatili vs takılmazsan fazla zaman almayacak işler.

Bu arada şöförler odasında da eski plakalar gözüme çarptığında noterin benim eski plakaları teslim aldığını söylediğimde sorun yok orda alıyolar filan demişti memur arkadaş.

muayene öncesinde bazı odalar bunu uyguluyor ama yanlış uygulama noter yok bu işlemde 

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    JOE bunu yazdı

@DJ_Alper Hocam seni bulmuşken bir sorum var :)

Şimdi ben ikinci aracı aldım, birinci arabam hala üzerimdeyken ikinci arabaya trafik sigortası yaptırdım. Haliyle önceki araç üzerimde olduğu için trafik sigortasına hasarsızlık indirimi yansımadı ikinci araç trafik sigortasında.

Sonra birinci arabayı sattım. İkinci aracın indirimsiz kesilen trafik sigortasından hasarsızlık indirimimi talep edebilir miyim?

3 yıl öncesine kadar " Referans düzeltme zeyili" isimli zeyil uygulanıp sonrasında hasarsızlık indirimi alınabiliyordu

bu kaldırıldı trafik sigortalarında ama kaskoda mevcut

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

hocam aksesuarcılarda beyaz bir bant var. fosforlu idi sanırım. onunla delik olan yerleri kapatıyorlar ve muayeneden geçiyorsunuz. 2-3tl gibi bir ücret alırlar bunun için.

Toplam Hit: 1026 Toplam Mesaj: 27
plaka yenileme araç muayene