folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder PLAYSATITON 2 OYUNLARINI CALISTIRACAK BIR PROGRAM

PLAYSATITON 2 OYUNLARINI CALISTIRACAK BIR PROGRAM

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

PLAYSATITON 2 OYUNLARINI CALISTIRACAK BIR PROGRAM NERDEN BULABILRIM.PLEASE CVP VERSIN BIRI HADE BEKLIYEM...

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deli
    Deli's avatar
    Erkek
    bende olucak tı ama playsttatioın cd leri dvd dir...programı yuklesen bile dvd rom gerekir ....dvd romun yoksa hiç bosuna arama........

i can press 16 notes in one second...but it is nothing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    Abi PS2 yi bilmiyomda PS1 oyunlarını BLEEM diye bi emülator var, o çalıştırıyo. Bi araştır genede. Belki BLEEM in yeni sürümü falan çıkmıştır PS2 için.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    ya arkadslar ben bleem ı ındırdım win 32 uyuymlulugu yok dıyor devam dıyorum yuklemeden sonra hata verıyor.ısletım sıstemım win xp sp2.dvd romumdsa var.hemde combo.baska onerecek bırı var mı ya playstatıon 2 yı calıstıracak program nerdenm ındırebılırım.

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    normal cd olan bir sürü ps2 oyunu var.. illa dvd olacak diye bişey yok paylaşım programlarında falan arayın..  ps2 emilator diye.. bulursunuz mutlaka.. çok öyle program..

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIZILYILDIZ
    KIZILYILDIZ's avatar
    Erkek

www.ngemu.com

bu adresten bulunuyor ama ps2 için kasmayın henüz. daha doğru düzgün bi emulatör çıkmadı.

ps1 istiyorsanız www.epsxe.com adresinden programı çekin.
    dthl3000.bin yada scph5500.bin bios dosyalarını bulun programın bios klasörüne yükleyin.
    ngemu adresinden de peops open gl 1.76 plugini çekin plug ins klasörüne atın ps1 oyunlarının hepsini açarsınız. yapmak istediğiniz başka şeylere de yardımcı oluruz.

Toplam Hit: 2006 Toplam Mesaj: 6